Doties uz saturu

Pasākuma galvenie notikumi

Navigate Today. Plan for Tomorrow.

Designed specifically for SMEs, SAP Midmarket Summit Virtual Event has the latest insights, best practices, customer success across all roles and departments for your business to move forward. Explore & be inspired! 

Ieskaitieties aiz jauno tehnoloģiju skaļajiem saukļiem

Atklājiet, kā darbojas jaunās tehnoloģijas, piemēram, mākslīgais intelekts, bloku ķēde un lietu internets, un kā tās var palīdzēt jūsu biznesā — un tas viss izklāstīts jums saprotamā veidā.

Apmeklējiet SuccessConnect Lasvegasā

Uzziniet par stratēģijām, paraugpraksēm un personisko pieredzi, kas varētu jums palīdzēt atrisināt vissmagākos ar darbaspēku saistītos izaicinājumus jau šodien un savlaicīgi novērst nākotnē gaidāmos. 2019. gada 16.–18. septembris — Aria kūrorts un kazino.

Jaunas tīmekļsemināru sērijas: Datu biti un baiti aizņemtiem ļaudīm

Esiet informēts par jaunākajām inovācijām datu pārvaldības jomā ar jaunajām iknedēļas tīmekļsemināru sērijām, kas pievēršas tieši jautājuma būtībai — nekādas tukšvārdības. Pievienojieties mums otrdienās uz "Datu bitiem": 15 minūšu sesijām par tēmu "Kas tas ir" un ceturtdienās uz "Datu baitiem": 30 minūšu sesijām par tēmu "kā to izdarīt", kas pieejamas tiešraidē un pēc pieprasījuma.

Izpētiet SAP pasākumus

Sagatavojieties satikt nozares ekspertus un uzlabot savas iemaņas. Apmeklējiet mūsu pasākumu meklēšanas lapu, lai skatītu tuvākos tīmekļseminārus un konferences — un uzziniet detalizētu informāciju par tiem, ko palaidāt garām.

Atpakaļ uz sākumu