Skip to Content

Jauna SAP Community

  • Lai pieteiktos, noklikšķiniet uz avatāra (profila attēls)
  • Reģistrējieties un izveidojiet savu profilu (jauni lietotāji)
  • Rakstiet emuāra ziņu
  • Uzdodiet jautājumu
  • Atrodiet tagus un sekojiet tiem
Darba sākšana

Kopienas emuāri

Izpētiet mūsu emuāru sarakstu, lai atrastu novatorisku ideju radītājus, uzzinātu ekspertu viedokļus un satriecošas idejas. Pēc tam iesaistieties sarunā.

Jautājumi un atbildes

SAP Answers nodrošina jaudīgu zināšanu avotu ikvienam, kas vēlas saņemt atbildes uz jautājumiem.

Par mums

Previous

Piesaistīšanas noteikumi

Visi svarīgie noteikumi par to, ko darīt vai nedarīt SAP Community. To ievērošana palīdzēs gan jums, gan citiem lietotājiem pēc iespējas labāk izmantot SAP Community.

Reputācijas apskats

SAP Community ir izveidota spēliskota reputācijas programma, kas mudina sniegt kvalitatīvu ieguldījumu un demonstrē ekspertu zināšanas.

Kopienas atbalsts

Informācija tiem lietotājiem, kas pārvietojas kopienā SAP Community un meklē atbalstu. Piedāvā informāciju attiecīgajos atbalsta kanālos.

Next
Previous

Reģistrācija un profila uzturēšana

Rokasgrāmata par reģistrēšanos, konta izveidi un profila uzturēšanu kopienā SAP Community, tostarp padomi par profila uzlabošanu.

SAP Mentors

Uzziniet par programmu SAP Mentors. Tā ir visietekmīgāko kopienas dalībnieku gobāla atbalsta programma SAP ekosistēmā. Šie emuāru veidotāji, konsultanti un aktīvie kopienas dalībnieki gādā par atbilstību SAP kvalitātei.

Kafejnīca

SAP Community kafejnīca ir oficiālā vieta, kur varat kopīgot un pārrunāt ikvienu tēmu. Pievienojieties mums!

Next

Mēneša dalībnieks

Katru mēnesi kāds SAP Community dalībnieks saņem atzinību par zināšanu kopīgošanu ar citiem lietotājiem, izpalīdzīgumu un apņemšanos veikt papildu uzdevumus, lai sniegtu atbalstu kopienas iesaistē. Vai jūs būsit nākamais?

Back to top