Skip to Content
Sazinieties ar mums

Piedāvājiet tās patēriņa preces, pēc kurām pircēji alkst

Piemērojiet ikvienu savas darbības aspektu — sākot no produktu izstrādes un beidzot ar mazumtirdzniecību — nākamās paaudzes patērētāju vajadzībām, izmantojot SAP risinājumus iepakoto patēriņa preču (CPG) nozarei. Mūsu programmatūra var palīdzēt paredzēt, plānot un pārvaldīt novatorisku patēriņa preču pieprasījumu un pārspēt pat visapdomīgāko pircēju gaidas.

Saņemt SAP for Consumer Products pārskatu

Par 14% mazāk dienu krājumu sarakstā

Patēriņa preču uzņēmumos, kas veic krājumu prognozes dažādu NV un atrašanās vietu kombinācijām, preces atrodas krājumā par 14 % mazāk dienu, nekā uzņēmumos, kas to nedara. Kāds ir jūsu uzņēmums salīdzinājumā ar citiem?

Patēriņa preces: jaunradītas jaunai ekonomikai

Lai radītu nepārtrauktu iesaistīšanos un lojalitāti šajā digitālajā laikmetā, patēriņa preču uzņēmumiem ir jāspēj izveidot un attīstīt “dzīvas prečzīmes”. Tiem jāspēj nemanāmi un vienā mirklī nodrošināt ļoti personalizētu pieredzi klientu miljoniem un galu galu — nodrošināt patērētājiem to, ko viņi vēlas, viņu vēlamajā veidā un laikā. Uzziniet vairāk par patēriņa produktu nozares digitālo transformāciju un to, kā SAP var palīdzēt no jauna radīt jūsu uzņēmējdarbību un darījumdarbības modeli, lai jūs varētu gūt panākumus šajā jaunajā ekonomikā. 
Previous

Patērētāja virzīta digitālā ekonomika

Tagad daudz lielākā mērā nekā jebkad agrāk noteicošie ir patērētāji. Atklājiet piecas revolucionāru tehnoloģiju tendences un uzziniet, kā varat tās izmantot savu uzņēmējdarbības modeļu, procesu un darbavietas mainīšanai atbilstoši mūsdienu patērētājiem, kuru uzmanības centrā ir iznākums un pieredze.

Patērētāja prasību vadīts digitāls uzņēmums

Pārejiet no iepirkumu groziem pie patērētāju sirdīm. Patērētāji vairs nemeklē produktus, bet drīzāk meklē iedvesmu, vadlīnijas un izglītošanu, kā rezultātā var gūt prieku, komfortu, drošību un kontroli. Uzmetiet skatu un redziet, kā iepakoto patēriņa preču nozare ir mainījusies.

Next
Previous

Aptauja: novērtējiet savu digitālo gatavību

Vai esat gatavs apmierināt digitālā patērētāja prasības? Noskaidrojiet to, aizpildot šo īso aptaujas anketu, kurā aptverts viss sākot no iepirkumiem un tirdzniecības līdz tirgdarbībai un ražošanai. Pēc tam jūs saņemsiet arī individualizētu pārskatu, kurā novērtēta jūsu digitālā gatavība.

IoT un digitālā transformācija

Dažām tehnoloģijām ir lielāks potenciāls mainīt klientu iesaistīšanos nekā Lietiskajam internetam (IoT). Izlasiet šo IDC pārskatu, lai uzzinātu, kā IoT ir revolucionizējis patēriņa preču, mazumtirdzniecības, veselības aprūpes un diskrētās ražošanas nozares.

Next

Apskatiet, ko saka mūsu klienti...

Izgatavojiet produktus pēc pieprasījuma — un ātrāk

Saīsiniet laiku līdz tirgum produktiem, kurus klienti vēlas, piedāvājot tos, kad un kur viņi vēlas. Uzziniet, kā SAP patēriņa preču risinājumi var jums palīdzēt ātrāk reaģēt uz dinamisko klientu pieprasījumu, vienlaikus optimizējot savas investīcijas tirdzniecības veicināšanai un prečzīmes pārvaldībai.

Iegūstiet jaunu perspektīvu, uzklausot patēriņa preču ekspertus

Previous
 
International Data Corporation lēš, ka vienu trešdaļu no 20 lielākajiem tirgus daļas īpašniekiem līdz 2018. gadam “ievērojami ietekmēs” jaunie konkurenti, kuri būs izmantojuši jauno pieeju.
 
Lietiskais internets lielā mērā ir ceļā uz to, lai līdz 2020. gadam tajā būtu aptuveni 50 miljardi savienotu ierīču, un tas mainīs to dzīvi, ko mēs pazīstam.
 
Viena no iezīmēm, kas raksturīga tiem patēriņa preču uzņēmumiem, kuri zeļ digitālās ekonomikas laikmetā, ir spēja nodrošināt šībrīža patērētāju pieredzi.

 

Next
Previous

Sekojiet SAP patēriņa preču nozarei, izmantojot Twitter

Pievienojieties, lai saņemtu jaunākās nozares ziņas, ieskatus un CPG programmatūru produktu izstrādei, ražošanai, piegādes ķēdei, tirgdarbībai un daudz kam citam.

Izveidojiet savienojumu ar SAP Consumer Products LinkedIn Group

Pievienojieties mūsu LinkedIn Group, lai tīklotos un sazinātos ar citiem iepakoto patēriņa preču nozares profesionāļiem un atklātu jaunus ieskatus un iespējas.

 

 

Apmeklējiet mūsu patēriņa preču kopienu

Pievienojieties sarunai mūsu iepakoto patēriņa preču nozarei paredzētajā sociālajā tīklā. Pārlūkojiet ekspertu ieskatus un viedokļus un iesaistieties SAP tiešsaistes forumos.

Next

SAP mācības un izglītība

Uzlabojiet savas zināšanas par SAP programmatūru, attīstiet jaunas iemaņas un strādājiet prasmīgāk savā  uzņēmumā. Mūsu pilnais programmatūras apguves un mācību kursu komplekts un sertifikācija ļauj pēc iespējas labāk likt lietā SAP risinājumus.

Uzņēmējdarbības veikšanas pārveide, izmantojot SAP Digital Business Services

Uzņēmumi visur tiek pārveidoti par digitālajiem uzņēmumiem, tomēr ne vienmēr tas izdodas viegli. SAP Digital Business Services var palīdzēt vadīt katru pārveides ceļojuma soli, sākot no stratēģijas līdz tehnoloģijas ieviešanai un vēl tālāk.

Mūsu speciālistiem ir reālistiska pieeja, tāpēc viņi var jums palīdzēt jaunu procesu identificēšanā un ieviešanā, vienlaikus nodrošinot arī turpmāku darbību izpildi bez pārtraukumiem. Mēs nodrošināsim, lai SAP programmatūra jums sniegtu vislabāko vērtību, risinot aizvien augošās digitālās ekonomikas prasības. 

Back to top