Skip to Content
Sazinieties ar mums

SAP un APS tīmekļseminārs

Tīmekļseminārā par neatkarīgās pētījumu aģentūras Loudhouse jauno pētījumu tiek atklāts, ka tirdzniecības aina ir mainījusies līdz nepazīšanai. Lai gūtu panākumus šajā hipersavienotajā pasaulē, pārdošanas vadītājiem ir nepieciešami rīki, ar kuriem viņi var nostādīt klientu piesaistīšanu savas stratēģijas pašā centrā. 85 % no pārdošanas direktoriem saka, ka viņu organizācija ir tikai divu (vai mazāk) gadu atstatumā no nopietnām ar izaugsmi saistītām problēmām. Noklausieties ierakstu.

Lejupielādēt tīmekļsemināru

Pārdošanas programmatūra, kas strādā tāpat kā jūs — tikai mākonī

Noskatieties šo video sēriju, lai uzzinātu, kā SAP Hybris Cloud for Sales var palīdzēt jums pārdot gudrāk, sadarboties un noslēgt vairāk darījumu no jebkuras vietas — jebkurā ierīcē.

Previous

Pārdodiet gudrāk

Jums kā pārdevējam ir jāizdara svarīga izvēle katru dienu; tā ir izvēle, kas var ietekmēt jūsu kolēģus, klientus un ģimeni. Atklājiet pārdošanas programmatūru, kas var palīdzēt izdarīt pareizo izvēli.

Pārdodiet jebkurā vietā

Kur ir jūsu birojs? Izmantojot SAP Hybris Cloud for Sales, tas ir jebkurā jūsu atrašanās vietā. Šī lietojumprogramma sniedz ieskatu un elastīgumu, to izmantojot jebkurā ierīcē, un jūs varat strādāt un sadarboties no jebkuras vietas.

Sadarbojieties

Strādājot pārdošanas sfērā, neviens negūst uzvaru vienatnē. Jūs strādājat kopā ar kolēģu grupu, kurā ietilpst visi sākot no produktu speciālistiem un beidzot ar juridiskajiem darbiniekiem, lai varētu izdarīt vairāk un noslēgt darījumus ātrāk. Izvēlieties pārdošanas programmatūru, kuras pamatā ir sadarbība.

Noslēdziet vairāk darījumu

Pārdošana nebeidzas ar darījuma noslēgšanu. Izvēlieties pārdošanas lietojumprogrammu, kas ļauj izvairīties no administratīvā darba, lai jums paliktu vairāk laika savu panākumu svinēšanai.

Next

Pārlūkojiet SAP risinājumus, kas sniedzas tālāk par klientu attiecību pārvaldību

Previous

Septiņas stratēģijas gudrākai pārdošanai

Idejiskie līderi un analītiķi piekrīt tam, ka pārdošana tagad notiek citādi, un, lai jūs un jūsu komanda varētu noslēgt vairāk darījumus, vairs nevar izmantot iepriekšējo klientu attiecību pārvaldību. Pienācis laiks piesaistīt klientus un gūt panākumus, iesaistoties visā klientu ceļā līdz produkta iegādei.

Vai jūsu tirdzniecības organizācija spēj konkurēt ar citām?

Organizācijas, kas izseko atsaucēm, potenciālo klientu stadijām un statusiem reāllaikā, gada laikā piesaista par 26 % vairāk potenciālo klientu.* Kāds ir jūsu uzņēmums salīdzinājumā ar citiem?

Next

Apskatiet, ko saka mūsu klienti...

Bezmaksas izmēģinājumversija — pārdodiet gudrāk jebkurā laikā un jebkurā vietā

Jums ir vajadzīgs SAP Hybris Cloud for Sales risinājums, lai varētu veikt gudrāku pārdošanu jebkurā vietā. Sāciet šodien, izmantojot SAP Digital CRM — risinājumu, kas paredzēts mazākām pārdošanas grupām, tomēr piedāvā daudzas tās pašas potenciālās iespējas kā mūsu versija uzņēmumiem SAP Hybris Cloud for Sales.  Visu sagatavojiet un sāciet darbu pāris minūšu laikā, turklāt pirms iegādes 30 dienas bez maksas izmēģiniet dažas no mūsu uzņēmumiem paredzētajām pārdošanas funkcijām. Sāciet jau šodien un izsakiet mums savas domas!

Previous

Izpētiet pārdošanas nākotni

Gūstiet ieskatu par nākotnes pārdošanu, tostarp jaunākajām tendencēm un stratēģijām, iepazīstoties ar šo pētījumu, kura rezultāti balstīti uz 1220 globālu uzņēmēju - pircēju viedokļiem. Izprotiet mainīgo pircēju un pārdevēju dinamiku un uzziniet, kā panākt vairāk pārdošanas darījumu.

Galvenās piecas mazumtirdzniecības stratēģijas 2015. gadā

Uzziniet, kā gūt panākumus pie plauktiem un to tuvumā, izmantojot piecas galvenās mazumtirdzniecības stratēģijas. Šī jaunā EKN pētījuma pārskatā paskaidrots, kāpēc un kā īstenot šīs stratēģijas, un parādīts, kā ražotāji tās izmanto priekšrocību iegūšanai.

Next

Pārdošanas efektivitātes palielināšana izpratnes laikmetā

Izlasiet šo IDC pārskatu, lai uzzinātu par jaunākajām tirgus tendencēm, un atklājiet, ka varat izmantot jaunas stratēģijas un modernus risinājumus savas pārdošanas efektivitātes palielināšanai šajā izpratnes, mobilitātes un sociālās uzņēmējdarbības laikmetā.

Mazs uzņēmums — tas nav tas pats, kas mazs pārdošanas apjoms.

Panāciet lielāku pārdošanas apjomu, izmantojot SAP Anywhere, e-komercijas komplektu, kas īpaši radīts mazajiem uzņēmumiem. Dodiet saviem darbiniekiem tādus rīkus pārdošanas paredzēšanai, sociālajai pārdošanai un klientu attiecību pārvaldībai, kas ļauj pārdot vairāk un ātrāk neatkarīgi no viņu atrašanās vietas.

Izpētiet pārdošanas un klientu piesaistīšanas aktuālākās tēmas

Previous

Klientu piesaistīšanas un komercijas nākotne

Nepalaidiet garām jaunākās tendences, ieskatus un e-komercijas un klientu piesaistīšanas evolūciju.

Kopīga pārdošana + klientu viedoklis = panākumi

Visas mūsu klientu informācijas izmantošana ir vienīgais veids, kā gūt panākumus mūsdienu starpuzņēmumu pārdošanas pasaulē. Ar pareizajiem rīkiem to var vieglāk izdarīt.

Vai jaunajai tūkstošgadei patiesi rūp digitālā video tirgdarbība?

Jūsu nodrošināto saturu var aplūkot 77 miljoni acu pāri, bet — vai viņi patiesi tam pievērš uzmanību? Vai jūsu tirgdarbības centieni patiesi sasniedz savu mērķauditoriju?

Next

Uzņēmējdarbības veikšanas pārveide, izmantojot SAP Digital Business Services

Uzņēmumi visur tiek pārveidoti par digitālajiem uzņēmumiem, tomēr ne vienmēr tas izdodas viegli. SAP Digital Business Services var palīdzēt vadīt katru pārveides ceļojuma soli, sākot no stratēģijas līdz tehnoloģijas ieviešanai un vēl tālāk.

Mūsu speciālistiem ir reālistiska pieeja, tāpēc viņi var jums palīdzēt jaunu procesu identificēšanā un ieviešanā, vienlaikus nodrošinot arī turpmāku darbību izpildi bez pārtraukumiem. Mēs nodrošināsim, lai SAP programmatūra jums sniegtu vislabāko vērtību, risinot aizvien augošās digitālās ekonomikas prasības. 

SAP mācības un izglītība

Uzlabojiet savas zināšanas par SAP programmatūru, attīstiet jaunas iemaņas un strādājiet prasmīgāk savā  uzņēmumā. Mūsu pilnais programmatūras apguves un mācību kursu komplekts un sertifikācija ļauj pēc iespējas labāk likt lietā SAP risinājumus.

Back to top