Skip to Content
Rašykite mums

Renginio akcentai

Kviečiame į renginį „SAP Ariba Live“

Renginyje „SAP Ariba Live“ pristatysime technologijas, talentus ir idėjas, kurie keičia viso pasaulio įmonių pirkimo ir pardavimo procesus. Parodysime, kaip procesų skaitmeninimas suteikia naujų galimybių nuspėti klientų ir rinkos poreikius bei į juos tinkamiausiai sureaguoti. 

„SAP Forum“ renginiai: Atraskite paprastumą

Ar esate pasirengę stoti į kovą su sudėtingais ir brangiai atsieinančiais veiklos procesais? Dalyvaukite „SAP Forum“ renginyje ir sužinokite, kaip SAP gali padėti supaprastinti valdymą, procesus ir technologijas. Susipažinkite su naujausiomis technologijomis ir sužinokite, kaip paprastumo jėga gali padėti transformuoti jūsų verslą.

Raskite jums aktualų „SAPinsider“ renginį

Būsimame „SAPinsider“ renginyje iš SAP programinės įrangos specialistų gaukite strateginių ir praktiškai išbandytų patarimų įvairiausiomis temomis – nuo žmogiškųjų išteklių valdymo ir finansų iki GRC ir verslo analitikos.

Internetiniai seminarai

Peržiūrėkite SAP renginius

Susipažinkite su verslo sričių specialistais ir pagilinkite savo žinias. Apsilankykite mūsų renginių paieškos puslapyje ir susipažinkite su būsimais internetiniais seminarais ir konferencijomis bei peržiūrėkite informaciją apie tuos, kurie jau įvyko.

Neribotos galimybės

Išsirinkite bet kurio „SAP TechEd“ pranešimo, paskaitos, strategijų pristatymo ar mokymų sesijos kartojimą.
Back to top