Skip to Content
Sazinieties ar mums

Mazo un vidējo uzņēmumu programmatūra

Izaugsme jebkurā virzienā, pateicoties SAP risinājumiem mazajiem un vidējiem uzņēmumiem.

Pārvaldiet visus sava mazā vai vidējā uzņēmuma aspektus, izmantojot SAP MVU programmatūru lokāli vai mākonī. Mūsu mērogojamā uzņēmumu vadības programmatūra atbalsta ERP, personāla vadību, e-komerciju, analītiku, atskaišu veidošanu un citas iespējas. Kā vairāk nekā 250 000 MVU klientu ir atklājuši, ar SAP risinājumiem jums nekad nebūs par maz — neatkarīgi no tā, kā jūsu uzņēmums attīstīsies.

Iepazīstiet SAP produktus un kompetenci jūsu uzņēmuma vajadzībām

Pārvaldiet savu uzņēmumu un finanses

Izmantojiet pasaules līmeņa ERP un izdevumu pārvaldības programmatūras priekšrocības mazajiem, vidējiem un lielākiem vidējiem uzņēmumiem. Racionalizējiet finanses, atskaites par izdevumiem, personāla vadību, sagādi un citus procesus. 

Pārvaldiet savu klientu pieredzi

Nodrošiniet konsekventu un pārdomātu klientu pieredzi visos kanālos. Uzlabojiet pārdošanu, mārketingu un klientu apkalpošanas mijiedarbību, kā arī sasaistiet fizisko veikalu un e-komercijas procesus. 

Pārvaldiet un pilnvarojiet savu personālu

Atbalstiet savu augošo uzņēmumu ar personāla vadības programmatūru, kas var jums palīdzēt atlasīt un attīstīt talantus, automatizēt darbaspēka procesus, veidot darbinieku stratēģijas, pārvaldīt darbinieku komandējumus un veikt citas darbības. 

Pārvaldiet sava uzņēmuma informāciju

Iegūstiet informāciju, kas jums nepieciešama, lai pieņemtu pārdomātus lēmumus un vadītu savu mazo vai vidējo uzņēmumu efektīvāk, izmantojot SAP analītikas, biznesa informācijas (BI) un atskaišu veidošanas rīkus. 

Ko saka mūsu klienti

Populārākās tēmas mazajiem un vidējiem uzņēmumiem

Previous

MVU paredzēti vadības emuāri

MVU aplādes

Next
Back to top