Skip to Content
Sazinieties ar mums

SAP Support

Izmantojiet SAP Support, lai ļautu savām sistēmām darboties vislabākās veiktspējas režīmā un iegūtu vairāk vērtības no jaunās un esošās SAP programmatūras. Mēs piedāvājam atbalsta pakalpojumu klāstu, tostarp ilgtermiņa plānus, iegultās komandas, attālo tehnoloģijas atbalstu, pašapkalpošanās portālu un daudz ko citu. Mūsu eksperti var palīdzēt ar visu, sākot no SAP ieviešanas un uzturēšanas un beidzot ar sistēmu uzlabojumiem un inovāciju stratēģijām. 
Previous

SAP Preferred Care

SAP Preferred Care piedāvā tehnoloģijas atbalstu personiskā līmenī. Ar šo plānu jūsu klientu panākumu vadītājs sadarbojas ar jums, lai uzlabotu zināšanas par uzņēmumā esošajiem produktiem un problēmu atrisināšanas procesiem, kā arī gādātu par to, lai jūsu uzņēmuma sistēmas darbojas vislabākās veiktspējas režīmā. 

SAP Enterprise Support

Neatkarīgi no tā, kā ir izvietota jūsu IT infrastruktūra (lokāli, mākonī vai kā hibrīda scenārijs), SAP Enterprise Support piedāvā proaktīvu attālo atbalstu jau no pirmās dienas. Šis plāns attiecas uz visu risinājuma dzīves ciklu. 
Next
Apmeklējiet SAP Support Portal un SAP ONE Support Launchpad — šeit SAP klienti un partneri var veikt meklēšanu mūsu zināšanu bāzē, atrast problēmu risinājumus, ziņot par incidentiem un paveikt daudz ko citu.

Atrast risinājumus

Meklējiet mūsu zināšanu bāzē risinājumus tādām problēmām, ar kādām, iespējams, sastopaties, strādājot ar saviem SAP produktiem. 

Sazināšanās ar atbalsta dienestu

Ja problēmas risinājumu nevarat atrast tiešsaistē, ziņojiet par incidentu produktu atbalsta sadaļā. 

Lejupielādēt programmatūru

Apmeklējiet SAP Software Download Center — tas ir galvenais centrmezgls, kur tiek lejupielādēta un pasūtīta SAP programmatūra. 

Pārvaldīt lietotājus

Vai esat administrators? Izmantojiet mūsu pašapkalpošanās rīku, lai pārvaldītu autorizētu lietotāju piekļuvi jūsu uzņēmuma lietojumprogrammām. 
image
Piekļūstiet jaunākajai informācijai par instalēšanu, jauninājumiem, produktu pieejamību
un daudz kam citam portālā SAP Help Portal..

SAP Digital Business Services

Mūsdienās gandrīz viss ir digitāls, un uzņēmumiem ir vai nu jāpielāgojas šai jaunajai tirgus realitātei, vai arī jāuzņemas iespējamā zaudējuma risks. Atklājiet, kā SAP Digital Business Services var atbalstīt katru uzņēmuma pārveides soli, sākot no stratēģijas līdz pat tehnoloģijas ieviešanai un vēl daudz tālāk.  

SAP Solution Manager

Izmantojiet SAP Solution Manager, lai pārvaldītu SAP lietojumprogrammas un arī citas lietojumprogrammas visā to dzīves ciklā. Pamatojoties uz SAP Enterprise Support līgumu, šeit ir iekļauti visi procesi, rīki un pakalpojumi, kas nepieciešami jūsu uzņēmuma IT infrastruktūras atbalstam pašlaik un nākotnē. Jaunākais laidiens 7.2 var palīdzēt palielināt arī SAP S/4HANA nodrošinātās digitalizēšanas vērtību. 

Back to top