Skip to Content
צור קשר

ייצור מוצרי הצריכה שבהם מעוניינים הקונים

התאמת הפעילות העסקית לצרכים של צרכני הדור הבא – מפיתוח מוצר ועד לשיווקו – עם פתרונות SAP לתעשיית מוצרי הצריכה (CPG). התכונה שלנו יכולה לעזור לעסק שלך לחזות, לתכנן ולנהל את הביקוש למוצרי צריכה חדשניים ולהתעלות אפילו על הציפיות של הלקוחות המתוחכמים ביותר.

סקירת פתרונות SAP לתעשיית מוצרי הצריכה

14% קיצור הזמן במלאי בשיעור של *

חברות מוצרי צריכה שמשתמשות בתחזית מלאי עבור שילובים שונים של מוצרים ומיקומים קיצרו את הזמן במלאי בשיעור של
14% לעומת חברות שלא עושות זאת. מה עושה החברה שלך?

מוצרי צריכה: בהתאמה לכלכלה החדשה

כדי לבנות נאמנות לקוחות ולנהל את הקשר איתם בעידן הדיגיטלי חברות מוצרי הצריכה צריכות לבנות "מותגים חיים" ולפתח אותם. על החברות לספק מיליוני חוויות קנייה בהתאמה אישית בכל רגע נתון כשהמטרה הסופית היא לספק לצרכנים את המוצר שהם רוצים, בצורה שלה הם מצפים ובכל עת. למידע נוסף על המעבר לדיגיטל בתעשיית מוצרי הצריכה וכדי ללמוד איך SAP יכולה לעזור לחברה שלך להתאים את המודלים והתהליכים העסקיים כדי לשגשג בעידן הכלכלה החדשה.
Previous

סקר: הערכת המוכנות הדיגיטלית של הארגון שלך

האם הארגון שלך מוכן לדרישות של הצרכנים הדיגיטליים? גלה את התשובה על-ידי השתתפות בסקר הקצרה המכסה את כל התחומי הפעילות: מרכש ומכירות ועד לשיווק וייצור. בסיום תקבל דוח הערכה של המוכנות הדיגיטלית של הארגון.

התאגיד הדיגיטלי ממוקד הלקוחות

מעגלת הקניות אל לב הצרכן. הצרכנים כבר לא מחפשים רק מוצרים והופכים למודעים וחכמים יותר ומחפשים חוויית קנייה, נוחות, ביטחון ושליטה. להלן סקירה קצרה של השינויים המתרחשים בתעשיית מוצרי הצריכה.

האינטרנט של הדברים (IoT) והמעבר לדיגיטל

למעט טכנולוגיות יש פוטנציאל מבטיח יותר לשינוי הקשר עם הלקוח מאשר האינטרנט של הדברים (IoT). קרא את הדוח של IDC ולמד איך האינטרנט של הדברים מבצע מהפכה בענפי מוצרי הצריכה, קמעונאות, שירותי בריאות והייצור.

Next

קרא מה מספרים הלקוחות שלנו...

ייצור מוצרים לפי דרישה – ומהר יותר

קצר את זמן ההגעה לשוק של המוצרים שאותם רוצים הצרכנים – ובזמן ובמקום שבו הם רוצים אותם. למד איך פתרונות SAP לתעשיית מוצרי הצריכה יכולה לעזור לחברה שלך להגיב מהר יותר לדרישות הלקוחות המשתנות תוך מיטוב ההשקעה בפרסום ובניהול המותג.

קבל נקודת מבט רעננה ממומחים בתעשיית מוצרי הצריכה

Previous
 
International Data Corporation מעריכה כי עד לשנת 2018 שליש מ-20 החברות בעלות נתח השוק הגדול ביותר ברוב הענפים והתעשיות ייפגעו בצורה ניכרת מעלייתם של מתחרים חדשים וחדשניים.
 
עד לשנות 2020 כ-50 מיליארד מכשירים צפויים להיות מחוברים לאינטרנט של הדברים (IoT) ולשנות את כל מה שהכרנו.
 
אחד מהמאפיינים של חברות מוצרי הצריכה המצליחות בעידן הכלכלה הדיגיטלית הוא יכולתן לספק לצרכנים חוויה סוחפת.

 

Next
Previous

עקבו ב-Twitter אחרי חשבון SAP לתעשיית מוצרי הצריכה 

קבלו את החדשות ותובנות האחרונות, כמו גם מידע עדכני על התוכנות הייעודיות לתעשיית מוצרי הצריכה לתחומים: פיתוח מוצר, ייצור, ניהול שרשרת אספקה ועוד.

הצטרף לקבוצת SAP Consumer Products  ב-LinkedIn

הצטרף לקבוצה שלנו ב-LinkedIn לנטוורקינג עם מקצוענים נוספים בתעשיית מוצרי הצריכה, ללמוד תובנות חדשות ולגלות הזדמנויות חדשות.

 

בקר בקהילת מוצרי הצריכה שלנו

הצטרף לשיחה ברשת החברתית שלנו עבור תעשיית מוצרי הצריכה. קרא דעות של מומחים, קבל תוכנות והשתתף בשיחה בפורום של SAP.

Next

הכנס השנתי SAPPHIRE NOW + ASUG

נטוורקינג עם מנהלי, מומחי ושותפי SAP להכרת הפתרונות החדשים והחדשניים. הצטרפו אלינו בתאריכים 17–19 במאי.

דמיין מחדש את האופן בו אתה עושה עסקים, עם SAP Digital Business Services

לכלכלה הדיגיטלית השפעה מהותית על לקוחות SAP ומצריכה רמה גבוהה של תכנון וניהול בכדי לפתח את הארגון שלך. מקסם את מלא הפוטנציאל הגלום בערך הארגון והבטח את המשכיותו. SAP Digital Business Services מחברת בין עולם העסקים ל- IT כדי לעזור לך לדמיין מחדש את העסק שלך תוך שימוש במסגרת הדיגיטלית המתקדמת שלנו.

עם מעל 40 שנות ניסיון בעבודה מול הארגונים המתקדמים בעולם ו- Ecosystem  שותפים איתן,   SAP Digital Business Services יכולה לסייע ולהדריך אותך בדרך לחדשנות וטרנספורמציה דיגיטלית ולהבטיח שמירה ואבטחת תהליכים עסקיים קריטיים בארגון.

Previous

פרוץ את גבולות העסק שלך על ידי קבלת ייעוץ מגורם אמין המכיר אותך בצורה הטובה ביותר.

מקסם את מלא הפוטנציאל העסקי של השקעת ה- SAPשלך ושרטט מפת דרכים דיגיטלית לאימוץ.

הבטח את ההמשכיות העסקית של הארגון שלך באמצעות קבלת הדרכה פעילה למעבר לטכנולוגיית הדור הבא

Next

מערך הלמידה וההדרכה של SAP

העשר את הידע שלך בנושא תוכנות SAP, פתח מיומנויות חדשות והבא יותר מומחיות לחברה שלך. סוויטת לומדות ההדרכה וקורסי ההסמכה המלאה שלנו, תסייע לך למקסם את הכח הגלום בפתרונות ה- SAP שלך

Back to top