Pereiti prie turinio
Rašykite mums
Kalbėkitės dabar Kalbėtis offline
Gauti tiesioginę pagalbą ir kalbėtis su SAP atstovu.
Rašykite mums
Siųskite el. laiškus su pastabomis, klausimais ar atsiliepimais.

Apie SAP

SAP yra šiandienos technologijų revoliucijos centre. Būdama verslo taikomųjų programų rinkos lydere, SAP padeda organizacijoms grumtis su sudėtingais verslo procesais, kurti naujas inovacijų ir verslo augimo galimybes bei išsaugoti konkurencinį pranašumą.

Apsilankykite mūsų bendrovės svetainėje ir sužinokite naujienas, informaciją investuotojams bei analitikams, karjeros galimybes, SAP istoriją ir dar daugiau.

Apsilankykite mūsų pasaulinėje bendrovės svetainėje

Galimos kalbos: anglų | vokiečių

ERP mokymai Šiaurės Europos ir Baltijos regionuose

Bendras Šiaurės Europos ir Baltijos šalių regionas reiškia galią. Mūsų specialistai įgyvendina sprendimus bet kokio dydžio ir specializacijos įmonėse. Mūsų klientai naudojasi mūsų gebėjimu prisitaikyti prie konkrečios pramonės poreikių bei išskirtine bet kurių sprendimų kompetencija. Dėl to efektyviai veikianti „SAP Nordics“ yra geriausias pasirinkimas bet kuriai verslo  šakai arba įmonei.

*Visi įgyvendinimo rezultatais pateikti vien tiktai informaciniais tikslais, o pavyzdžiai – remiantis SAP klientų patirtimi ir neturi būti laikomi SAP bei (arba) jos partnerių įsipareigojimais ar garantijomis. Faktinės kainos, išlaidos ir įgyvendinimo rezultatai gali skirtis priklausomai nuo specifinių kiekvieno kliento reikalavimų bei poreikių. Vieninteliai garantiniai SAP įsipareigojimai dėl produktų ir paslaugų yra pateikti pardavėjo garantiniuose pareiškimuose (jei tokie yra), pateikiamuose su minėtais produktais bei paslaugomis. Jokia čia pateikta informacija neturi būti laikoma papildomais garantiniais įsipareigojimais.

Grįžti aukštyn