Doties uz saturu

Piedāvātie produkti

Atrodiet pareizos produktus, lai nodrošinātu pāreju uz digitālo vidi visā uzņēmumā, un ātri un droši izpildiet uzņēmējdarbībai svarīgus procesus mākonī jau šodien un atbilstoši aktuālajām uzņēmuma vajadzībām.

SAP S/4HANA

Uzlabojiet lēmumu pieņemšanu un palieliniet produktivitāti, izmantojot digitālu pamatu, kas atbalsta visus būtiskos biznesa procesus. SAP HANA platformā veidotais SAP S/4HANA Enterprise Management risinājums ir izstrādāts, izmantojot SAP Fiori lietotāju pieredzi, un tas tiek nodrošināts gan mākonī, gan lokāli.

SAP Cloud Platform

Veidojiet un ātri ieviesiet lietojumprogrammas, izmantojot mūsu mākoņa platformas pakalpojumu (PaaS) Izmantojot SAP Cloud Platform, varat nodrošināt drošas biznesa lietojumprogrammas, kas integrē un optimizē IT infrastruktūru, veicina elastīgumu un paātrina pāreju uz digitālo vidi — tas viss tagad aizņem nedēļas, nevis gadus.

SAP HANA

Paātriniet biznesa procesus, nodrošiniet vairāk biznesa informācijas un vienkāršojiet IT vidi, izmantojot mūsu atmiņā saglabāto datu platformu, kas kalpo par visu jūsu nepieciešamo datu pamatu.

Concur Expense

Integrējiet ceļojumu izdevumus, ERP, grāmatvedību un karšu datus vienā mākonī izvietotā mobilajā sistēmā, kas pārvalda visu izdevumu procesu, sākot no izdevumu pieprasījumiem līdz saskaņošanai.

SAP Ariba Strategic Sourcing Suite

Pārvaldiet piegādes avotus un piegādātājus visās izdevumu kategorijās, izmantojot vienu noslēgtas cilpas risinājumu komplektu no piegādes avota līdz līgumam, kas atbilst tiešo materiālu ieguves detalizētajām prasībām. 

SAP BusinessObjects Business Intelligence Suite

Palieliniet reaģētspēju, samaziniet IT izmaksas un darba slodzi un veiciniet labāku lēmumu pieņemšanu, nodrošinot ērtu pašapkalpošanās pieeju vienotās datu un analītisko datu platformas pārskatīšanā.

SAP Commerce Cloud

Nodrošiniet izcilu, racionalizētu klientu pieredzi, vienā platformā integrējot visus digitālos un fiziskos klientu saskares punktus, tostarp tiešsaistes, mobilo sakaru, zvanu centru un sociālo tīklu kontaktus.

SAP SuccessFactors Employee Central

Pārveidojiet darba pieredzi, izmantojot mākonī izvietotu daudzvalodu risinājumu, kas kalpo cilvēkresursu, ar personāla vadību saistīto datu “uzskaites sistēmu” un galveno personāla vadības procesu racionalizēšanas platformu.

Atpakaļ uz sākumu