Skip to Content
Sazinieties ar mums

Pasaules līmeņa SAP izglītība, apmācība un sertifikācija

Dodiet iespējas SAP lietotājiem, izstrādātājiem un pārdevējiem, piedāvājot SAP mācību kursu un sertifikācijas programmas. Izveidojiet visaptverošu mācību plānu un piedāvājiet tiešraides, mobilos un tiešsaistes kursus un iespēju uzlabot tehnoloģiju prasmes organizācijā. Mūsu programmatūras lietošanas apmācība aptver SAP S/4HANA, SAP HANA, SAP SuccessFactors, SAP BusinessObjects uc. 

Saņemt novērtējumu ar SAP izglītību

Neviens nezina SAP tik labi kā pats SAP. Un nevienam citam nav tādu sistēmu un mācīšanas pieredzes, lai palīdzētu efektīvi mācīties. Neatkarīgi no vietas, kurā atrodaties, SAP izglītība piedāvā visjaunāko un visprecīzāko SAP apmācību.
 

openSAP tiešsaistes kursi

Uzziniet par SAP inovācijām bez maksas — kad, kur un kā vēlaties, izmantojot tam openSAP. Šī novatoriskā Enterprise MOOC (Massive Open Online Courses) platforma piedāvā pielāgojamu, aizraujošu un saistošu mācību pieredzi, sākot mācīties SAP ar spēles elementu pievienošanu.

SAP mācību centrs

Saņemiet tūlītēju, mākonī izvietotu piekļuvi plašam SAP mācību saturam un tiešsaistes klasēm SAP mācību centrā. Pievienojiet SAP Live Access, lai veiktu uzdevumus klasē, sagatavotos klientu piesaistei vai eksperimentētu ar pilnīgi konfigurētām reāllaika SAP apmācības sistēmām.

Universitāšu partneri

SAP University Alliances programma iepazīstina studentus ar jaunākajām SAP uzņēmējdarbības tehnoloģijām un ļauj iet kopsolī ar 21. gadsimta darbaspēku. Šajā programmā piedalās vairāk nekā 2650 universitātes 90 valstīs. 

Vienkāršota apmācības pārvaldība

Nodrošiniet tehnoloģiju apguves iniciatīvu panākumus, izmantojot SAP izglītības mācību risinājumus un konsultāciju pakalpojumus.

Previous

Mācību risinājumi

Mūsu vadošais mācību pārvaldības risinājumu portfelis var palīdzēt izveidot, izplatīt, novērtēt un pārvaldīt mācību saturu. Pielāgojiet mācību materiālus un apmieriniet īpašās uzņēmējdarbības un darbaspēka vajadzības. 

Izglītības konsultācijas

Sasniedziet mūsu programmatūras apguves mērķus ātrāk,— izmantojot SAP izglītības konsultāciju pakalpojumu. Mūsu eksperti novērtēs ar izglītību saistītās vajadzības, izveidos stratēģisku mācību plānu un palīdzēs.

Next

Palieliniet konkurētspēju ar SAP sertifikāciju

Kādēļ SAP sertifikācija?

Mūsu apmācības sertifikācija ir atzīta visā pasaulē un parāda, ka esat noslīpējis savas prasmes, mācoties un iegūstot praktiskās iemaņas izvēlētajā jomā. Mēs piedāvājam sertifikācijas programmas pēc interesējošās jomas un iemaņu līmeņa — neatkarīgi no tā, vai esat SAP partneris, klients vai lietotājs.

Mēs varam palīdzēt ar izvēlēto SAP sertifikāciju. Tālāk atradīsiet visu informāciju, kas nepieciešama — sākot no sertifikācijas līmeņiem un beidzot ar BUJ un jomām, kam jāpievērš uzmanība, mācoties eksāmeniem.

Previous

Vairāk par SAP sertifikāciju

Gatavošanās eksāmenam

Next

Apskatiet, ko saka mūsu klienti...

Izpētiet SAP apmācības un sertifikācijas aktuālākās tēmas

Previous

Jaunie openSAP kursi

8
2016. g. 8. marts - 2016. g. 13. aprīlis

Šajā mācību kursā pastāstīts, kā notiek SAP S/4HAHA ieviešana, tostarp arī pilnas ERP sistēmas pārvietošana un jaunas sistēmas ieviešana mākonī un objektā. 

15
2016. g. 15. marts - 2016. g. 4. maijs
 
Šajā 6 nedēļu mācību kursā ir apskatītas visas tendences un problēmas, ar ko paplašinātā piegādes ķēdē saskaras uzņēmumi, un SAP paplašināto piegādes ķēžu risinājumi šo problēmu novēršanai.

Galvenie jaunumi

Next
Back to top