Skip to Content
Sazinieties ar mums

Veiktspējas pārvaldība mūsdienu darbaspēkam

Pašlaik notiek ļoti nepieciešamā veiktspējas pārvaldības pārveidošana. Šajā jaunajā modelī tradicionālo ikgadējo darbinieku novērtēšanu papildina nepārtraukta izaugsmes vadība un atsauksmju sniegšana. Balstoties uz mūsdienu visprogresīvākajām idejām un pētījumiem, šeit ir sniegta informācija par novatorisko vislabāko darba praksi un iekļauti klientu stāsti un ekspertu ierosinājumi. To papildina arī vesela jauna kopa ar SAP SuccessFactors produktu potenciālajām iespējām.

Uzzināt vairāk
Previous

Maģiskā kvadrāta līderis — jau 3. gadu

Pēc Gārdnera metodes SAP SuccessFactors ir talantu pārvaldības līderis. Mēs esam nopelnījuši šo ļoti iekāroto atzinību, pateicoties savai spējai īstenot iecerēto un pilnīgajai vīzijai.

Vai jūsu uzņēmums ievēro vislabāko cilvēkresursu praksi?

Organizācijām ar mazāku darbinieku apriti ir vidēji par 66,1 % augstāki ieņēmumi uz katru darbinieku. Kāds ir jūsu uzņēmums salīdzinājumā ar citiem?

Next

Apskatiet, ko saka mūsu klienti...

SAP un Microsoft partnerattiecības

SAP un Microsoft šodien paziņoja par saviem kopīgajiem plāniem palīdzēt klientiem visā pasaulē paātrināt uzņēmējdarbības transformāciju mākonī. Atvieglojot uzņēmumu darbu ar Microsoft 365 un tādām SAP mākoņa lietojumprogrammām kā SAP SuccessFactors, palielināsies darbinieku produktivitāte un sadarbība.

Cilvēkresursu jaunradīšana: panākumi ir gluži vienkārši cilvēciski

Kā jūs motivējat, kultivējat un atalgojat talantu, lai darbinieki zinātu, ka viņiem ir aktīva loma jūsu panākumos? Kā jums paredzētu metodisku līdzekli mēs esam apkopojuši augstākā līmeņa vadošo darbinieku, analītiķu un klientu sniegtos ieskatus.

Lejupielādēt resursus
Previous

Izmantojiet mūsu klientu kopienas nodrošinātās priekšrocības

Mēs vēlētos jūs kā SAP HCM klientu uzaicināt pievienoties mūsu ekskluzīvajai SuccessFactors klientu kopienai.  Pievienojieties vairāk nekā 300 000 klientiem, produktu ekspertiem un idejiskajiem līderiem, lai apspriestu savu ceļu uz panākumiem mākonī.

Aktuālākās cilvēkresursu nozares tendences, kuras nevarat atļauties ignorēt

Saskaņā ar slavenā cilvēkresursu eksperta Džoša Bersina vārdiem 2016. gads būs radikālu izmaiņu gads. Uzziniet viņa paša un viņa analītiķu grupas teikto par tendencēm, inovācijām un tehnoloģijām, kuras nākamajos mēnešos pārveidos darbavietu un darba dzīvi.

Firing Line with Bill Kutik™

Mācieties no cilvēkresursu nozares idejiskajiem līderiem. Gūstiet jaunus ieskatus un uzziniet cilvēkresursu speciālistu perspektīvas no praktiskā darba veicējiem, par piegādātājiem atbildīgajiem vadošajiem darbiniekiem, analītiķiem un konsultantiem šajā videointerviju sērijā, kas tiek arvien papildināta.

Next

Ļaujiet mūsu ilgajai pieredzei strādāt jūsu labā.

SAP Services for SuccessFactors piedāvā atklātu stratēģisko plānošanu un ceļvedi ātrai risinājuma izvietošanai tikai 6 nedēļu laikā. Mēs kopā izvēlēsimies un izvietosim novatoriskus mākoņa risinājumus, kas pieskaņoti jūsu ilgtermiņa mērķiem un jūsu komandai. Jūsu projekts būs daudz veiksmīgāks un nodrošinās reālus rezultātus jūsu uzņēmumam.

Previous

Pilnīga kompensāciju pārvaldība

Mūsdienu globālajiem uzņēmumiem ir jāpiemērojas dažādām valstīm un valūtām, kā arī jāievēro vietējās darba tiesības un muitas noteikumi. Mūsu risinājumi ļauj personāldaļas un uzņēmējdarbības vadītājiem piekļūt viņiem vajadzīgajiem datiem, kas kartēti pēc talantiem un snieguma.

Veiktspējas pārvaldība mūsdienu darbaspēkam

Ikgadējo darbinieku snieguma novērtēšanu tagad papildina nepārtraukta, bieža izaugsmes vadība un atsauksmju sniegšana. Kā jūs varat vienkāršot vecākos procesus un izveidot jaunus? Mācieties no mūsu labākās darba prakses.

Būtiskākie cilvēkresursu dati mākonī: kā tiek var palīdzēt?

Saņemiet tūlītēju ieskatu par darbaspēku, izmantojot SuccessFactors Employee Central. Uzziniet, kā šī globālā cilvēkresursu reģistrācijas sistēma unificē cilvēkresursu datus, lai jūs varētu pārvaldīt cilvēkus daudz efektīvāk — un lētāk.

Next

Pārlūkojiet aktuālākos rakstus par cilvēkresursiem

Previous

SAP programmatūras integrācija pievieno potenciālos kandidātus

SAP Fieldglass un SAP SuccessFactors sistēmas ir tagad integrētas un ļauj uzņēmumiem augšupielādēt potenciālo talantu datus Employee Central sistēmā, lai personāldaļas vadītāji varētu vienā vietā aplūkot visus savus darbiniekus.

Uzziniet par SAP SuccessFactors Employee Central

Visaptverošs ceļvedis, kas izveidots tiem, kuri vēlas izprast Employee Central priekšvēsturi, īstenošanu, funkcijas, funkcionalitāti, integrāciju un kontekstu, kā arī saņemt norādes, atjautīgus ieteikumus un ekspertu padomus.

Jaunākie pētījumi cilvēkresursu nozarē

Katru nedēļu mēs ar jums dalīsimies kādā interesantā faktā par to, kā vislabāk strukturēt jūsu cilvēkresursu procesus un efektīvāk pārvaldīt jūsu darbaspēku.

Next

openSAP mācību kurss: SuccessFactors Employee Central

openSAP mācību kurss Run Simple HR sadarbībā ar SuccessFactors Employee Central ir pieejams visiem, un tas ir paredzēts tiem, kuri vēlas apgūt zināšanas par cilvēkresursu izmantošanu mākonī un Employee Central sniegto atbalstu personāla stratēģijai.

Atklājiet savas cilvēkresursu programmatūras pilnas iespējas, izmantojot SAP digitālās uzņēmējdarbības pakalpojumus

Droši stājieties pretim visām cilvēkresursu sfēras problēmām — talantu pārvaldībai, snieguma izsekošanai, apmācībai, atbilstības nodrošināšanai un daudz kam citam, izmantojot SAP digitālos uzņēmējdarbības pakalpojumus cilvēkkapitāla pārvaldības risinājumu īstās vērtības maksimālai palielināšanai. 

Digitālajai ekonomikai ir ievērojama ietekme uz SAP klientiem, un nepieciešams jauns saskaņas līmenis uzņēmējdarbības attīstīšanai, pilnīgai tās vērtības realizācijai un tās nepārtrauktības nodrošināšanai. SAP digitālie uzņēmējdarbības pakalpojumi satuvina uzņēmējdarbību un IT, lai palīdzētu no jauna radīt uzņēmējdarbību, izmantojot mūsu digitālo uzņēmējdarbības satvaru.

Balstoties uz vairāk nekā 40 gadus ilgu darba pieredzi ar pasaules progresīvākajiem uzņēmumiem un izturīgu partneru ekosistēmu, SAP digitālie uzņēmējdarbības pakalpojumi spēj parādīt ceļu uz inovāciju un digitālo transformāciju, vienlaikus nodrošinot svarīgākos uzņēmējdarbības procesus.

Previous

Pieskaņojiet savus darbaspēka talantus sava uzņēmuma mērķiem, vienlaikus nodrošinot novērtējamus rezultātus jaunu darbinieku piesaistīšanas panākumiem.

Uzsāciet un pārvaldiet snieguma procesus — ar novērtējamu ietekmi.

Ātrāk realizējiet uzņēmējdarbības vērtību, izmantojot nekļūdīgi izmantojamu ceļvedi darbam mākonī un samaziniet kopējās īpašumtiesību izmaksas.

Next

StayConnect virtuālais cilvēkresursu pasākums

Nodarbinātības pasaule mainās, un cilvēkresursiem ir jāmainās kopā ar to. Kur jūs varat vērsties pēc vislabākajām un visnovatoriskākajām stratēģijām? Jums pašiem nav nekas jādara: mēs ieliksim jums tās tieši rokām mūsu ikgadējās, augustā notiekošās SuccessConnect konferences virtuālajā “ievadā” StayConnect.

SuccessConnect 2016

Pievienojieties mums SuccessConnect 2016 vienā no šīm vietām — Lasvegasā, Šanhajā, Vīnē, Singapūrā, Sidnejā vai Tokijā. Apgūstiet zināšanas apmācību laikā un izmantojiet augsta līmeņa tīklošanās iespējas ar cilvēkresursu speciālistiem.

Back to top