Skip to Content

Nauja SAP bendruomenė

  • Prisijunkite spustelėję avatarą (profilio paveikslėlį)
  • Registruokitės ir kurkite savo profilį (naujiems vartotojams)
  • Rašykite tinklaraščio įrašą
  • Užduokite klausimą
  • Raskite ir sekite žymes
Pradėkite

Bendruomenės tinklaraščiai

Naršykite po mūsų tinklaraščių sąrašą ir rasite moderniai mąstančius autorius, ekspertų nuomones bei įkvepiančias idėjas, tada tiesiog prisijunkite prie pokalbio.

Klausimai ir atsakymai

SAP atsakymai – tai vertingas žinių šaltinis turintiems neatsakytų klausimų.

Apie mus

Previous

Žaidimo taisyklės

Svarbiausios taisyklės: ką galima ir ko negalima daryti SAP bendruomenėje. Jų paisydami užtikrinsime, kad SAP bendruomenė būtų kaip įmanoma naudingesnė.

Reputacijos apžvalga

SAP bendruomenė turi nusistovėjusią, žaismingą reputacijos programą, kuri skatina teikti kokybišką informaciją ir atskleidžia narių profesionalumą.

Bendruomenės palaikymas

Informacija tiems, kam naršant po SAP bendruomenę prireikė pagalbos. Čia pateikiama informacija apie kanalus, kuriais galima gauti pagalbos.

Next
Previous

Registracija ir profilio priežiūra

Nurodymai, kaip prisiregistruoti, sukurti paskyrą ir prižiūrėti savo profilį SAP bendruomenėje, bei patarimai, kaip profilį patobulinti.

SAP mokytojai

Sužinokite apie SAP mokytojų programą – pasaulinę palaikymo programą, kurią kuruoja įtakingiausi SAP ekosistemos bendruomenės nariai. Šie tinklaraštininkai, konsultantai ir aktyvūs bendruomenės nariai rūpinasi SAP aktualumu.

Kavos kampelis

SAP bendruomenės kavos kampelis – tai oficiali erdvė, kurioje galima bendrauti ir diskutuoti bet kokia jums rūpima tema. Junkitės prie mūsų!

Next

Mėnesio narys

Kiekvieną mėnesį vienas SAP bendruomenės narys įvertinamas už žinių dalijimąsi su kolegomis, už paslaugumą ir už papildomas pastangas palaikyti bendruomenės aktyvumą. Gal kitą mėnesį juo tapsite jūs?

Back to top