Skip to Content
צור קשר

מכירות חכמות יותר, בכל שעה, בכל מקום בעזרת פתרונות CRM ומכירות מתקדמים

השתמש בתובנות המפורטות, ביכולות ניהול קשר עם הלקוחות והפוך תהליכי מכירות לאוטומטיים כדי לקחת את עבודת המכירות אל מעבר לניהול קשרי לקוחות (CRM). תן לצוות המכירות את היתרון שלו הם זקוקים כדי לשפר את תפוקת העבודה וביצועי המכירות, כמו גם את התובנות הנחוצות להם כדי לקבל החלטות עסקיות במהירות בהתבסס על מידע מקיף על הלקוח ולעבור מהצעת מחיר לסגירת עסקה ללא מאמץ. צוותי המכירות שלך ימכרו חכם יותר מכל מקום – במשרד, בנסיעה ואפילו כשהם לא מחוברים לאינטרנט.

תוכנת מכירות בענן שעובדת בהתאם לצרכיך

צפה בסדרת הסרטונים כדי ללמוד איך SAP Hybris Cloud for Sales יכולה לעזור לך למכור חכם יותר, לשפר את שיתוף הפעולה ולסגור יותר עסקאות מכל מקום ומכל מכשיר.

Previous

מכירות חכמות יותר

כאיש מכירות עליך לקבל החלטות חשובות בכל יום. ההחלטות האלו משפיעות על הצוות, הלקוחות ובני המשפחה שלך. גלה תוכנת מכירות שעוזרת לך לקבל את ההחלטות הנכונות.

מכירות מכל מקום

היכן נמצא המשרד שלך? עם SAP Hybris Cloud for Sales המשרד שלך נמצא בכל מקום שבו אתה נמצא. היישום עובד מכל מכשיר ומספק לך את המידע והתובנות שלהן אתה זקוק כדי לעבוד עם לקוחות והצוות שלך מכל מקום.

שיתוף פעולה

במכירות, אף אחד לא מנצח לבד. אתה חלק מצוות – של מומחי מוצר ועד ליועצים משפטיים – שעוזר לך לעשות יותר מלסגור מכירות מהר יותר. בחר בתוכנת מכירות שבנויה מסביב ליכולות שיתוף פעולה.

סגור יותר עסקאות

הכיף שבעבודת המכירות לא מפסיק עם סגירת העסקה. בחר בתוכנת מכירות שמטפלת בעבודת המנהלה עבורך כדי שתוכל להשקיע זמן רב ביותר בלחגוג את ההצלחה.

Next

למידע נוסף על פתרונות המכירות של SAP שמבוססים על יותר מאשר CRM

Previous

שבע אסטרטגיות למכירות חכמות יותר

מומחים ואנליסטים מאמינים כי תחום המכירות השתנה וכדי שאתה והצוות שלך תוכלו לסגור יותר עסקאות עליך להתקדם אל מעבר להסתמכות על CRM בלבד. נהל את הקשר עם הלקוחות וזכה באמונם לכל אורך מסע הלקוח.

האם צוות המכירות שלך תחרותי?

ארגונים שעוקבים אחרי לידים, שלבי המכירה ומצב הלקוחות הפוטנציאלים בזמן אמת מייצרים כל שנה יותר לידים איכותיים בשיעור של 26%*. מה המצב בארגון שלך?

Next

קרא מה מספרים הלקוחות שלנו

גרסת ניסיון ללא תשלום – מכירות חכמות יותר, בכל שעה, בכל מקום

הפתרון SAP Hybris Cloud for Sales עוזר לך למכור חכם יותר מכל מקום. נסה כבר ה יום את SAP Digital CRM, פתרון שתוכנן עבור צוותי מכירות קטנים אך מכיל את רוב התכונות של גרסת הפתרון לארגונים גדולים – SAP Hybris Cloud for Sales. הירשם והתחל להשתמש בפתרון תוך דקות מספר והתנסה במשך 30 יום ללא תשלום בחלק מתכונות המכירות לצוותי מכירות בארגונים גדולים. התחל עכשיו וספר לנו מה דעתך!

Previous

התנסה בעתיד המכירות

קרא את דוח המחקר שמבוסס על דעותיהם של 1 220 לקוחות של שירותים ומוצרים עסקיים מכל רחבי העולם וקבל הצצה לעתיד המכירות, כולל מגמות ואסטרטגיות חדשות. הבן את השינויים שעוברים הקונים והמוכרים ולמד איך להבטיח את הצלחת המכירות בעתיד.

חמש אסטרטגיות Retail Execution לשנת 2015

למד איך לזכות על המדף ומחוצה לו בעזרת חמש אסטרטגיות מפתח לקמעונאים. המחקר החדש שערכה EKN מסביר מדוע חשוב להטמיע את האסטרטגיות האלו, איך לעשות זאת ומדגים איך יצרנים משתמשים בהן כדי להשיג יתרון תחרותי.

מכירות חכמות יותר וניהול טוב יותר של הקשר עם הלקוח מובילים לנצחון

למד עוד על SAP Hybris Cloud for Sales ואיך הפתרון יכול לעזור לך להתמודד עם אתגרי המכירות בעולם שרק הולך ונהיה מורכב יותר. הבן טוב יותר את הלקוחות, כולל האתגרים שאיתם הם מתמודדים, ענפי התעשייה שלהם והיעדים העסקיים שלהם.  

Next

שיפור יעילות המכירות בעידן הידע

קר את הדוח של IDC כדי ללמוד על המגמות האחרונות בשוק ולגלות איך תוכל להחיל אסטרטגיות חדשות ופתרונות עדכניים כדי לשפר את יעילות המכירות בעידן של ידע, ניידות ורשתות חברתיות.

עסק קטן אינו בהכרח עסק עם היקף מכירות קטן

הגדל את היקף המכירות בעזרת SAP Anywhere, חבילת פתרונות המסחר האלקטרוני שבנוייה במיוחד עבור עסקים קטנים. צייד את העובדים שלך בכלים לניבוי מכירות, למכירה ברשתות חבריות וניהול קשרי לקוחות (CRM) שיעזרו להם למכור יותר, מהר יותר ובכל מקום שבו הם נמצאים.

למידע נוסף על הנושאים החמים ביותר בענף המכירות וניהול הקשר עם הלקוח

Previous

העתיד של המסחר וניהול הקשר עם הלקוח

אל תחמיץ את המגמות, תובנות וההתפתחויות האחרונות בתחום המסחר האלקטרוני וניהול הקשר עם הלקוחות.

שיתוף פעולה בצוות המכירות + מידע על הלקוחות = הצלחה

מינוף כל המידע על הלקוחות הוא הדרך היחידה להצליח בעולם המכירות עסקים-לעסקים המודרני. שימוש בכלים המתאימים הופך את התהליך הזה לפשוט יותר.

האם לדור ה-Y באמת אכפת משיווק דיגיטלי בווידאו?

77 מיליון זוגות עיניים צופים בתוכן שלך, אבל האם הן באמת מסתכלים? האם המסר השיווקי שלך באמת מגיע לקהל היעד?

Next

דמיין מחדש את האופן בו אתה עושה עסקים, עם SAP Digital Business Services

לכלכלה הדיגיטלית השפעה מהותית על לקוחות SAP ומצריכה רמה גבוהה של תכנון וניהול בכדי לפתח את הארגון שלך. מקסם את מלא הפוטנציאל הגלום בערך הארגון והבטח את המשכיותו. SAP Digital Business Services מחברת בין עולם העסקים ל- IT כדי לעזור לך לדמיין מחדש את העסק שלך תוך שימוש במסגרת הדיגיטלית המתקדמת שלנו.

עם מעל 40 שנות ניסיון בעבודה מול הארגונים המתקדמים בעולם ו- Ecosystem  שותפים איתן,   SAP Digital Business Services יכולה לסייע ולהדריך אותך בדרך לחדשנות וטרנספורמציה דיגיטלית ולהבטיח שמירה ואבטחת תהליכים עסקיים קריטיים בארגון.

Previous

פרוץ את גבולות העסק שלך על ידי קבלת ייעוץ מגורם אמין המכיר אותך בצורה הטובה ביותר.

מקסם את מלא הפוטנציאל העסקי של השקעת ה- SAPשלך ושרטט מפת דרכים דיגיטלית לאימוץ.

הבטח את ההמשכיות העסקית של הארגון שלך באמצעות קבלת הדרכה פעילה למעבר לטכנולוגיית הדור הבא

Next

מערך הלמידה וההדרכה של SAP

העשר את הידע שלך בנושא תוכנות SAP, פתח מיומנויות חדשות והבא יותר מומחיות לחברה שלך. סוויטת לומדות ההדרכה וקורסי ההסמכה המלאה שלנו, תסייע לך למקסם את הכח הגלום בפתרונות ה- SAP שלך

Back to top