Skip to Content
Rašykite mums

SAP sprendimai Jūsų verslui

Moderni verslo programinė įrangą neturi būti sudėtinga. Mes manome, kad SAP sprendimai turi būti paprasti, tačiau ir išmanūs. Dėl šio požiūrio esame verslo programinės įrangos rinkos lyderis.

Išnagrinėkite mūsų sprendimus pagal verslo, pramonės ar produktų kategorijas.

Previous

Sprendimai pagal veiklos sritis

Peržiūrėkite SAP sprendimus, būdingus Jūsų veiklos krypčiai – nuo prekybos ir finansų iki pardavimo ir paslaugų.

Sprendimai pagal verslo šaką

Suraskite savo verslo šakai būdingą programinę įrangą, pritaikykite geriausią praktiką ir lyginamąją analizę savo unikaliems procesams ir poreikiams

Produktų kategorijos

Raskite pagalbą ir produktų, kad patenkintumėte savo verslo poreikius.

Technologijos, kuriomis didžiuojamės

Atraskite naujausias technologijas – nuo esančių kompiuterio atmintyje iki mobiliųjų; tai gali padėti Jūsų įmonei diegti naujoves, augti ir geriau veikti.

Next

Sprendimai pagal veiklos sritį

Ieškote būdų kaip geriau valdyti įmonę? Išnagrinėkite mūsų sprendimus, būdingus Jūsų verslo krypčiai  – nuo turto valdymo ir finansų iki rinkodaros bei gamybos. Suraskite programinę įrangą, atitinkančią Jūsų individualius kasdieninius poreikius.

Paslaugų kategorijos

Naudojatės SAP paslauga? Suraskite ją – nuo analizės iki ERP ir technologijų platformos – bei gaukite visą reikiamą informaciją bei priemones, kurios padės Jums naudotis ir optimizuoti SAP programinę įrangą.

Platformų / technolog. sprendimai

Verslo principus ir veiklos rezultatus lengva apibrėžti su SAP platformų sprendimais / technologija. Naujos galimybės: racionalizuokite kompleksinę veiklą, kad reaguotumėte realiuoju laiku, veiksmus pagrįsdami laiku gauta informacija, ir pasinaudokite naujovėmis, kad patobulintumėte kūrybinius, našumo ir komunikacijos aspektus.

Sprendimai, esantys dėmesio centre

Norite atsinaujinti be jokių trikdžių? Pasinaudokite verslo programomis, kurios veikia taikant naujausias technologijas, įskaitant mobiliuosius, integruotus atminties įrenginius, debesų kompiuteriją ir kita. Pasirinkite mūsų sprendimus ir pamatykite, kaip galime paversti Jūsų įmone viena pirmaujančių.

SAP aptarnavimas ir palaikymas

Naudodamiesi SAP aptarnavimo ir palaikymo pagalba, įsitikinkite, kad SAP sprendimai Jūsų verslo poreikius išspręs lengvai ir sklandžiai. Daugiau nei 30 tūkst. mūsų konsultantų gali Jums pasiūlyti savo žinias apie produktus ir technologijas bei patirtį 25-iose verslo šakose. Jei norėtumėte paspartinti idėjų įgyvendinimą, perkelti informaciją į debesų kompiuteriją, sukonkretinti savo sprendimus, optimizuoti IT arba padaryti ką nors visiškai skirtingai – SAP Digital Business Services komanda Jums visuomet padėt.

Back to top