Skip to Content
צור קשר

נהל את כוח העבודה המודרני באמצעות תוכנת HCM שלנו

צור העצמה, מעורבות ופיתוח של המועמדים שלך – עם תוכנת HCM -human capital management, ב-SAP SuccessFactors. פתרונות ניהול משאבי האנוש מבוססי הענן שלנו עונים על הצורך בכוח אדם רב-דורי, גלובלי ומתמשך. השתמש בכלי שיתוף פעולה עבור פעילויות onboarding, תזמון כוח אדם, משכורות ועוד וטפח תרבות של למידה רציפה והתפתחות מקצועית לתוצאות עסקיות טובות יותר.

מידע נוסף

גלה פתרונות SAP HCM עבור משאבי אנוש

Previous

יכולות קריטיות עבור חבילות HCM בענן 

גלה מדוע חברת האנליסטים העצמאית Gartner דירגה את SAP SuccessFactors בניקוד הגבוה ביותר עבור ארגונים גלובליים גדולים וארגוני אמצע שוק המבוססים באירופה.

למה להשתמש תהליכים מייעלי עבודה ב-HCM?

ארגונים בעלי מחזור עובדים נמוך יותר יגיעו להכנסה גבוהה ב-66.1%* בממוצע עבור כל עובד. ומה עם החברה שלך?

Next

ראה מה מספרים הלקוחות שלנו

7 עקרונות ליצירת מקום עבודה הוגן

ראה כיצד הפתרונות של SAP SuccessFactors יכולים לסייע לארגונים להוביל גיוון, השתייכות ושוויון בין המינים במקום העבודה.

לדמיין מחדש את משאבי האנוש: הצלחה זה פשוט אנושי

מה זה ניהול משאבי אנוש (HRM) – ולמה זה חשוב? מצא את התשובות שאספנו עבורכם באמצעות C-suite, אנליסטים ולקוחות – וגלה דרכים חדשות ליצור קשר, לעודד, לטפח ולתגמל מועמדים מובילים.
Previous

היעזר בקהילת הלקוחות שלנו

האם אתה כבר לקוח של תוכנת SAP HCM? הצטרף לקהילת ה-SAP SuccessFactors הפרטית שלנו בה יותר מ-300,000 לקוחות, מומחי מוצר ומובילי דעה. תגלה אסטרטגיות, טיפים ופתרונות להאצת ההצלחה שלך בענן.

SAP כמובילה ב-IDC MarketScape

קרא את הדוח המקיף של IDC MarketScape כדי לגלות פתרונות וספקי HCM – וכדי לגלות מדוע SAP SuccessFactors מובילה בתחומה כבר 7 שנים ברציפות.

סדרת סרטונים: Firing Line with Bill Kutik™

קבל תובנות חדשות ממומחי ניהול משאבי האנוש המובילים שלנו, כולל מנהלים, אנליסטים וספקים. סדרה זו של ראיונות וידאו באיכות גבוהה מעודכנת על בסיס חודשי ומכסה ניהול כוח אדם, פתרונות משאבי אנוש אוטומטיים, onboarding ועוד.

Next

כיצד מנהיגות חזקה משתלמת בכלכלה הדיגיטלית

קבל תובנות לגבי מה שארגונים צריכים להתמקד בו כדי להוביל ביעילות בעולם החדש של העבודה הדיגיטלית. קרא את המחקר של Leaders 2020 שפורסם על ידי Oxford Economics.

Previous

ניהול פיצויים כולל

העסקים הגלובליים של היום צריכים להתאים את עצמם למדינות ומטבעות מרובים, ולציית לחוקי עבודה ולמנהגים מקומיים. גלה כיצד SAP SuccessFactors Compensation יכולה לסייע – ועיין במבטי מומחים, תהליכים מייעלי עבודה, סיפורי הצלחה ועוד.

ניהול ביצועי עובדים

הערכות שנתיות של ביצועי עובדים הן יעילות ביותר כאשר מוסיפים להן אימון ומשוב תדירים ורציפים. קרא תהליכים מייעלי עבודה אלו, המתווים דרכים לפישוט ועדכון תהליכי ההערכה שלך כדי להכשיר את הקרקע.

Core HR בענן: מה זה יכול לעשות בשבילך?

אחד את נתוני העובדים שלך עם מערכת הליבה לניהול משאבי האנוש שלנו HRMS - SAP SuccessFactors Employee Central. עם כלים פשוטים יותר לתכנון כוח אדם, כלי ניתוח משאבי אנוש ושיתוף פעולה בין עובדים, תוכל לנהל ביעילות את העובדים שלך – במחיר נמוך יותר.

Next

גלה את הנושאים הכי חמים ב-HCM

Previous

ניהול העובדים הזמניים שלך

ניהול עובדים זמניים נמצא במגמת עלייה בשוק העבודה. כך מערכות SAP SuccessFactors ו-SAP Fieldglass יקלו עליך. 

SAP SuccessFactors Employee
Central 101

למד עוד על מערכת ניהול המועמדים השלמה שלנו – כולל תכונות עיקריות, פונקציונליות, וכן טיפים ושיטות יישום.

חדשות אחרונות מעולם ה-HCM

קרא מחקרים חדשים על מבנה תהליכי משאבי האנוש שלך וניהול מקצועי של כוח האדם שלך. ממצאים חדשים יתווספו כל שבוע.

Next

שחרר את מלוא עוצמה של תוכנת ה-HCM שלך עם SAP Digital Business Services

עמוד בגבורה באתגרי משאבי האנוש – בעזרת SAP Digital Business Services. אנו יכולים לסייע לך למקסם את הערך האמיתי של פתרונות ה-HCM שלך – לניהול נוכחויות ושעות עבודה, ניתוח כוח אדם, מעקב אחר ביצועים, הכשרה ועוד.

לכלכלה הדיגיטלית השפעה מהותית על לקוחות SAP, והיא דורשת רמה חדשה של סינרגיה לפיתוח העסק שלך, למיצוי מלוא ערכו העסקי ולהבטחת המשכיותו העסקית. שירותי SAP Digital Business Services מפגישים בין עסקים לטכנולוגיות מידע כדי לסייע לך להמציא את העסק שלך מחדש בעזרת פלטפורמת SAP Digital Business Framework.

מערכת SAP Digital Business Services מבוססת על מעל 40 שנות ניסיון עבודה עם הארגונים המתקדמים בעולם ועל רשת שותפויות יציבה וענפה.

Previous

שפר גיוס והתאם את כוח האדם שלך למטרות החברה

אתחל תהליכי ניהול ביצועים עבור השפעה מדידה

ממש את הערך העסקי מהר יותר באמצעות מפת דרכים לענן שלא תפריע לך – ועלות בעלות כוללת נמוכה יותר

Next

הצטרף אלינו באירוע משאבי אנוש

Back to top