Doties uz saturu

All Produkti

Piedāvātie produkti

Atrodiet pareizos produktus, lai nodrošinātu pāreju uz digitālo vidi visā uzņēmumā, un ātri un droši izpildiet uzņēmējdarbībai svarīgus procesus mākonī jau šodien un atbilstoši aktuālajām uzņēmuma vajadzībām.

placeholder
SAP S/4HANA Cloud

Uzlabojiet lēmumu pieņemšanu un palieliniet produktivitāti, izmantojot digitālu pamatu, kas atbalsta visus būtiskos biznesa procesus. Risinājums SAP S/4HANA Cloud ir iebūvēts SAP HANA platformā un ir mākoņa ERP, kas izstrādāts, izmantojot SAP Fiori lietotāju pieredzi.

SAP HANA Cloud

SAP HANA Cloud ir veidota kā viena datu bāze pakalpojuma (DBaaS) formātā un ir paredzēta mūsdienīgām lietojumprogrammām un analītikai visos uzņēmuma datos. Saņemiet uzticamu, uzņēmumā izmantošanai gatavu informāciju, lietojot vienu risinājumu, vienlaikus iespējojot drošību, konfidencialitāti un anonimizēšanu, liekot lietā pārbaudītu uzņēmuma uzticamību.

Concur Expense

Integrējiet ceļojumu izdevumus, ERP, grāmatvedību un karšu datus vienā mākonī izvietotā mobilajā sistēmā, kas pārvalda visu izdevumu procesu, sākot no izdevumu pieprasījumiem līdz saskaņošanai.

SAP Ariba Strategic Sourcing Suite

Pārvaldiet piegādes avotus un piegādātājus visās izdevumu kategorijās, izmantojot vienu noslēgtas cilpas risinājumu komplektu no piegādes avota līdz līgumam, kas atbilst tiešo materiālu ieguves detalizētajām prasībām. 

SAP Integrated Business Planning

Šī mākonī balstītā risinājuma darbību nodrošina SAP HANA, un tajā ir kombinēta pārdošanas un darbību plānošana (S&OP), prognozēšana un vajadzības, atbildes un apgāde, pieprasījumvadīta papildināšana un krājumu plānošana.

SAP Commerce Cloud

Nodrošiniet izcilu, racionalizētu klientu pieredzi, vienā platformā integrējot visus digitālos un fiziskos klientu saskares punktus, tostarp tiešsaistes, mobilo sakaru, zvanu centru un sociālo tīklu kontaktus.

SAP SuccessFactors Employee Central

Pārveidojiet darba pieredzi, izmantojot mākonī izvietotu daudzvalodu risinājumu, kas kalpo cilvēkresursu, ar personāla vadību saistīto datu “uzskaites sistēmu” un galveno personāla vadības procesu racionalizēšanas platformu.

Tehnoloģijas un jaunievedumi

Nodrošiniet reālajā pasaulē ieviestos jaunievedumus, izmantojot atbilstoši līdzsvarojot personas, tehnoloģijas un procesu.

Inteliģents, ilgtspējīgs uzņēmums

SAP nodrošina pamatu uzņēmumiem, lai tajos tiktu sadalītas nodaļu krātuves un pieņemti dinamiski, starpfunkcionāli biznesa procesi, tā nodrošinot optimālu pieredzi. 

Attīstieties kopā ar SAP

Mūsdienīgs risinājums, kas sniedz iespēju izmantot jaunievedumus, vienlaikus nodrošinot stabilas, misijai būtiski svarīgas iespējas, jo tās ir nepieciešamas jaunu stratēģisku prioritāšu sasniegšanai.

Ilgtspējīgi uzņēmējdarbības risinājumi

Gūstiet panākumus, ieviešot ilgtspējai paredzētus SAP risinājumus, lai palīdzētu izprast un pārvaldīt jūsu ietekmi uz cilvēkiem un vidi.

Mākslīgais intelekts

Artificial Intelligence with SAP ir lietošanai gatavs risinājums, kas visos biznesa procesos ievieš transformējošu intelektu.

Biznesa tīkls

Veiciet uzņēmējdarbības nepārtrauktību un izaugsmi, reāllaikā sadarbojoties ar visiem tirdzniecības partneriem, lai piegādes ķēdē ieviestu ātrumu, veiklību un izturību.

Mazie un vidējie uzņēmumi

Paļaujieties uz SAP risinājumiem, lai turpinātu uzņēmuma izaugsmi — tā varēsit pieņemt jebkādus ar tirgu, modeļiem vai iegādi saistītus izaicinājumus.

Atpakaļ uz sākumu