Skip to Content
Sazinieties ar mums

SAP Digital Business Services

Pielāgojieties digitalizācijas laikmetam un veiciniet savas nozares uzplaukumu. Mūsu pakalpojumu plāni un pakotnes var jums palīdzēt visas digitālās transformācijas laikā, sākot no stratēģijas izveides līdz SAP ieviešanai, optimizācijai un uzturēšanai. Neatkarīgi no jūsu IT mērķiem mēs strādāsim pie tā, lai jūsu ieguldījumi SAP vienmēr sniegtu nepārspētu vērtību. Izmantojiet vienotos pakalpojumus un atbalsta plānus, ekspertu konsultāciju pakalpojumus, pārbaudītas pieņemtās prakses, padziļinātās zināšanas nozarē un tehnikā un daudz ko citu.
 

Uzņēmējdarbības vienkāršošana digitālajā ekonomikā

Sniedziet saviem lietotājiem un klientiem visu nepieciešamo īstajā brīdī, turklāt bez kavēšanās. Izmantojot savus vispasaules pakalpojumus un atbalstu, mēs palīdzam uzņēmumiem katrā digitālās pārejas posmā: jauns komercmodelis vienai globālai organizācijai viena līguma ietvaros piedāvā vienu vienkāršotu pakalpojumu portfeli.

Digitālās transformācijas iespējas nodrošināšana

Digitālā ekonomika būtiski ietekmē mūsu klientus un to, ko viņi cer sagaidīt no mums, proti, mazāk produktu un vairāk pakalpojumu. Tādēļ mūsu uzdevums ir kļūt par vadošo uzņēmumu “servitizācijas” jomā šajā jaunajā tirgus realitātē un palīdzēt mūsu klientiem sasniegt mērķus atbilstoši viņu ieskatiem.
 

Pāreja uz SAP S/4HANA

Ja tikai uzsākat darbību vai veicat kādas esošas infrastruktūras migrāciju, SAP un mūsu partneri var jums palīdzēt izpildīt veiksmīgu pāreju uz SAP S/4HANA. Mūsu vērtības nodrošināšanas pakotnes sniedz atbalstu visam procesam neatkarīgi no sākuma punkta. Ātri digitalizējiet uzņēmuma pamatprocesus, piemēram, sagādi, ražošanu, tirdzniecību un pamatlīdzekļu pārvaldību. 

Uzziniet mūsu klientu viedokli

Back to top