Skip to Content
צור קשר

נהל את הקשר עם הלקוח בזמן אמת בעזרת פתרון התוכנה של SAP לענף הקמעונאות

השתמש בפתרון התוכנה של SAP לניהול קמעונאות ומסחר חוצה ערוצים כדי לספק לצרכנים את המוצרים, המידע וחוויית הקנייה האישית שאותם שלהם הם מצפים. העזר בתובנות בזמן אמת על הלקוחות ונקודת המכירה, שמור על קשר עם הצרכנים בכל הערוצים (כולל מובייל) וקבל את החשיפה והנראות שלא זקוק העסק שלך כדי למטב את הפעילות העסקית: מתסחור ועד לשרשרת האספקה.

לסקירת פתרונות SAP לענף הקמעונאות
Previous

EKN: העתיד של האנליטיקה לענף הקמעונאות?

בעתיד הלא מאוד רחוק אנליטיקה קמעונאית תשלב תובנות על הלקוחות בכל תחומי פעילות הארגון. הנתונים יהיו כל כך מפורטים עד שהם ישפיעו על תהליכי קבלת ההחלטות לאורך ולרוחב הארגון.

קיצור מספר ימי אשראי לקוחות (DSO) בשיעור של 24%*

קמעונאים שמספקים לצוותי הכספים שלהם תמונת מצב עדכנית ומקיפה של מדדי מפתח קיצרו את מספר ימי אשראי הלקוחות (DSO) בשיעור 24% לעומת קמעונאים שלא עושים זאת. מה קורה בארגון שלך?

Next

קרא מה מספרים הלקוחות שלנו...

Previous

סגירת הפער בין שיווק ותסחור

קמעונאים צריכים לסגור את הפער שבין שיווק ותסחור, אבל זאת לא משימה פשוטה וערוצי המסחר הדיגיטלי רק מרחיבים את הפער הזה. קרא את הדוח של Retail Systems Research ולמד מה אפשר לעשות כדי לפתור את הבעיה.

ציפיות הלקוחות לעומת יכולות הקמעונאים

למד איך להישאר צעד אחד לפני ציפיות הלקוחות והמגמות המשתנות בשוק הקמעונאות כדי לבנות עתיד עסקי בר-קיימא. הורד את המחקר כדי ללמוד איך לפתוח אסטרטגיות שיווק חדשניות שיכולות לעזור לך להגיב לשינויים בשוק.

מבוא לקמעונאות חוצת ערוצים

למד את כל מה שעליך לדעת על קמעונאות חוצת ערוצים שמאפשרת לצרכנים לבנות את הקשר האישי עם המותג שאותו הם מחפשים. הגישה הזאת מבוססת על בניית מותגים נגישים וחוויית קנייה בהתאמה אישית בכל ערוצי המסחר – בין אם הצרכנים מחפשים מוצר או מקבלים החלטת קנייה. 

Next

עסק קמעונאי קטן? הרחב את האופקים

בעזרת SAP Anywhere. פתח חנות אינטרנט תוך דקות מספק והתחיל למקור בשווקים דיגיטליים כגון Amazon ו-eBay. סנכרן את המצאי באופן אוטומטי וצפה בהכנסות הולכות וגדלות.

קבל נקודת מבט רעננה ממומחים בענף הקמעונאות

Previous

התחבר אל מומחים בענף הקמעונאות

למד על משאבים שימושיים ומידע חיוני שיעזרו לארגון שלך להטמיע את פתרונות SAP לענף הקמעונאות ולהפיק מהם את המרב.

מכירות ושיווק: 5 דרכים להשתמש ברשתות

לא רק צוותי הרכש מתמודדים עם האתגר שבמינוף רשתות עסקית כדי להתחבר אל כלכלת הרשת.


השינויים הגדולים ביותר בענף הקמעונאות מזה 100 שנה

למד משני מומחי תעשייה – פט בייקי ותומאס וטור – על האתגרים העדכניים וההזדמנויות החדשות של ענף הקמעונאות.

Next

משבר הכישרון הצפוי בענף הקמעונאות

איך מנהלי משאבי אנוש יכולים להתמודד עם האתגרים החדשים והמעמיקים שבניהול כוח העבודה בענף הקמעונאות? Oxford Economics ערכה סקר בהשתתפות אלפי מנהלים ועובדים כדי למצוא את התשובה.

גרסת ניסיון ללא תשלום של Customer Activity Repository בענן

התנסה בכלי אנליטיקה ויישומים הבנויים על מערך עשיר של נתוני קמעונאות חוצת ערוצים היורדים עד לרמת מדדי ביצוע מרכזיים (KPI) כדי להבין טוב יותר את פעילות העסק כמו גם את מסע הלקוח כולו.

למידע נוסף על המעבר לדיגיטל

צפה בהרצאות, מצגות בנושאי אסטרטגיה ועוד מהכנס השנתי SAPPHIRE NOW ו-ASUG.

דמיין מחדש את האופן בו אתה עושה עסקים, עם SAP Digital Business Services

לכלכלה הדיגיטלית השפעה מהותית על לקוחות SAP ומצריכה רמה גבוהה של תכנון וניהול בכדי לפתח את הארגון שלך. מקסם את מלא הפוטנציאל הגלום בערך הארגון והבטח את המשכיותו. SAP Digital Business Services מחברת בין עולם העסקים ל- IT כדי לעזור לך לדמיין מחדש את העסק שלך תוך שימוש במסגרת הדיגיטלית המתקדמת שלנו.

עם מעל 40 שנות ניסיון בעבודה מול הארגונים המתקדמים בעולם ו- Ecosystem  שותפים איתן,   SAP Digital Business Services יכולה לסייע ולהדריך אותך בדרך לחדשנות וטרנספורמציה דיגיטלית ולהבטיח שמירה ואבטחת תהליכים עסקיים קריטיים בארגון.

Previous

פרוץ את גבולות העסק שלך על ידי קבלת ייעוץ מגורם אמין המכיר אותך בצורה הטובה ביותר.

מקסם את מלא הפוטנציאל העסקי של השקעת ה- SAPשלך ושרטט מפת דרכים דיגיטלית לאימוץ.

הבטח את ההמשכיות העסקית של הארגון שלך באמצעות קבלת הדרכה פעילה למעבר לטכנולוגיית הדור הבא

Next

מערך הלמידה וההדרכה של SAP

העשר את הידע שלך בנושא תוכנות SAP, פתח מיומנויות חדשות והבא יותר מומחיות לחברה שלך. סוויטת לומדות ההדרכה וקורסי ההסמכה המלאה שלנו, תסייע לך למקסם את הכח הגלום בפתרונות ה- SAP שלך

Back to top