Pereiti prie turinio

ERP sistemos ir kiti verslo sprendimai

Rekomenduojami produktai

Raskite tinkamus produktus, kad įgalintumėte skaitmeninę transformaciją visoje įmonėje ir galėtumėte greitai bei saugiai tvarkyti svarbius verslo procesus debesyje šiandien ir kintant jūsų verslo poreikiams.

SAP S/4HANA

Pagerinkite sprendimų priėmimą ir padidinkite našumą naudodami skaitmeninę bazę, kuri palaiko visus jūsų misijai svarbius verslo procesus. SAP HANA platformos pagrindu kuriant „SAP S/4HANA Enterprise Management“ sprendimą buvo panaudota „SAP Fiori“ vartotojų patirtis, ir jį galima naudoti debesyje bei vietoje.

SAP HANA

Sparčiau vykdykite verslo procesus, pateikite daugiau verslo informacijos ir supaprastinkite savo IT aplinką naudodami atminties duomenų platformą, kuri yra visų jūsų duomenų poreikių pagrindas.

Concur Expense

Integruokite kelionių išlaidas, ERP, apskaitą ir kortelių duomenis į vieną, debesimi pagrįstą ir mobilią sistemą, kuri valdo visą išlaidų procesą – nuo prašymų leisti lėšas iki suderinimo.

SAP Ariba Strategic Sourcing Suite

Valdykite tiekimo šaltinus ir tiekėjus visose išlaidų kategorijose naudodami vieną uždarąjį ciklą – sprendimų, kurie tvarko išplėstinius tiesioginio medžiagų tiekimo šaltinių paieškos reikalavimus, rinkinį „nuo šaltinio iki sutarties“. 

SAP BusinessObjects Business Intelligence Suite

Didinkite gebėjimą reaguoti, mažinkite IT išlaidas ir darbo krūvį bei skatinkite geresnį sprendimų priėmimą suteikdami paprastą, savarankišką prieigą prie įžvalgų vieningoje duomenų ir analizės platformoje.

SAP Commerce Cloud

Užtikrinkite išskirtinę, nuoseklią klientų patirtį vienoje platformoje integruodami visus skaitmeninius ir fizinius sąveikos su klientais taškus, įskaitant internetą, mobilųjį ryšį, skambučių centrus ir socialinę mediją.

SAP SuccessFactors Employee Central

Pakeiskite darbo patirtį naudodami debesimi pagrįstą daugiakalbį sprendimą, kuris veikia kaip „įrašų sistema“, skirta su žmonėmis ir personalu susijusiems duomenims, bei kaip platforma, skirta pagrindiniams personalo valdymo procesams optimizuoti.

Technologija ir naujovės

Skaitmeniniame amžiuje verslo lyderiai turi neatsilikti nuo naujų, besivystančių ir būsimų technologijų. Tačiau nuo ko pradėti? Sužinokite apie naujausias skaitmenines tendencijas ir geriausias galimybes jūsų įmonei.

Skaitmeninė transformacija

Tradiciniai verslo modeliai skaitmeninėje ekonomikoje keičiasi radikaliai. Ką reiškia transformacija ir ko jai reikia? Susipažinkite su strategijomis, geriausia praktika ir ne tik.

Mašininis mokymasis

Dirbtinis intelektas (DI), mašininis ir giluminis mokymasis kuria naują programinės įrangos naujovių klasę. Sužinokite, kaip technologija gali padėti pasinaudoti didžiaisiais duomenimis ir sukurti naujų verslo galimybių.

Blokų grandinė

Blokų grandinės technologija gali padaryti perversmą iš esmės bet kurioje srityje. Ši technologija naudojama anaiptol ne tik kriptovaliutoms. Ji puikiai tinka nuosavybės (įskaitant intelektinę) įrašams ar balsavimui.

Daiktų internetas

Daiktų internetas (IoT) įrenginius su kitais įrenginiais (M2M) ir įrenginius su žmonėmis jungia daugybėje pramonės sektorių. Susipažinkite su šiuo tinklų pasauliu, įskaitant IIoT ir vadinamąjį visko internetą (IoE).

Debesų kompiuterija

Nuo SaaS ar PaaS iki privačių ir hibridinių technologijų – sužinokite daugiau apie debesų technologiją ir jos privalumus. Pateikiame informacijos ir apie naujausias debesų tendencijas ir kitas populiarias temas.

Didieji duomenys

Didieji duomenys plečiasi – ir apimtimi, ir įvairove. Įmonės turi neatsilikti. Sužinokite daugiau apie didžiųjų duomenų technologijos tendencijas, tokias kaip tikralaikė analizė ir DI. Tai gali praversti ir jūsų verslui.

Grįžti aukštyn