Skip to Content
צור קשר

שירותים פיננסיים: הרחב את שולי הרווח באמצעות תוכנות הבנקאות של SAP

קבל את הגמישות לה אתה זקוק כדי להתמודד עם השינויים בדרישות הלקוח, קהל היעד והביקוש – באמצעות תוכנות SAP עבור תעשיית הבנקאות והשירותים הפיננסיים. הגדל שולי רווח בכל הערוצים והתגבר בקלות על אתגרים כגון דרישות הון גבוהות יותר, רגולציות נוקשות יותר והמעבר לבנקאות דיגיטלית באמצעות מבחר של טכנולוגית ומערכות בנקאות הטובות בתחומן.

כיצד הטלפונים הניידים משנים את הבנקאות הקמעונאית
Previous

התנסה בבנקאות בזמן-אמת בענן

גלה את פתרונות הבנקאות של SAP המשלבים את כוחה של טכנולוגיית הזיכרון הפנימי עם פשטות הענן. יישומים חדשניים אלו תומכים בכל דבר, מניהול קשרי לקוחות ובנקאות בכל הערוצים, עד ניהול סיכונים ותאימות.

עד כמה הבנק שלכם ממוקד בלקוחות?

לא קל לספק חוויית משתמש עקבית. אולם מוסדות פיננסיים שאינם יכולים לתאם ולהתאים אישית את קשרי הלקוח בכל הערוצים מסתכנים בהפסד לטובת בנקים אחרים. מעוניין לבחון את ביצועיך?

Next

     

הפוך לבנק של העתיד, היום

בעידן בו טכנולוגיות דיגיטליות משנות את האופן בו שירותים קמעונאיים ומסחריים מסופקים ללקוחות – ואת מי שמספק אותם – שירותי הבנקאות בעתיד יהיו שונים בתכלית מהבנקאות של היום. כיצד תוכל תעשיית השירותים הפיננסיים להתכונן לשינוי מהותי זה? משאבים אלה יכולים לסייע לך לעצב מחדש את העסק ואת המודלים העסקיים שלך כך שתוכל לשרוד ולשגשג בסביבה החדשה.
Previous

הבנק הדיגיטלי

כיצד הבנקים מגיבים להפרעות דיגיטליות בתעשייה? באילו מודלים עסקיים הם משתמשים? ומהי הגישה שלהם כלפי טכנולוגיות פיננסיות? גלה בספר אלקטרוני זה, המבוסס על סקר IDC של יותר מ-500 מנהלים ב-250 בנקים ברחבי העולם.

הפרעה דיגיטלית בשירותים פיננסיים

הפרעה דיגיטלית: בסדרת סרטונים זו בשני חלקים, רוב התרינגטון, המנהל הגלובלי של תעשיות השירותים הפיננסיים ב-SAP, מדבר על השפעת הטכנולוגיה על תעשיית השירותים הפיננסיים.
Next
Previous

5 דרכים להיות מוביל באמצעות מהפך דיגיטלי

טכנולוגיה חדשה משנה את האופן בו לקוחות משתמשים בשירותי הבנקים ומאתגרת באופן מהותי את תפקיד הבנקאות המסורתי. גלה את חמשת מאפייני הבנק הדיגיטלי – ולמד כיצד תוכל ליישם אותם כדי לנצל הזדמנויות בעידן הדיגיטלי.

מהו בנק העתיד?

גלה כיצד לקוחות הבנקאות הגלובלית שלנו מתפתחים כדי לעמוד בציפיות הצרכנים הדיגיטליים – החל באימוץ הגישה הדוגלת בדיגיטליזציה כוללת וכלה באספקת חוויות אחידות.
Next

ראה מה יש ללקוחות שלנו להגיד...

Previous

Gartner שוב הכריזה על SAP כמובילה

בשנה התשיעית ברציפות, SAP הוכרזה על ידי Gartner כמובילה ב-Magic Quadrant עבור בנקאות ליבה קמעונאית גלובלית. למעשה, SAP דורגה כמובילת שוק בכל הקטגוריות.

שינוי דיגיטלי בבנקאות

פאלק רייקר, ראש היחידה העסקית של תעשיית הבנקאות, מדבר על האתגרים בהם נתקלים בנקים בכלכלה הדיגיטלית של ימינו ומה עליהם לעשור כדי להישאר תחרותיים.

Next

   

Previous

גישות חדשות לשינוי דיגיטלי בבנקאות

עיין בממצאים העיקריים של מחקר הבנקאות הגלובלי של IDC על אימוץ השינוי הדיגיטלי והאסטרטגיות העיקריות להצלחה.

ה-EIU: כיצד משפיעה הטכנולוגיה הדיגיטלית על מערכות המידע?

ה-Economist Intelligence Unit ראיינו מנהלי שירותים פיננסיים בכירים בנושא טכנולוגיה דיגיטלית והשפעתה על התעשייה שלהם. התגובות שלהם, והתובנות של ה-EIU, מספקות מבט על האופן בו מערכות המידע מובילות את סדר היום הדיגיטלי של התעשייה.

Next

קבל נקודות מבט חדשות ממומחים בתעשיית הבנקאות

Previous

האם טכנולוגיית Blockchain תשנה לחלוטין את תעשיית הבנקאות?

במשך העשור האחרון, כל התעשיות עברו מהפכה טכנולוגית הודות לכוחות דמויי-הצונאמי הפועלים בכלכלה הדיגיטלית. השפעות הדיגיטציה גרמו לשינויים נרחבים במודלים עסקיים, המחרה וצריכה של צרכנים.

להתגבר על אתגרי ההכללה הפיננסית עם Industry 4.0 

הכללה פיננסית היא אתגר גלובלי בעדיפות גבוהה. יוזמות חדשות המתמקדות בבנקאות עבור אנשים ללא חשבון בנק – באמצעות טכנולוגיית טלפונים ניידים וכרטיסי חיוב או הצעות של ארנקים ניידים (mWallet) – הן צעד ראשון מבורך. אבל הגיע הזמן לעשות יותר.

המגמה לדיגיטליזציה

דיגיטליזציה מסירה את הצורך באינטראקציה עם בני אדם לצורך ביצוע תנועות ובכך מקצרת זמני תגובה. היא מבוססת על מידע בזמן אמת ומסייעת לצמצם סיכונים. מה השפעתה על האינטראקציה בין לקוחות ומנהלי קשרי לקוחות? 

Next

דמיין מחדש את האופן בו אתה עושה עסקים, עם SAP Digital Business Services

לכלכלה הדיגיטלית השפעה מהותית על לקוחות SAP ומצריכה רמה גבוהה של תכנון וניהול בכדי לפתח את הארגון שלך. מקסם את מלא הפוטנציאל הגלום בערך הארגון והבטח את המשכיותו. SAP Digital Business Services מחברת בין עולם העסקים ל- IT כדי לעזור לך לדמיין מחדש את העסק שלך תוך שימוש במסגרת הדיגיטלית המתקדמת שלנו.

עם מעל 40 שנות ניסיון בעבודה מול הארגונים המתקדמים בעולם ו- Ecosystem  שותפים איתן,   SAP Digital Business Services יכולה לסייע ולהדריך אותך בדרך לחדשנות וטרנספורמציה דיגיטלית ולהבטיח שמירה ואבטחת תהליכים עסקיים קריטיים בארגון.

Previous

פרוץ את גבולות העסק שלך על ידי קבלת ייעוץ מגורם אמין המכיר אותך בצורה הטובה ביותר.

מקסם את מלא הפוטנציאל העסקי של השקעת ה- SAPשלך ושרטט מפת דרכים דיגיטלית לאימוץ.

הבטח את ההמשכיות העסקית של הארגון שלך באמצעות קבלת הדרכה פעילה למעבר לטכנולוגיית הדור הבא

Next

תהליך ההתבגרות של הבנקאות הדיגיטלית

טכנולוגיית הבנקאות הנכונה יכולה לעשות יותר מאשר לעזור לבנקלענות על צורכי הלקוחות. היא יכולה לעזור לבנק לחזות אותם. למד על הטכנולוגיהשל SAP ואיך לספק שירותים פיננסיים בהתאמה אישית ובזמן אמת בכל נקודות השירות – הדיגיטלי ופנים-מול-פנים.

למידע נוסף על בנקאות דיגיטלית

SAP Training and Education

הרחב את הידע שלך על תוכנות SAP, פתח כישורים חדשים, וספק מומחיות גדולה יותר לחברה שלך. חבילת האישורים וקורסי לימוד והכשרת התוכנה המלאה שלנו תסייע לך למקסם את עוצמת פתרונות SAP שברשותך.

Back to top