Skip to Content
Sazinieties ar mums

Pasākuma galvenie notikumi

Pievienojieties mums pasākumā SAP Ariba Live APJ Tour

Pasākumā SAP Ariba Live jums būs iespēja iepazīties ar tehnoloģijām, talantiem un uzskatiem, kas uzņēmumiem visā pasaulē maina pirkšanu un pārdošanu. Mēs nodemonstrēsim, kā digitalizācija paver jaunas iespējas efektīvākai klientu un tirgus pierprasījuma paredzēšanai un apmierināšanai. 

SAP Forum pasākumi: Discover Simple

Vai esat gatavs cīnīties pret dārgu un sarežģītu risinājumu ieviešanu? Apmeklējiet SAP Forum pasākumu un uzziniet, kā SAP var palīdzēt vienkāršot jūsu uzņēmuma pārvaldību, procesus un tehnoloģiju. Izpētiet vienreizējus tehnoloģijas jaunievedumus un atklājiet, cik ērti ar vienkāršiem risinājumiem var pārveidot jūsu uzņēmumu.

Atrodiet sev piemērotāko SAPinsider pasākumu

Gaidāmajā SAPinsider pasākumā saņemiet stratēģisku, praksē pārbaudītu atbildi no SAP programmatūras ekspertiem. Tēmas būs dažādas: no cilvēkresursiem un finansēm līdz GRC un biznesa informācijai.

Tīmekļsemināri

Izpētīt SAP pasākumus

Sagatavojieties satikties ar nozares ekspertiem un uzlabot savas iemaņas. Apmeklējiet mūsu pasākumu meklētāja lapu, lai iegūtu informāciju par nākamajos 6 mēnešos notiekošajiem tīmekļsemināriem un konferencēm un uzzinātu par tiem pasākumiem, kurus jums neizdevās apmeklēt.

Virtuāli bezgalīgas iespējas

Īpaši izvēlēti jebkuras SAP TechEd programmatiskās runas, lekcijas, stratēģiskās sarunas vai praktisko padomu sesijas atkārtojumi.
Back to top