Skip to Content
Sazinieties ar mums

Pašreizējā iesaiste ar mūsu digitālā mārketinga risinājumiem

Uzlabojiet klientu piesaisti ikvienā pārdošanas cikla posmā ar jauno un novatorisko SAP digitālā mārketinga programmatūru. Mūsu mākoņa un lokālie risinājumi atbalsta dažādas jomas — no sociālā, e -pasta un satura mārketinga līdz mārketinga automatizācijai un detalizētai analītikai. Izprotiet katra klienta nolūku reāllaikā un dinamiski piegādājiet personalizētu un atbilstošu daudzkanālu pieredzi.

Lasīt īsu risinājuma apskatu

Video sērija:


SAP mārketinga mākoņa atklāšana

Previous

Bezmaksas izmēģinājums: SAP S/4HANA Marketing Cloud

30 dienas izmēģiniet SAP S/4HANA Marketing Cloud bez maksas. Izmēģiniet jaunas digitālā mārketinga iespējas, kas ļauj vieglāk iegūt padziļinātus ieskatus, piesaistīt klientus, veidot uzticamību zīmolam un izveidot veiksmīgas kampaņas.

Savas personalizācijas stratēģijas iezīmēšana

Kāda ir jūsu organizācijas konkurētspēja mārketinga personalizācijā? Lai to uzzinātu, atbildiet uz četriem vienkāršiem jautājumiem, un saņemiet pielāgotus ieteikumus, kas jums palīdzēs apsteigt konkurentus.

Next

Uzziniet mūsu klientu viedokli

Vai varat nodrošināt personalizētu pieredzi?

Piedalieties mūsu tiešsaistes novērtējumā, lai novērtētu jūsu klientu piesaistīšanas darbību veiktspēju katrā klienta ceļojuma fāzē. Lejupielādējiet personalizētu pārskatu ar rezultātiem un ieteikumiem, kurus varēsit kopīgot ar savu komandu.

Previous

Kontekstuālā mārketinga izteiksme

Jaunajā Forrester pētījumā tika konstatēts, ka pastāv liela atšķirība personalizācijā, kādu cer saņemt patērētāji un kādu viņiem faktiski piegādā mārketinga darbinieki. Uzziniet, kā šo atšķirību var novērst ar datu pārvaldību, reāllaika klientu ieskatiem un programmatūras integrāciju.

Kontekstuālā mārketinga izaicinājumi 

Kontekstuālais mārketings sola nodrošināt padziļinātu izpratni par klientiem un atbilstošāku ziņojumapmaiņu, bet vienlaikus arī rada jaunus izaicinājumus un riskus. Šajā EIU dokumentā ir izpētīti “šī brīža” mārketinga kampaņu plānošanas un izpildes laikā sastopamie šķēršļi. 

Līderis mārketinga resursu pārvaldībā

Vēl vienu gadu pēc kārtas Gartner analītiķi ir ievietojuši SAP vadošajā kvadrātā (Leader’s Quadrant) mārketinga resursu pārvaldības (marketing resource management — MRM) jomā. Šīs ranžēšanas pamatā ir SAP plašie mārketinga risinājumi, izaugsme, tirgus virzītājspēks un redzējums. Detalizētu informāciju skatiet pārskatā.

Next

Pieņemtā prakse cerību pārspēšanai

Vai pašreizējām mārketinga platformas tehnoloģijām izdodas nodrošināt tādu nemanāmu, individualizētu pieredzi, kādu cer saņemt klienti? Par to uzziniet šajā jaunajā CMO Council pētniecības darba pārskatā.

Uzziniet mārketinga ekspertu jaunākās perspektīvas

Previous

Klientu iesaistes un komercijas nākotne

Esiet viens no pirmajiem, kas izmanto jaunākās mārketinga tendences, izpētiet viedas reālās pasaules kampaņas un gūstiet ieskatus
par klientu piesaistīšanas un komercijas nākotni.

SAP Hybris Marketing kopiena: pievienošanās sarunai

Vai jums ir jautājumi par SAP Hybris Marketing risinājumiem? Saņemiet atbildes šajos video, emuāra ziņās, produktu apskatos un citos kopienas resursos.

Neiekrītiet neabilstošas mārketinga stratēģijas slazdā

Vai nosaukt kādu neatbilstošas mārketinga stratēģijas piemēru? Turpināšana nosūtīt lielapjoma piedāvājumus, kuros nav ne miņas no personalizācijas, un tik un tā sadarbības gaidīšana.

Next

Uzņēmējdarbības veikšanas pārveide, izmantojot SAP Digital Business Services

Uzņēmumi visur tiek pārveidoti par digitālajiem uzņēmumiem, tomēr ne vienmēr tas izdodas viegli. SAP Digital Business Services var palīdzēt vadīt katru pārveides ceļojuma soli, sākot no stratēģijas līdz tehnoloģijas ieviešanai un vēl tālāk.

Mūsu speciālistiem ir reālistiska pieeja, tāpēc viņi var jums palīdzēt jaunu procesu identificēšanā un ieviešanā, vienlaikus nodrošinot arī turpmāku darbību izpildi bez pārtraukumiem. Mēs nodrošināsim, lai SAP programmatūra jums sniegtu vislabāko vērtību, risinot aizvien augošās digitālās ekonomikas prasības. 

SAP mācības un izglītība

Uzlabojiet savas zināšanas par SAP programmatūru, attīstiet jaunas iemaņas un strādājiet prasmīgāk savā  uzņēmumā. Mūsu pilnais programmatūras apguves un mācību kursu komplekts un sertifikācija ļauj pēc iespējas labāk likt lietā SAP risinājumus.

Kas ir digitālā mārketinga programmatūra?

Digitālā mārketinga programmatūra tiek izmantota, lai piesaistītu, iesaistītu un iegūtu klientus, izmantojot elektroniskās ierīces — personālos datorus, planšetdatorus un mobilos tālruņus. Tā palīdz uzņēmumiem izmantot tādus kanālus kā satura mārketings, e-pasta mārketings, sociālie plašsaziņas līdzekļi, meklētājprogrammu optimizācija (SEO) un reklāma tiešsaistē, lai īstajā laikā sazinātos ar īstajiem klientiem. Programmatūra ļauj lietotājiem izveidot un uzsākt daudzkanālu mārketinga kampaņas, pārraudzīt tās reāllaikā un uzreiz koriģēt visas norises. 2016. gadā praktiski visām mārketinga kampaņām ir vismaz daži digitālie elementi, bet digitālā mārketinga programmatūra var palīdzēt tos pārvaldīt.

Back to top