Skip to Content
Sazinieties ar mums

Izpētīt SAP portfeli

Modernai uzņēmējdarbības programmatūrai nav jābūt sarežģītai. SAP mēs uzskatām, ka viss slēpjas vienkāršībā — un gudrībā. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc mēs esam tirgus līderi uzņēmumu lietojumprogrammu nozarē.

Apskatiet mūsu portfeli pēc uzņēmējdarbības veida, nozares vai produktu kategorijas.

Previous

Risinājumi pēc uzņēmējdarbības veida

Apskatiet risinājumu portfeļus, kas saistīti ar jūsu uzņēmējdarbības veidu— no komercijas un finansēm līdz pārdošanai un pakalpojumiem.

Risinājumi pēc nozares

Atrodiet ar nozari saistītu programmatūru, labāko pieredzi un novērtēšanu, kas ir īpaši pielāgota jūsu individuālajiem procesiem un vajadzībām.

Produktu kategorijas

Meklēt īstos produktus un atbalstu, lai apmierinātu uzņēmuma specifikas vajadzības un maksimāli palielinātu pievienoto vērtību.

Risinājuma aktualitātes

Uzziniet par jaunākajām tehnoloģijām — no iebūvētās atmiņas līdz mobilajām tehnoloģijām — kas jūsu uzņēmumam var palīdzēt radīt inovācijas, palielināties un labāk darboties. 

Next

Risinājumi pēc uzņēmējdarbības veida

Vai meklējat veidus, kā uzlabot nodaļas darbību? Apskatiet risinājumu portfeļus, kas saistīti ar jūsu uzņēmējdarbības veidu — sākot no aktīvu pārvaldības un finansēm līdz tirgdarbībai un ražošanai — un atrodiet programmatūru, kas atbilst jūsu individuālajām ikdienas vajadzībām.

Produktu kategorijas

Vai jums jau ir kāds SAP produkts?  Atrodiet savu produktu — sākot no analītiķa līdz ERP un tehnoloģijas platformai — un saņemiet visu informāciju un rīkus, kas nepieciešami SAP programmatūras izmantošanai un optimizēšanai.

Platforma un tehnoloģ. risinājumi

Vadiet uzņēmējdarbības norisi un to, cik labi tā nodrošina SAP platformas risinājumus un tehnoloģiju. Definējiet jaunas iespējas, racionalizējot reāllaika atbildes reakcijas peripetijas, veicot informatīvās darbības ar savlaicīgu pieeju informācijai un ļaujot inovācijām mainīt to, kā uzņēmējdarbība rada, darbojas un savieno.

Risinājuma aktualitātes

Vai vēlaties ieviest jauninājumus bez darbības pārtraukšanas? Izmantojiet to uzņēmējdarbības lietotņu priekšrocības, kurās izmantoti jaunākie tehnoloģiskie sasniegumi, tostarp mobilā vide, iekšējā atmiņa, mākonis un tamlīdzīgi. Apskatiet mūsu pakalpojuma aktualitātes, lai redzētu, kā mēs varam palīdzēt jūsu uzņēmumam kļūt par līderi.

SAP pakalpojumi un atbalsts

Nodrošiniet savu SAP risinājumu vienkāršu un nevainojamu atbilstību savām uzņēmējdarbības vajadzībām, tam izmantojot SAP pakalpojumu un atbalstu. Mūsu vairāk nekā 30 000 konsultantiem ir unikālas zināšanas par produktiem un tehnoloģijām un pieredze vairāk nekā 25 dažādās nozarēs. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties paātrināt īstenošanu, pārvietot datus uz mākoni, pielāgot risinājumu, optimizēt IT vai darīt ko pilnīgi citu — SAP pakalpojumu un atbalsta grupa jums palīdzēs.

Back to top