דלג לתוכן
צור קשר

SAP Support

שמור על ביצועי המערכת שלך ברמה הגבוהה ביותר – וקבל ערך מוסף מתוכנות SAP חדשות וקיימות שברשותך – עם שירותי SAP Support. אנו מציעים מגוון שירותי תמיכה, כולל תוכניות לטווח ארוך, צוותים ייעודיים, תמיכה טכנולוגית מרחוק, פורטל שירות עצמי ועוד. המומחים שלנו יכולים לסייע לך בכל דבר, החל מיישום ואחזקת מערכות SAP וכלה בשיפורי מערכת ואסטרטגיות חידוש. 
הקודם

SAP Preferred Care

SAP Preferred Care מציעה תמיכה טכנולוגית ברמה אישית. בתוכנית זו, מנהל הצלחת הלקוחות האישי שלך יעבוד אתך כדי לשפר את הבנת המוצר בתוך החברה, לייעל את תהליכי פתרון הבעיות ולוודא שהמערכות שלך יפעלו ברמת הביצועים הטובה ביותר. 

SAP Enterprise Support

ללא קשר לאופן בו תפרוס את סביבת מערכות המידע שלך – באתר הצריכה, בענן או בתרחיש היברידי – SAP Enterprise Support מציעה תמיכה פרואקטיבית מרחוק מהיום הראשון. תוכנית זו מכסה את כל מחזור החיים של הפתרון. 
הבא
בקר ב- SAP Support Portal וב-SAP ONE Support Launchpad – שם לקוחות ושותפי SAP יכולים לחפש בבסיס הנתונים שלנו, למצוא פתרונות לבעיות, לדווח על אירועים ועוד.

חפש פתרונות

חפש פתרונות בבסיס הנתונים שלנו עבור בעיות שאתה עשוי לחוות במוצרי SAP שברשותך. 

צור קשר עם צוות התמיכה

דווח על אירוע למחלקת התמיכה במוצרים אם לא הצלחת למצוא פתרון לבעיה שלך באופן מקוון. 

הורד תוכנה

בקר ב-SAP Software Download Center – המרכז הראשי להורדה והזמנה של תוכנות SAP. 

נהל משתמשים

האם אתה מנהל מערכת? השתמש בכלי השירות העצמי שלנו כדי לנהל גישת משתמשים ליישומים בחברה שלך. 
image
גש למידע העדכני ביותר על התקנה, שדרוגים, זמינות מוצרים ועוד ב-SAP Help Portal.

SAP Digital Business Services

העולם הדיגיטלי נמצא בכל מקום – ועסקים חייבים להסתגל למציאות שוק חדשה זו או להסתכן בפיגור מאחור. גלה כיצד SAP Digital Business Services יכולה לתמוך במסע השינוי של בכל שלב, מאסטרטגיה עד יישום הטכנולוגיה ומעבר לכך. 

SAP Solution Manager

נהל בקלות את היישומים שלך מתוצרת SAP ואלו שאינם מתוצרת SAP בכל מחזור החיים שלהם – באמצעות SAP Solution Manager. בהתבסס על חוזה של SAP Enterprise Support, הוא כולל את כל התהליכים, הכלים והשירותים להם אתה זקוק כדי לתמוך בסביבת מערכות המידע שלך כעת ובעתיד. הגרסה העדכנית ביותר, 7.2, יכולה גם לסייע לך להגדיל את ערך הדיגיטליזציה שסופקה על ידי SAP S/4HANA. 

חזור למעלה