דלג לתוכן
צור קשר

מהו מחשוב ענן?

בפשטות, מחשוב ענן מאפשר למשתמשים לגשת לנתונים, ליישומים ולשירותים דרך האינטרנט. הענן מבטל את הצורך בקניית חומרה יקרה כגון כונני אחסון ושרתים והוא מעניק למשתמשים את היכולת לעבוד מכל מקום. יותר מ-90% מהעסקים כבר משתמשים בטכנולוגיית ענן בסביבת ענן ציבורית, פרטית או משולבת. היתרונות העיקריים של מחשוב ענן:

גמישות: התאמה לפי צורכי המחשוב של הארגון.

מחיר: שלם רק עבור מה שהעסק צריך וצמצם את עלויות החומרה וניהולה.

זמינות: גישה למערכת הענן לכל אורך שעות היממה, מכל מקום ומכל מכשיר.

פשטות: הורדת נטל ניהול השרתים ועדכון התוכנה ממחלקת המחשוב של הארגון.

ענן כשירות

מחשוב ענן מחולק לשלוש קבוצות שירותים: תוכנה כשירות (SaaS), פלטפורמה כשירות (PaaS) ותשתית כשירות (IaaS).

מהי תוכנה כשירות (SaaS)?

תוכנה כשירות (SaaS) היא דרך לספק יישומים דרך האינטרנט. הלקוחות יכולים לגשת ליישומי התוכנה כשירות מדפדפן כך שאין צורך לקנות, להתקין, לתחזק ולעדכן חומרה או תוכנה. ספק התוכנה כשירות דואג לכל זה והלקוחות משתמשים תמיד בגרסה העדכנית ביותר של היישום.

מהי פלטפורמה כשירות (PaaS)?

פלטפורמה כשירות' (PaaS) מורכבת מפלטפורמת וכלי ועוזרת למפתחים לבנות ולפרוש יישומי ענן. המשתמשים ניגשים לפלטפורמה כשירות דרך דפדפן כך שאין צורך לקנות ולתחזק את החומרה והתוכנה שעליהן עובדת הפלטפורמה. בתצורת פלטפורמה כשירות המפתחים יכולים לבחור מבין מספר תכניות מינוי בהתאם לתכונות הנחוצות להם.

מהי תשתית כשירות (IaaS)?

תשתית כשירות (IaaS) מאפשרת לחברות לחכור משאבי מחשוב כגון שרתים, רשתות, אחסון ומערכות הפעלה ולשלם עבורם לפי השימוש בפועל. ספקי תשתית כשירות דואגים לתשתית, לתחזוקתה ולגיבוי הנתונים כך שהלקוחות לא צריכים לקנות חומרה או לדאוג להעסקת מומחים מתאימים בארגון.

מחשוב ענן ב-SAP

שירותי הענן של SAP מבוססים על טכנולוגיית עיבוד הנתונים בזיכרון SAP HANA. ל-SAP יש יותר מ-110 מיליון מנויים לשירותי הענן ו-41 מרכזי נתונים חדישים בכל רחבי העולם. אנחנו מספקים יישומי ענן (תוכנה כשירות; SaaS) לכל ענפי התעשייה, פלטפורמת ענן מובילה (פלטפורמה כשירות; PaaS) ותשתית גמישה לפי דרישה (תשתית כשירות; IaaS). הארגון שלך יכול לסמוך על אבטחת ענן ושירותים מתארחים מוכחים ולבחור בין סביבת ענן ציבורית, פרטית או משולבת.

סביבת ענן ציבורית, פרטית או משולבת?

למד מהן שלוש סביבות הענן: ציבורית, פרטית ומשולבת – ומי מהן מתאימה לארגון שלך.

הקודם

סביבת ענן ציבורית

בסביבת ענן ציבורית השירותים מסופקים ללקוחות דרך רשת ציבורית. יתרונותיה של סביבת ענן ציבורית הם היעילות והמחיר, והיא משרתת לרוב מספר דיירים במקביל כך שהמשאבים מתחלקים בין כולם.

סביבת ענן פרטית

בסביבת ענן פרטית השירותים נמצאים ברשת פרטית שמוגנת על-ידי חומת אש. אפשר לבנות סביבת ענן פרטית במרכז הנתונים של הארגון או לשכור סביבת ענן פרטית המנוהלת על-ידי ספק שירות תמורת דמי מינוי חודשיים. סביבת ענן פרטית מספקת את דרגת השליטה והאבטחה הגבוהה ביותר.

סביבת ענן משולבת

סביבת ענן משולבת (או היברידית) בנויה ממשאבי ענן ציבוריים ופרטיים, ובדרך כלל ממספר ספקי שירות. היתרון המרכזי של סביבת ענן משולבת הוא הגמישות שמאפשרת לך לבחור מהם השירותים שיימצאו בסביבת ענן פרטית ומהם השירותים שיימצאו בסביבת ענן ציבורית.

הבא

מסלול חדש למעבר לענן

אנחנו עובדים עם שותפים מהימנים כדי לספק את הפתרונות של SAP בסביבת ענן פרטית ומנוהלת. סכום המינוי החודשי תלוי במספר המשתמשים וכולל את החומרה, התוכנה והתמיכה שאותן מספקים השותפים העסקיים שלנו כיד לעזור לך לעבור לענן במהירות ולצמצם את עלויות ונטל המחשוב בארגון.

השמים הם הגבול: טכנולוגיית מחשוב הענן של SAP

יש לא מעט סיבות לבחור ב-SAP כספקית שירותי הענן עבור הארגון שלך, ובהן: רשתות עסקית, כלי שיתוף פעולה ואבטחת מידע מתקדמת.

הקודם

חיבור אנשים לענן

כלי שיתוף פעולה בענן מאפשרים לאנשים להיפגש ולשתף מידע בזמן אמת דרך האינטרנט. למד מהם פתרונות SAP Jam ואיך הם מסייעים לשיתוף הפעולה עם העובדים, לקוחות ושותפים עסקיים.

אבטחת הענן: עושים את המאמץ הנוסף

ב-SAP אנחנו משקיעים מאמץ רב באבטחת הענן כדי שהלקוחות שלנו לא יצטרכו לעשות זאת. למד איך אנחנו מתמודדים עם האיומים החדשים ודואגים לאבטחת המידע בכל שירותי הענן שלנו כדי לספק ללקוחותינו סביבה מאובטחת ונגישה.

הבא

קרא מה מספרים הלקוחות שלנו...

המסע לעבר הענן עם השירותים העסקיים הדיגיטליים של SAP

עם יותר מ-40 שנות ניסיון בעבודה עם הארגונים המובילים והמתקדמים ביותר בעולם ומערכת שותפים ענפה, השירותים העסקיים הדיגיטליים של SAP מלווים אותך בדרך לחדשנות ובמעבר לדיגיטל, תוך הקפדה על אבטחת המידע של התהליכים העסקיים החיוניים.

הטמע במהירות ובקלות טכנולוגיות ויישומים חדשים של SAP, בין אם באתר הארגון, בענן או בתצורה משולבת. המפתח הוא המומחיות הנדרשת כדי לתרגם את צורכי הארגון למפת דרכים ברורה שתשנה את צורכי טכנולוגיית המידע של הארגון. השירותים שלנו מפותחים ביחד עם הפתרונות ומומחי הפרישה שלנו משתמשים בשיטות ובנוהגים מומלצים מוכחים כדי להבטיח פרישה והטמעה מוצלחות.

הקודם

צמצמו את חוסר הוודאות והסיכון בעזרת שירותי הטמעה שפותחו ביחד עם התוכנה

הטמעה מהירה בעזרת הנוהגים המומלצים הבלעדיים של SAP

העברה מהימנה של נתונים מסביבת הלקוח לפתרונות ענן

הבא

למידע נוסף על הנושאים החמים בתחום מחשוב הענן

הקודם
הבא

* כל תוצאות ההטמעה והדוגמאות, אם כי מבוססות על ניסיון אמיתי של לקוחות SAP, מובאות להמחשה בלבד ואין בהן משום התחייבות או הבטחה כלשהן מצד SAP ו/או שותפיה העסקיים. המחירים, העלות ותוצאות השימוש בפועל עשויים להשתנות בהתאם לדרישות וצורכי כל אחד מהלקוחות. האחריות היחידה שניתנת למוצרי ושירותי SAP היא זו המפורטת בכתב האחריות של המוצר או השירות. התוכן הנ"ל אינו מהווה אחריות נוספת כלשהי.

חזור למעלה