Skip to Content
Rašykite mums
Partnerystės galia
Partnerystės galia

Jei esate klientas, ieškantis partnerio bendradarbiauti, įmonė, norinti susipažinti su mūsų partnerių ekosistema ir prie jos prisijungti, arba esamas SAP partneris, norintis prisijungti prie mūsų apsaugotos svetainės – patekote į reikiamą vietą!

Previous

Rasti partnerį

Nepriklausomai nuo jūsų įmonės dydžio ar pramonės sektoriaus, mūsų partneriai gali padėti jums nusipirkti, suformuoti, įdiegti, prižiūrėti, palaikyti ir vykdyti geriausiai jūsų unikalius poreikius atitinkantį SAP sprendimą. Raskite patikimą profesionalą, su kuriuo bendradarbiautumėte jau šiandien.

Tapti partneriu

SAP visapusis pramonėje pirmaujančių sprendimų portfelis ir laimėjimų pelniusi partnerių programa padės jums pritraukti daugiau klientų ir pelno į jūsų jau turimą įmonę. Susipažinkite su partnerystės galimybėmis jau šiandien.

Jau esate partneris?

Jei jau esate SAP partneris, galite prisijungti prie svetainės sappartneredge.com, kurioje suteikiama prieiga prie išskirtinių pardavimo ir rinkodaros priemonių, renginių, su sprendimais susijusios informacijos, palaikymo, demonstracinių priemonių, žinių, privalumų įgijimo priemonių ir dar daugiau.

Mano sprendimo sertifikavimas

Naudodamiesi SAP integracijos ir sertifikavimo centro išduodamu sertifikatu – oficialiu SAP patvirtinimo antspaudu – įkvėpkite klientams pasitikėjimo pažangiomis programomis, kurios sukurtos veikti naudojant SAP technologiją.

Next
Back to top