Skip to Content
Sazinieties ar mums

Ātra, gudra mode

Atklājiet, kā SAP risinājumi palīdz modes uzņēmumiem izveidot saikni ar klientiem jaunos, agrāk nebijušos veidos.

Apmeklēt modes kolekcijas centru
Previous

EKN: mazumtirdzniecības analītikas nākotne?

Ne tik tālā nākotnē mazumtirdzniecības analītika visās uzņēmuma darbības sfērās ņems vērā klientu ieskatus. Tie būs tik svarīgi, ka ietekmēs pilnīgi visu lēmumu pieņemšanu.

24%
mazāk DSO*

Mazumtirgotājiem, kas savlaicīgi un integrēti nodrošina saviem finanšu darbiniekiem galvenos rādītājus, ir par 24% mazāk dienu, kurās ir vēl nenotikusi pārdošana (DSO), nekā tiem, kuri to nedara.

Next

Apskatiet, ko saka mūsu klienti...

Previous

Sasaistiet tirgdarbību un produktu virzīšana tirgū

Mazumtirgotājiem ir jāsapludina tirgvedība un produktu virzīšanas tirgū plānošana, tomēr tas nav viegli un digitālie kanāli palielina šo segregāciju. Izlasiet šo Retail Systems Research dokumentu, lai uzzinātu kādas īpašas darbības varat veikt šīs problēmas atrisināšanai.

Pircēju vēlmju un mazumtirgotāja iespēju salīdzinājums

Atklājiet, kā varat apsteigt vienmēr mainīgās klientu vēlmes un mazumtirdzniecības tendences un līdz ar to arī padarīt ilgtspējīgu sava uzņēmuma nākotni. Lejupielādējiet šo pētījumu, lai uzzinātu, ka attīstīt novatoriskas tirgdarbības stratēģijas, kas var palīdzēt atbilstoši reaģēt uz nozares izmaiņām.

Daudzpircēju mazumtirdzniecība 101

Uzziniet vairāk par daudzpircēju mazumtirdzniecību, kas piedāvā klientiem tādas daudz tuvākas attiecības ar zīmoliem, kādas viņi vēlas. Tas nodrošina personalizāciju un īstenojamu sasaisti ar zīmolu neatkarīgi no tā, vai pircēji izpēta produktu, vai izdara pirkumu, izmantojot dažādas ierīces. 

Next

Mazs mazumtirdzniecības uzņēmums? Paplašiniet savu redzesloku

SAP Anywhere padara to iespējamu. Atveriet savu tiešsaistes veikalu pāris minūšu laikā un pārdodiet tādos digitālajos tirgus laukumos kā Amazon un eBay. Automātiski sinhronizējiet savus krājumus un skatieties, kā jūsu ieņēmumi palielinās.

Iegūstiet jaunu perspektīvu, uzklausot mazumtirdzniecības ekspertus

Previous

Izveidojiet saikni ar mazumtirdzniecības nozares ekspertiem

Izpētiet noderīgos resursus un būtisko informāciju, lai palīdzētu savai organizācijai ieviest un izmantot SAP for Retail risinājumus.

Tirdzniecība un tirgdarbība: 5 veidi, kā izmantot tīklus

Tās nav tikai iepirkumu grupas, kurām ir grūtības izmantot uzņēmumu tīklu sniegtās priekšrocības, lai tās varētu izmantot mūsdienu tīklā savienoto ekonomiku...

Vislielākās mazumtirdzniecības izmaiņas 100 gadu laikā

Uzklausiet, ko saka nozares līderi Pets Bakejs un Tomass Veters par problēmām — un reālajām iespējām — mazumtirdzniecības nozarē. 

Next

Mazumtirdzniecībā paredzamā talantu krīze

Kā personāldaļas vadītāji var reaģēt uz vēl nepieredzētām, arvien lielākām ar darbaspēku saistītām problēmām mazumtirdzniecībā? Oxford Economics aptaujāja simtiem vadošo darbinieku un darba ņēmēju, lai to noskaidrotu.

Uzņēmējdarbības veikšanas pārveide, izmantojot SAP Digital Business Services

Uzņēmumi visur tiek pārveidoti par digitālajiem uzņēmumiem, tomēr ne vienmēr tas izdodas viegli. SAP Digital Business Services var palīdzēt vadīt katru pārveides ceļojuma soli, sākot no stratēģijas līdz tehnoloģijas ieviešanai un vēl tālāk.

Mūsu speciālistiem ir reālistiska pieeja, tāpēc viņi var jums palīdzēt jaunu procesu identificēšanā un ieviešanā, vienlaikus nodrošinot arī turpmāku darbību izpildi bez pārtraukumiem. Mēs nodrošināsim, lai SAP programmatūra jums sniegtu vislabāko vērtību, risinot aizvien augošās digitālās ekonomikas prasības. 

SAP mācības un izglītība

Uzlabojiet savas zināšanas par SAP programmatūru, attīstiet jaunas iemaņas un strādājiet prasmīgāk savā  uzņēmumā. Mūsu pilnais programmatūras apguves un mācību kursu komplekts un sertifikācija ļauj pēc iespējas labāk likt lietā SAP risinājumus.

Back to top