Skip to Content
Rašykite mums

SAP skaitmeninio verslo paslaugos

Plėtokite verslą sėkmingai naudodami skaitmeninio amžiaus technologijas. Mūsų paslaugų planai ir paketai padės sklandžiai atlikti visą skaitmeninę transformaciją – nuo strategijos sukūrimo iki SAP įgyvendinimo, optimizavimo ir priežiūros. Siekiame užtikrinti, kad jūsų investicijos į SAP teiktų nuolatinę ir nepralenkiamą naudą, kad ir kokie būtų IT tikslai. Pasinaudokite privalumais, kuriuos suteikia mūsų gerai apgalvoti priežiūros ir palaikymo planai, ekspertų konsultacijos, pasitvirtinusi metodika, nuodugnios dalykinės bei techninės žinos ir ne tik.
 

Tegul skaitmeninėje ekonomikoje jūsų verslas tampa paprastesnis

Darbuotojams ir klientams reikiamus dalykus pateikite akimirksniu: laiku ir vietoje. Paslaugomis, kurias teikiame visame pasaulyje, padedame įmonėms visais skaitmeninės transformacijos etapais. Lengvai suprantamą paslaugų paketą gausite iš vienų rankų, sudarę vieną sutartį.

Skaitmeninės transformacijos įgyvendinimas

Skaitmeninė ekonomika perrašo ne tik mūsų klientų verslo taisykles, bet ir tai, ko jie tikisi iš mūsų – mažiau produktų ir daugiau paslaugų. Štai kodėl, matydami šią naują rinkos tikrovę, siekiame tapti transformacijos į paslaugų įsigalėjimą lyderiais, padedančiais klientams pasiekti jų konkrečius tikslus.
 

Perėjimas prie SAP S/4HANA

Nesvarbu, ar pradedate nuo pradžių, ar perkeliate esamą struktūrą, SAP ir mūsų partneriai padės sėkmingai pereiti prie SAP S/4HANA. Vertės užtikrinimo paketai sukurti taip, kad padėtų visam procesui, kad ir nuo kur jis būtų pradėtas. Pagrindinius verslo procesus, tokius kaip įsigijimas, gamyba, pardavimas ar turto valdymas – greitai paverskite skaitmeniniais. 

Sužinokite, ką mano mūsų klientai...

Back to top