Skip to Content

נהל את כוח העבודה המודרני באמצעות תוכנת HCM שלנו

צור העצמה, מעורבות ופיתוח של המועמדים שלך – עם תוכנת HCM -human capital management, ב-SAP SuccessFactors. פתרונות ניהול משאבי האנוש מבוססי הענן שלנו עונים על הצורך בכוח אדם רב-דורי, גלובלי ומתמשך. השתמש בכלי שיתוף פעולה עבור פעילויות onboarding, תזמון כוח אדם, משכורות ועוד וטפח תרבות של למידה רציפה והתפתחות מקצועית לתוצאות עסקיות טובות יותר.

מידע נוסף

גלה פתרונות SAP HCM עבור משאבי אנוש

Previous

בטח במומחי התעשייה

הוחלט פה אחד. המומחים שוב הכריזו על SAP SuccessFactors כמובילה בתחום ה-HCM בכל הדוחות הגדולים שפורסמו בשנה האחרונה.

סקר Leaders 2020 של Oxford Economics

האם לארגון שלך יש את המנהיכות לה הוא זקוק בכלכלה הדיגיטלית? גלה כיצד הארגון שלך מתפקד בהשוואה לאחרים בתעשיה, אזור, פונקציה וגודל חברה.

Next

ראה מה מספרים הלקוחות שלנו

הצלחה היא פשוט אנושית

מה זה ניהול משאבי אנוש (HRM) - ולמה זה חשוב? גלה את התשובות במשאבים אלו והכר דרכים חדשות לגייס, לעודד, לטפח ולתגמל מועמדים מובילים.

7 עקרונות ליצירת מקום עבודה הוגן

ראה כיצד הפתרונות של SAP SuccessFactors יכולים לסייע לארגונים להוביל גיוון, השתייכות ושוויון בין המינים במקום העבודה.

Core HR בענן: מה זה יכול לעשות בשבילך?

אחד את נתוני העובדים שלך עם מערכת הליבה שלנו לניהול משאבי אנוש (HRMS). באמצעות SAP SuccessFactors Employee Central תוכל לנהל ביעילות את העובדים שלך בעלות נמוכה יותר.

כיצד מנהיגות חזקה משתלמת

קבל תובנות לגבי מה שארגונים צריכים להתמקד בו כדי להוביל ביעילות בעולם החדש של העבודה הדיגיטלית. קרא את המחקר של Leaders 2020 שפורסם על ידי Oxford Economics.

סדרת סרטונים: Firing Line with Bill Kutik™

קבל תובנות חדשות מהמומחים המובילים שלנו לניהול משאבי אנוש. צפה בסדרת הראיונות החודשיים המתמקדת בניהול כוח-אדם, פתרונות משאבי אנוש אוטומטיים, שילוב עובדים חדשים ועוד.

ניהול פיצויים

הצג תהליכים חדשניים מייעלי עבודה והצעות ממומחים לגבי אופן השימוש בפיצויים אסטרטגיים כדי לעודד ביצועי עובדים ולשפר תוצאות עסקיות.

ניהול ביצועי עובדים

הערכות שנתיות של ביצועי עובדים יעילות כאשר הן מתווספות לאימון ומשוב תדירים ומתמשכים. פשט ועדכן את תהליכי ההערכה שלך.

הנחיית מועמדים עבור ההצלחה של מחר

כדי לסייע לך להמשיך קדימה, ליקטנו משאבים אינפורמטיביים המפרטים את התהליכים מייעלי העבודה העדכניים ביותר ומתמקדים בגמול עבור ההצלחה בניהול מציאת מחליפים.

מובילה בניהול מועמדים

פתרונות SAP SuccessFactors הוכרזו כמובילים בדוח 2017 Magic Quadrant של Gartner עבור חבילות ניהול מועמדים זו השנה הרביעית ברציפות.

גלה את הנושאים הכי חמים ב-HCM

Previous

העתיד כבר כאן

למרות ששילוב עובדים חדשים תמיד ידרוש מגע יד אדם, יסודות הלמידה עוברים מהפכה. בעוד שנים ספורות, תחום משאבי האנוש צפוי לשלב טכנולוגיית מציאות רבודה.

5 דקות עם מנהל HCM בכיר

העתיד של תחום משאבי האנוש נעשה שלוב יותר ויותר בעתיד העסקים, ופירוש הדבר הוא שתחום משאבי האנוש צריך להשתדרג כדי להישאר תחרותי בעיני עובדים נוכחיים ועתידיים.

הצטרף לקהילה שלנו

הצטרף לקהילת SAP SuccessFactors הפרטית שלנו, המונה מעל 300,000 לקוחות, מומחי מוצרים ומובילי דעת קהל. גלה אסטרטגיות, עצות ופתרונות לזירוז ההצלחה שלך בענן.

Next

שחרר את מלוא עוצמה של תוכנת ה-HCM שלך עם SAP Digital Business Services

עמוד בגבורה באתגרי משאבי האנוש – בעזרת SAP Digital Business Services. אנו יכולים לסייע לך למקסם את הערך האמיתי של פתרונות ה-HCM שלך – לניהול נוכחויות ושעות עבודה, ניתוח כוח אדם, מעקב אחר ביצועים, הכשרה ועוד.

לכלכלה הדיגיטלית השפעה מהותית על לקוחות SAP, והיא דורשת רמה חדשה של סינרגיה לפיתוח העסק שלך, למיצוי מלוא ערכו העסקי ולהבטחת המשכיותו העסקית. שירותי SAP Digital Business Services מפגישים בין עסקים לטכנולוגיות מידע כדי לסייע לך להמציא את העסק שלך מחדש בעזרת פלטפורמת SAP Digital Business Framework.

מערכת SAP Digital Business Services מבוססת על מעל 40 שנות ניסיון עבודה עם הארגונים המתקדמים בעולם ועל רשת שותפויות יציבה וענפה.

הצטרף אלינו באירוע משאבי אנוש

Back to top