Skip to Content
Sazinieties ar mums
Partnerības spēks
Partnerības spēks

Neatkarīgi no tā, vai esat klients, ka mēģina atrastpartneri, uzņēmums, kas vēlas izpētīt mūsu partneru ekosistēmu un tai pievienoties, vai SAP partneris, kas vēlas pieteikties mūsu drošajā vietnē, jūs esat īstajā vietā!

Previous

Partnera atrašana

Neatkarīgi no uzņēmuma izmēra vai nozares mūsu partneri var palīdzēt jums iegādāties, izveidot, ieviest, apkalpot, atbalstīt un izmantot SAP risinājumu, kas vislabāk atbilst individuālajām vajadzībām. Atrodiet uzticamu partneri jau šodien.

Kļūt par partneri

SAP pilnīgais nozares vadošo risinājumu portfelis un apbalvotā partneru programma palīdzēs jums iegūt vairāk klientu un palielināt uzņēmējdarbības ienākumus. Pārlūkojiet mūsu partnerības iespējas tūlīt.

Vai jau esat partneris?

Ja esat SAP partneris, varat pieteikties vietnē sappartneredge.com un piekļūt ekskluzīviem tirdzniecības un mārketinga rīkiem, pasākumiem, informācijai, atbalstam, ierakstiem, izglītības iespējām, priekšrocībām utt.

Sertificēt risinājumu

Palieliniet klientu pārliecinātību par lietojumprogrammām, ko esat izveidojis darbībai ar SAP tehnoloģiju ar SAP oficiālo apstiprinājumu — SAP Integrācijas un sertificēšanas centra sertifikāciju.

Next
Back to top