Pereiti prie turinio

Rekomenduojami produktai

Raskite tinkamus produktus, kad įgalintumėte skaitmeninę transformaciją visoje įmonėje ir galėtumėte greitai bei saugiai tvarkyti svarbius verslo procesus debesyje šiandien ir kintant jūsų verslo poreikiams.

SAP S/4HANA

Pagerinkite sprendimų priėmimą ir padidinkite našumą naudodami skaitmeninę bazę, kuri palaiko visus jūsų misijai svarbius verslo procesus. SAP HANA platformos pagrindu kuriant „SAP S/4HANA Enterprise Management“ sprendimą buvo panaudota „SAP Fiori“ vartotojų patirtis, ir jį galima naudoti debesyje bei vietoje.

SAP Cloud Platform

Naudodami mūsų debesies platformą, kuri veikia kaip paslauga, („PaaS“) greitai kurkite ir diekite programėles. Naudodami „SAP Cloud Platform“ galite teikti saugias verslo taikomąsias programas, kurios integruoja ir optimizuoja jūsų IT infrastruktūrą, skatina lankstumą ir spartina skaitmeninę transformaciją ne metais, o savaitėmis.

SAP HANA

Sparčiau vykdykite verslo procesus, pateikite daugiau verslo informacijos ir supaprastinkite savo IT aplinką naudodami atminties duomenų platformą, kuri yra visų jūsų duomenų poreikių pagrindas.

Concur Expense

Integruokite kelionių išlaidas, ERP, apskaitą ir kortelių duomenis į vieną, debesimi pagrįstą ir mobilią sistemą, kuri valdo visą išlaidų procesą – nuo prašymų leisti lėšas iki suderinimo.

SAP Ariba Strategic Sourcing Suite

Valdykite tiekimo šaltinus ir tiekėjus visose išlaidų kategorijose naudodami vieną uždarąjį ciklą – sprendimų, kurie tvarko išplėstinius tiesioginio medžiagų tiekimo šaltinių paieškos reikalavimus, rinkinį „nuo šaltinio iki sutarties“. 

SAP BusinessObjects Business Intelligence Suite

Didinkite gebėjimą reaguoti, mažinkite IT išlaidas ir darbo krūvį bei skatinkite geresnį sprendimų priėmimą suteikdami paprastą, savarankišką prieigą prie įžvalgų vieningoje duomenų ir analizės platformoje.

SAP Commerce Cloud

Užtikrinkite išskirtinę, nuoseklią klientų patirtį vienoje platformoje integruodami visus skaitmeninius ir fizinius sąveikos su klientais taškus, įskaitant internetą, mobilųjį ryšį, skambučių centrus ir socialinę mediją.

SAP SuccessFactors Employee Central

Pakeiskite darbo patirtį naudodami debesimi pagrįstą daugiakalbį sprendimą, kuris veikia kaip „įrašų sistema“, skirta su žmonėmis ir personalu susijusiems duomenims, bei kaip platforma, skirta pagrindiniams personalo valdymo procesams optimizuoti.

Grįžti aukštyn