Skip to Content
Sazinieties ar mums

Finanšu pak.: palieliniet maržu ar SAP banku programmatūru

Izmantojiet banku darbībai un finanšu pakalpojumu nozarei paredzēto SAP programmatūru, lai iegūtu elastīgumu, kāds nepieciešams klientu gaidu, demogrāfisko datu un vajadzību nodrošināšanai. Palieliniet peļņas maržas visos kanālos un viegli pārvariet tādus izaicinājumus kā augstāka kapitāla vajadzības un pāreja uz digitālo banku darbību, izmantojot savā klasē labāko banku sistēmas un tehnoloģiju klāstu.

Kā mobilie risinājumi pārveido mazumtirdzniecības banku darbību?
Previous

Digitālais pārtraukums finanšu pakalpojumos

Digitālais pārtraukums: šajā divu daļu video sērijā SAP finanšu pakalpojumu nozares globālo darbību
ģenerāldirektors Robs Heteringtons (Rob Hetherington) stāsta par ietekmi, kādu tehnoloģija atstāj uz finanšu pakalpojumu nozari.

Cik lielā mērā jūsu banka ir centrēta uz klientiem?

Tas nav vienkārši — nodrošināt vienmērīgu klientu pieredzi. Ja finanšu iestādes nespēj koordinēt un
personalizēt klientu mijiedarbību visos kanālos, pastāv risks, ka klientus piesaistīs citas bankas. Vai vēlaties salīdzināt sevi ar citiem?

Next

     

Kā kļūt par nākotnes banku jau šodien

Digitālās tehnoloģijas nosaka
to, kā klientiem tiek sniegti mazumtirdzniecības pakalpojumi un
komercpakalpojumi (un kurš tos sniedz), tāpēc nākotnes banka ļoti atšķirsies no
mūsdienu bankas. Kā finanšu pakalpojumu nozare var sagatavoties šai nozīmīgajai
pārejai? Šie resursi var palīdzēt jums pārveidot savu uzņēmumu un biznesa
modeļus, lai jūsu uzņēmums varētu veiksmīgi turpināt darbību jaunā vidē.

Previous

Nākotnei piemērota digitālā banka

Kā bankas reaģē uz digitālo pārtraukumu nozarē? Kādus biznesa modeļus tās izmanto? Kā tās attiecas pret finanšu tehnoloģijām? To jūs varat uzzināt šajā e-grāmatā, kuras pamatā ir IDC aptauja, kurā piedalījās vairāk nekā 500 vadītāji no 250 bankām visā pasaulē.

Digitālais pārtraukums finanšu pakalpojumos

Digitālais pārtraukums: šajā divu daļu video sērijā SAP finanšu pakalpojumu nozares globālo darbību ģenerāldirektors Robs Heteringtons (Rob Hetherington) stāsta par ietekmi, kādu tehnoloģija atstāj uz finanšu pakalpojumu nozari.
Next
Previous

Pieci veidi, kā pāriet uz digitālo režīmu un uzvarēt

Jaunā tehnoloģija maina veidu, kā klienti veic darbības bankā, un sniedz būtisku izaicinājumu tradicionālajai banku darbības lomai. Uzziniet par piecām digitālās bankas pazīmēm un to, kā tās varat pieņemt, lai atklātu digitālā laikmeta piedāvātās iespējas.

Nākotnes bankas vizualizēšana

Uzziniet, kā iesaistās daži no mūsu globālās banku darbības klientiem, lai īstenotu digitālo patērētāju vēlmes. Šeit ietilpst daudz kas, sākot no pieejas “viss ir digitāls” pieņemšanas līdz pat nemanāmas pieredzes nodrošināšanai priekšplāna birojā, vidusdaļas birojā un iekšējā dienestā.
Next

Uzziniet mūsu klientu viedokli

Previous

Gartner atkal ierindo SAP vadošajā pozīcijā

Jau deviņus gadus pēc kārtas Gartner ierindo SAP līdera pozīcijā Magic Quadrant for Global Retail Core Banking pārskatā. Taisnību sakot, SAP ieguva tirgus līdera pozīciju visās kategorijās.

Digitālā transformācija banku darbībā

Nozares biznesa struktūrvienības banku darbības vadītājs Falks Rīkers (Falk Rieker) stāsta par izaicinājumiem, ar kādiem bankas mūsdienās sastopas digitālajā ekonomikā, un par to, kas bankām ir nepieciešams, lai saglabātu konkurētspēju.

Next

   

Previous

Jaunas pieejas digitālajai transformācijai banku darbībā

Apskatiet IDC globālās banku izpētes galvenos konstatējumus par digitālās transformācijas pieņemšanu un galvenajām stratēģijām panākumu gūšanā.

EIU: kā digitālā tehnoloģija ietekmē IT?

Economist Intelligence Unit iztaujāja vecākos finanšu pakalpojumu vadītājus par digitālo tehnoloģiju un tās ietekmi uz nozari. Viņu atbildes un EIU ieskati sniedz skatījumu par to, kā IT ietekmē nozares digitālo dienas kārtību.

Next

Jaunākās perspektīvas no banku nozares ekspertiem

Previous

Vai blokķēdes tehnoloģija revolucionāri pārveidos banku darbības nozari?

Pēdējās desmitgades laikā, pateicoties digitālās ekonomikas radītajai jaudai darba vidē, katru nozari ir būtiski pārveidojusi kāda tehnoloģija. Digitālizācijas ietekmes rezultātā ir notikušas būtiskas izmaiņas biznesa modeļos, cenu aprēķinā un klientu patēriņā.

Finansiālās integrācijas izaicinājumu risināšana, izmantojot Industry 4.0  

Finansiālā integrācija ir augstas prioritātes globāls izaicinājums. Lielisks pirmais solis ir jaunas iniciatīvas, kas pievērš uzmanību banku darbībai saistībā ar tādiem objektiem, kas bankas neizmanto. Šeit tiek likti lietā mobilās tehnoloģijas un debetkaršu vai mobilā maka (mWallet) piedāvājumi. Tomēr pienācis laiks paveikt vairāk.

Digitalizācija: nepakļaujieties spožajam sākuma vilinājumam

Pareizi ieviešot digitālizāciju, transakcijas notiks bez cilvēku līdzdalības, digitalizācijas pamatā būs reāllaika informācija un tā palīdzēs samazināt risku. Ja tā notiks, kā šis notikums ietekmēs klientu un attiecību vadītāju mijiedarbību?  

Next

Uzņēmējdarbības veikšanas pārveide, izmantojot SAP Digital Business Services

Uzņēmumi visur tiek pārveidoti par digitālajiem uzņēmumiem, tomēr ne vienmēr tas izdodas viegli. SAP Digital Business Services var palīdzēt vadīt katru pārveides ceļojuma soli, sākot no stratēģijas līdz tehnoloģijas ieviešanai un vēl tālāk.

Mūsu speciālistiem ir reālistiska pieeja, tāpēc viņi var jums palīdzēt jaunu procesu identificēšanā un ieviešanā, vienlaikus nodrošinot arī turpmāku darbību izpildi bez pārtraukumiem. Mēs nodrošināsim, lai SAP programmatūra jums sniegtu vislabāko vērtību, risinot aizvien augošās digitālās ekonomikas prasības. 

SAP Training and Education

Uzlabojiet savas zināšanas par SAP programmatūru, attīstiet jaunas iemaņas un nodrošiniet labākas specialās zināšanas savam uzņēmumam. Mūsu pilnais programmatūras mācību un izglītības kursu un sertifikāciju komplekts var jums palīdzēt pēc iespējas labāk izmantot jūsu SAP risinājumu jaudu.

Back to top