Skip to Content
Sazinieties ar mums

Fokusējieties uz klientiem, izmantojot mūsu apdrošināšanas nozares programmatūru

Apmieriniet mūsdienu hipersavienotos klientus, tostarp arī mobilos klientus, visos kanālos, izmantojot SAP programmatūru apdrošināšanas nozarei. Mūsu risinājumos izmantota jaunākā tehnoloģija, lai tā varētu palīdzēt racionalizēt prasību pārvaldību, vienkāršot polišu administrēšanu un proaktīvi pārvaldīt risku un atbilstību. Veiciet ātru produktu izstrāde un izmantojiet progresīvu klientu attiecību pārvaldību tirdzniecības un tirgdarbības panākumu veicināšanai.

Uzziniet vairāk par mūsu apdrošināšanas programmatūru
Previous

SAP prasību pārvaldība

Apskatiet, kā šis pielāgojamais risinājums ļauj pārvaldīt prasību regulētāja uzdevumus un tikt galā ar resursu fonda izmaiņām, lai samazinātu risku un vienlaikus saglabātu klientu apmierinātību.

Cik lielā mērā jūs koncentrējieties uz klientu?

11%* no finanšu pakalpojumu iestādēm ir 360° skats uz saviem klientiem, un tās spēj viņiem nodrošināt pastāvīgu daudzkanālu pieredzi attiecībā uz visiem produktiem. Kāda ir jūsu organizācija salīdzinājumā ar citām?

Next

Apskatiet, ko saka mūsu klienti...

Previous

Apdrošināšana klientu labas pazīšanas laikmetā

Uzziniet, kā dzīvības un nekustamā īpašuma un automašīnu apdrošinātāji visā pasaulē gūst labumu no tādām digitālajām tehnoloģijām kā Big Data analītika un Lietiskais internets un un pietuvinās pieejai, atbilstoši kurai pirmajā vietā ierindojas klients. Izlasiet Economist Inteligence Unit (EIU) pārskatu, lai uzzinātu vairāk.

Sadarbība riska un finanšu jomā

Progresīvi apdrošināšanas uzņēmumi tiecas panākt lielāku starpresoru sadarbību ar finanšu nozari. Uzziniet, kā notiek šī pāreja, lasot šo IDC Financial Insights pārskatu, kas balstīts uz apdrošināšanas un finanšu nozares vadošo darbinieku vispasaules aptauju.

Next

Iegūt jaunu perspektīvu no apdrošināšanas nozares ekspertiem

Previous

Apdrošināšanas nākotne: uzveiciet konkurenci, izmantojot tehnoloģiju

Apdrošināšanas nozare strauji mainās. Tirgus līdzsvara izmaiņas un izrietošās šīs nozares problēmas ir likušas daudziem uzņēmumiem meklēt risinājumus. Vai jūsu uzņēmums ir starp tiem?

Apdrošināšana, Fintech Laggard, Norādes uz izmaiņām

Iespējams, ka nākamajā gadā apdrošināšanas nozare nepieredzēs lielas izmaiņas, tomēr optimistiski eksperti paredz, ka daži operatori eksperimentēs ar Fintech inovācijām. Tomēr nozares ekspertiem no Capgemini ir piesardzīga nostāja.

Apdrošinātāji: konsolidējiet risku un finanses, lai palielinātu rentabilitāti

Šobrīd apdrošināšanas uzņēmumi saskaras ar daudzām problēmām, tostarp palielinātu cenu jutīgumu no klientu puses un lielāku konkurentu spiedienu.

Next
Previous

Sagatavojieties mobilajiem apdrošinājuma ņēmējiem

Atklājiet, kā mobilās tehnoloģijas veido jaunas saites starp apdrošinātājiem un viņu apdrošinājuma ņēmējiem. Šajā infografikā ir parādīts, kā mobilās lietotnes un dati dod apdrošināšanas uzņēmumiem iespēju piedāvāt pēc pieprasījuma sniegtus personalizētus pakalpojumus, kas palīdz samazināt riskus un zaudējumus.

Apdrošināšanas jaunradīšana mobilajā pasaulē

Saskaņā ar Economist Intelligence Unit divām pasaules mēroga aptaujām 64 % no klientiem mijiedarbojas ar saviem apdrošinātājiem aptuveni reizi 6 mēnešos vai retāk. Izlasiet šo pārskatu, lai uzzinātu, kā mobilo sakaru kanāls palīdz apdrošinātājiem un apdrošinājuma ņēmējiem vieglāk uzturēt sakarus.

Next

SAP mācības un izglītība

Uzlabojiet savas zināšanas par SAP programmatūru, attīstiet jaunas iemaņas un strādājiet prasmīgāk savā  uzņēmumā. Mūsu pilnais programmatūras apguves un mācību kursu komplekts un sertifikācija ļauj pēc iespējas labāk likt lietā SAP risinājumus.

Uzņēmējdarbības veikšanas pārveide, izmantojot SAP Digital Business Services

Uzņēmumi visur tiek pārveidoti par digitālajiem uzņēmumiem, tomēr ne vienmēr tas izdodas viegli. SAP Digital Business Services var palīdzēt vadīt katru pārveides ceļojuma soli, sākot no stratēģijas līdz tehnoloģijas ieviešanai un vēl tālāk.

Mūsu speciālistiem ir reālistiska pieeja, tāpēc viņi var jums palīdzēt jaunu procesu identificēšanā un ieviešanā, vienlaikus nodrošinot arī turpmāku darbību izpildi bez pārtraukumiem. Mēs nodrošināsim, lai SAP programmatūra jums sniegtu vislabāko vērtību, risinot aizvien augošās digitālās ekonomikas prasības. 

Back to top