Skip to Content
Rašykite mums

Pelningesnė bankininkystė su SAP programine įranga

Naudodami SAP programinę įrangą, skirtą bankų ir finansinių paslaugų sektoriui, įgykite reikiamą lankstumą, padėsiantį įgyvendinti kintančius klientų lūkesčius, atsižvelgti į demografinius pokyčius ir besikeičiančią paklausą. Pasitelkdami geriausias šios klasės bankininkystės sistemas ir technologijas, padidinkite visų pardavimo kanalų pelną ir lengvai įveikite tokius iššūkius kaip augantys kapitalo reikalavimai, griežtesni nuostatai ir skaitmeninės bankininkystės pokyčiai.

Kaip mobilieji įrenginiai keičia mažmeninę bankininkystę
Previous

Skaitmeninis finansų paslaugų sutrikimas

Skaitmeninis sutrikimas – tai dviejų dalių vaizdo įrašas, kuriame Robas Hetheringtonas, SAP finansinių
paslaugų padalinio generalinis vadovas, kalba apie tai, kokią įtaką technologija daro finansinių paslaugų sričiai.

Ar jūsų bankas orientuotas į klientus?

Užtikrinti klientų patirties nuoseklumą nėra lengva. Tačiau finansų institucijos, kurios nepajėgia
koordinuoti ir suasmeninti sąveikos su klientais visais kanalais, rizikuoja atsilikti nuo kitų bankų. Norite palyginti save su kitais?

Next

     

Dar šiandien tapkite ateities banku

Skaitmeninės technologijos keičia klientams teikiamas mažmeninės prekybos ir komercijos paslaugas, todėl ateities bankai privalės akivaizdžiai skirtis nuo bankų, kuriuos matome šiandien. Kaip finansinių paslaugų sektorius galėtų pasiruošti šiems fundamentaliems pokyčiams? Šie ištekliai padės iš naujo kurti verslo strategiją ir modelius, kad galėtumėte išlikti ir klestėti naujomis aplinkos sąlygomis.

Previous

Ateityje veikti pasiruošęs skaitmeninis bankas

Kaip bankai reaguoja į skaitmeninius pokyčius šiame sektoriuje? Kokius verslo modelius jie renkasi? Ir koks jų požiūris į finansų srities technologijas? Sužinokite skaitydami šią el. knygą, paremtą IDC atlikta daugiau negu 500 vadovų iš 250 pasaulio bankų apklausa.

Skaitmeninis finansų paslaugų sutrikimas

Skaitmeninis sutrikimas – tai dviejų dalių vaizdo įrašas, kuriame Robas Hetheringtonas, SAP finansinių paslaugų padalinio generalinis vadovas, kalba apie tai, kokią įtaką technologija daro finansinių paslaugų sričiai.
Next
Previous

Penki sėkmingo skaitmeninimo būdai

Naujos technologijos keičia klientų santykį su bankais ir kelia didelius iššūkius tradicinei bankininkystei. Sužinokite apie penkis skaitmeninio banko bruožus ir išsiaiškinkite, kaip galite juos pritaikyti skaitmeniniame amžiuje.

Ateities banko vizija

Sužinokite, kaip kai kurie mūsų pasauliniai bankininkystės klientai siekia atsižvelgti į skaitmeninių klientų poreikius – nuo visiško suskaitmeninimo iki sklandžios patirties susiduriant su bet kuriuo įmonės lygiu.
Next

Sužinokite, ką mano mūsų klientai...

Previous

Pagal „Gartner“ vertinimus SAP vėl pirmauja

Bendrovė „Gartner“ devintus metus iš eilės pripažino SAP pasaulinės mažmeninės prekybos pagrindinių bankininkystės paslaugų magiškojo kvadranto lydere. Tiesą sakant, SAP kaip rinkos lyderė įvertinta visose kategorijose.

Skaitmeninė bankininkystės transformacija

Falkas Riekeris, Bankininkystės padalinio vadovas, kalba apie skaitmeninės ekonomikos iššūkius, su kuriais susiduria bankai, ir ko reikia imtis, norint išlikti konkurencingiems.

Next

   

Previous

Naujas, skaitmeninis požiūris į bankininkystę

Peržiūrėkite svarbiausius pasaulinio IDC tyrimo apie skaitmeninės transformacijos įgyvendinimą bankininkystės srityje rezultatus ir pagrindines sėkmingos veiklos strategijas.

Mobiliosios bankininkystės ateitis – jau čia

„Economist Intelligence Unit“ paklausė finansines paslaugas teikiančių įmonių vadovų nuomonės apie skaitmenines technologijas ir jų įtaką šiam sektoriui. Jų atsakymai ir EIU įžvalgos leidžia susidaryti vaizdą, kaip IT veikia sektoriaus skaitmeninimo planus.

Next

Gaukite naujų įžvalgų iš bankininkystės specialistų

Previous

Ar „Blockchain“ technologija iš pagrindų pakeis bankininkystės sektorių?

Per pastarąjį dešimtmetį, itin sparčiai plėtojantis skaitmeninei ekonomikai, visose verslo srityse įvyko daugybė pokyčių. Skaitmeninimas lėmė didžiulius verslo modelių, kainodaros ir klientų elgsenos pasikeitimus.

Finansinių paslaugų prieinamumo iššūkių sprendimas naudojant „Industry 4.0“

Prieinamos finansinės paslaugos yra vienas svarbiausių pasaulinių iššūkių. Naujosios iniciatyvos, kai daugiausia dėmesio skiriama galimybėms pasiekti bankų paslaugas vietovės, kur jos neteikiamos, naudojant mobiliąsias technologijas ir debeto kortelių ar mobiliosios piniginės funkcijų („mWallet“) pasiūlymus, yra puikus pirmasis žingsnis. Tačiau laikas žengti dar toliau.

Skaitmeninimas: žvelkite giliau nei blizgantis fasadas

Tinkamai įgyvendinus, skaitmeninimas pašalins žmogiškojo įsikišimo poreikį atliekant operacijas, bus naudojamasi realiojo laiko informacija ir atsiras galimybių sušvelninti galimas rizikas. Kai taip nutiks, kokią įtaką toks modelis turėtų bendravimui tarp klientų ir ryšių vadovų?  

Next

Reimagine the way you do business with SAP Digital Business Services

The digital economy is having a profound impact on SAP customers and requires a new level of orchestration to evolve your business, unleash full business value, and ensure business continuity. SAP Digital Business Services brings business and IT together to help you reimagine your business using our digital business framework.

Based on over 40 years of experience working with the world’s most progressive organisations and a robust partner ecosystem, SAP Digital Business Services can guide you on the path to innovation and digital transformation, while securing critical business processes.

Previous

Evolve your business by breaking new ground with a trusted adviser who knows you best

Unleash the full business value of your SAP investment and define a clear digital road map to adoption

Ensure business continuity with active guidance, while migrating to next-generation technology 

Next

SAP mokymas ir švietimas

Išsamiau susipažinkite su SAP programine įranga, įgykite naujų įgūdžių ir išplėskite savo įmonės darbuotojų kompetenciją. Mūsų išsamus programinės įrangos mokymo kursų ir sertifikavimų rinkinys gali padėti maksimaliai išnaudoti SAP sprendimų galimybes.

Back to top