Skip to Content
Sazinieties ar mums

Pasaules klases SAP izglītība, iespējošana un sertifikācija

Uzlabojiet savu SAP lietotāju (no izstrādātājiem līdz pārdevējiem) darbu, izmantojot mūsu SAP mācību kursu un sertifikācijas programmu komplektu. Izveidojiet visaptverošu apmācības plānu, izvēlieties klātienes, mobilos vai tiešsaistes kursus un visbeidzot – uzlabojiet tehnoloģiju lietpratību visā organizācijā. Mūsu programmatūras apmācība aptver SAP S/4HANA, SAP HANA, SAP SuccessFactors, SAP BusinessObjects un daudz ko citu. 

Gūstiet panākumus, pateicoties SAP Education

Neviens nepārzina SAP labāk par pašu SAP. Un nevienam citam nav tādu zināšanu par sistēmām un ieteikumu došanu, lai palīdzētu jums tik efektīvi apgūt šo tēmu. Neatkarīgi no tā, kurā vietā pasaulē atrodaties, SAP Education piedāvā visjaunāko un precīzāko pieejamo apmācību par SAP.
 

openSAP tiešsaistes kursi

Izmantojiet openSAP, lai bez maksas uzzinātu par SAP inovācijām kad, kur un kā jūs vēlaties. Šī Enterprise MOOCs (Massive Open Online Courses) inovāciju platforma piedāvā elastīgu, aizraujošu un saistošu mācību pieredzi, izmantojot spēliskošanu SAP apguves sākšanai.

SAP Learning Hub

Izmantojiet SAP Learning Hub un iegūstiet tūlītēju, mākonī iespējotu piekļuvi plašajam SAP mācību satura klāstam un tiešsaistes mācību telpām. Pievienojiet SAP Live Access, lai izpildītu mācību uzdevumus, sagatavotos klientu iesaistei vai vienkārši izmēģinātu tiešsaistē pieejamas un pilnībā konfigurētas SAP apmācības sistēmas.

Universitātes sabiedrības

SAP University Alliances programma iepazīstina studentus ar jaunākajām SAP biznesa tehnoloģijām un palīdz viņiem kļūt par 21. gadsimta darbaspēku. Šajā programmā piedalās vairāk nekā 3100 universitātes 106 valstīs. 

Vērtības radīšana mācību rezultātā

Izmantojiet SAP Education piedāvātos mācību risinājumus un konsultāciju pakalpojumus, lai nodrošinātu savu tehnoloģiju apguves iniciatīvu panākumus.

SAP Learning Hub

Mācieties jebkurā laikā mākonī! SAP Learning Hub ir interaktīvās mācību telpas, un plašais mācību satura klāsts ir ideāls veids SAP apgūšanai. 

SAP Enable Now

Viegli izveidojiet un izvietojiet kontekstjutīgu lietotāju palīdzību, transakciju dokumentāciju, apmācības simulācijas rīkus, testa skriptus un e-mācību materiālus.

SAP User Experience Management, ko nodrošina KNOA

SAP piedāvātā lietotāju pieredzes pārvaldības programmatūra nodrošina praktisku informāciju par to, kā uzlabot jūsu programmatūras un tās lietotāju efektivitāti.

SAP Assessment Management, ko nodrošina Questionmark

Izmantojiet mūsu testu autorēšanas un talantu novērtēšanas rīku, lai izstrādātu un izsūtītu aptaujas, kontrolpārbaudes, testus un augstas kvalitātes eksāmenus.

SAP SuccessFactors Learning

Nodrošiniet un pārvaldiet korporatīvo apmācību un piekļūstiet tai, izmantojot mākoni. Mūsu nākamās paaudzes mācīšanās pārvaldības sistēma padara to vieglu, intuitīvu un mobilu. 

SAP Enterprise Learning

Uzlabojiet darba ražīgumu ar SAP Enterprise Learning Management programmatūru. Jebkurā vidē nodrošiniet korporatīvajai stratēģijai piemērotu apmācību.

SAP Knowledge Acceleration

Palīdziet saviem darbiniekiem apgūt SAP ātrāk — izmantojiet SAP Knowledge Acceleration jeb mūsu pielāgojamo uzņēmuma programmatūras apguves lietojumprogrammu.

SAP Productivity Pak, ko nodrošina ANCILE

SAP lietotāju darba ražīguma programmatūra sniedz iespēju izstrādāt lietotājiem paredzētu augstas kvalitātes apmācību, lai uzlabotu lietotāju darba ražīgumu un palielinātu jūsu uzņēmuma risinājumu vērtību. 

Izglītības konsultāciju pakalpojumi

Izmantojiet SAP Education Consulting Services piedāvātos pakalpojumus, lai ātrāk sasniegtu programmatūras apguves mērķus. Mūsu eksperti novērtēs jūsu izglītības vajadzības, izveidos stratēģisku apmācības plānu, nodrošinās tiešu palīdzību un daudz ko citu. 

Iegūstiet konkurētspējīgas priekšrocības ar


SAP Certification

Kāpēc SAP Certification?

Mūsu apmācības sertifkācija ir atzīta visā pasaulē un apliecina, ka esat ieguvis zināšanas, pateicoties nopietnām studijām un praktiskā darba pieredzei izvēlētajā jomā. Mēs piedāvājam sertifikācijas programmas pēc fokusa apgabala un iemaņu līmeņa neatkarīgi no tā, vai esat SAP partneris, klients vai lietotājs.
Mēs varam jums palīdzēt sākt darbu ar izvēlēto SAP Certification. Tālāk jūs atradīsiet visu darba sākšanai nepieciešamo informāciju, sākot no sertifikācijas līmeņiem un fokusa jomām līdz tam, kas nepieciešams, lai sagatavotos eksāmenam, un bieži uzdotajiem jautājumiem.
Previous

Vairāk par SAP Certification

Sagatavošanās eksāmenam

Next

Uzziniet mūsu klientu viedokli...

Izpētiet populārākās tēma par SAP apmācību un sertifikāciju

Previous
Emuāri
Jautājumi
Next
Back to top