דלג לתוכן
אישה שהולכת ברחוב מסתכלת בטלפון.

מה זה CRM היום?

CRM מייצג ניהול קשרי לקוחות. לפי הגדרה, הוא כולל את כל הדרכים שבהן אתה מנהל קשרי לקוחות בין מכירות, שיווק, שירות לקוחות ו-e-commerce. באמצעות תוכנת CRM, ניתן לבצע אוטומציה ושילוב של פעילויות אלו הפונות ללקוח. המערכות הטובות מסוגה מציעות גם כלים עבור כלי ניתוח של לקוחות, התאמה אישית, מדיה חברתית, שיתוף פעולה ועוד.

גלו כיצד CRM מודרני נראה היום

מהם חמשת היתרונות הגדולים של CRM?

קיימות אינספור דרכים שבהן מערכת CRM יכולה לסייע לך להפיק את המיטב מהאינטראקציות עם לקוחות. הזיקוק הקטן ביותר יכול להגדיל את שימור הלקוחות ולשלוח רווחים דרך הגג. תארו לכם מה חמש ההטבות הגדולות ביותר של CRM יכולות לעשות עבורך.

 1. חוויית לקוח משופרת: תן לנציגי מרכז אנשי הקשר ולטכנאי שירות השטח תצוגה של 360° של לקוחות – כך שיוכלו לספק חוויות לקוח מותאמות אישית ולפתור בעיות במהירות.
 2. שימור לקוחות מוגבר: וואו הלקוחות שלכם עם שירות מותאם אישית שזוכה לנאמנות. נהלו כלי ניתוח בזמן אמת כדי לזהות את ההצעות הטובות ביותר, את התזמון הנכון ואת הערוץ האופטימלי.
 3. הכנסות גבוהות יותר ממכירות: Boost Piper נראות ומכירה נוספת – עם כלים משולבים לאוטומציה של כוח מכירות, ניהול לידים, חיזוי, מכירה צולבת, מסחר אלקטרוני ועוד. 
 4. יעילות תהליכים רבה יותר: עזור לצוותי המכירות, השיווק והשירותים שלך להשלים יותר עם פחות מאמץ – על-ידי ניצול תהליכים אוטומטיים והזנות מעקב מתוזמנות.
 5. עבוד חכם יותר – שיתוף פעולה טוב יותר: שתף מידע בין צוותים, מחלקות ובעלי עניין פנימיים וחיצוניים באמצעות שיתוף פעולה ב-CRM – כדי לשרת לקוחות טוב יותר בכל נקודת מגע.

חמשת היתרונות הגדולים ביותר של CRM

מהם המאפיינים העיקריים של CRM?

מערכות ניהול קשרי הלקוחות של היום כוללות פונקציות CRM בסיסיות, כמו גם יכולות CRM מתקדמות הנעות הרבה מעבר לפונקציות המיון וההגשה של אנשי הקשר מהעבר. כעת תוכל לפשט את כל התהליכים העומדים בפני הלקוח שלך – ולחזק קשרים באמצעות הצבת הלקוח במרכז פעילויות המכירות, השיווק, המסחר והשירות שלך.

 

אתה מצפה שמערכת CRM תהיה בעלת ניהול קשרי לקוחות של איש קשר, Lead ולקוח. אתה גם מצפה לכלי ניתוח, ואתה שמח באוטומציה, אבל באמת, אתה רוצה את כל זה. וכמובן, אתם רוצים שזה ישתלב באופן מלא. החדשות הטובות? כל זה כאן.

 • ניהול אנשי קשר: אחסן את פרטי הלקוח שלך באופן מאובטח - כולל שמות, פרטי איש קשר, חשבונות מדיה חברתית והעדפות תקשורת - בבסיס נתונים מרכזי שאליו יכול הצוות שלך לגשת בזמן אמת, 24× 7.
 • ניהול אינטראקציות: עקוב אחר כל האינטראקציות עם הלקוחות שלך - כולל הודעות דוא"ל, שיחות טלפון, פוסטים במדיה חברתית ומפגשי צ'אט - כדי לקבל תצוגה של 360° של כל לקוח ולספק חוויה עקבית בין ערוצים.
 • ניהול לידים: זהה, דרג ועקוב אחר פריטי Lead באמצעות הצבר שלך – כדי להמיר לקוחות פוטנציאליים יותר לקניינים. באמצעות CRM, ניתן לשלב את פעילויות יצירת הליד, ניהול צבר וטיפוח הלידים.
 • אוטומציה של תהליך עבודה: בצע אוטומציה למשימות חוזרות וידניות כגון הזנת נתוני רשומה של איש קשר – ורתום את העוצמה של בינה מלאכותית משובצת ולמידת מכונה כדי לספק אינטראקציות מבוססות צ'אטבוטים ברשתות החברתיות וביישומי העברת הודעות.
 • כלי ניתוח של לקוח: פני התובנות הנכונות בזמן הנכון עם דיווח CRM לפי דרישה ולוחות מחוונים אינטראקטיביים. בצע חיזוי של הלקוחות הרצויים, התאם אישית את החוויות שלהם ובצע את הפעולה הנכונה ברגע.
 • שילובי CRM: שלב את מערכת ה-CRM שלך באתר האינטרנט, בפלטפורמות הדוא"ל ובלוח השנה, בתוכנת חשבונאות וחיוב, בסקרי לקוחות, בניהול מסמכים ובחתימות אלקטרוניות - כך שתוכל לעשות הכול במקום אחד.
 • Secure, Mobile CRM: כל מאפייני ה-CRM שלך צריכים להיות זמינים לך בכל זמן ובכל מקום, מכל מכשיר. בנוסף, ה-CRM בענן שלך אמור לסייע לך לייעל את דרישות התאימות של אבטחה, פרטיות נתונים ו-GDPR.

מאפייני CRM ופונקציות

CRM עבור מכירות, שיווק, שירות וסחר אלקטרוני

עם בסיס נתונים אחד ותהליכים מאוחדים, CRM מחבר את כל הפעילויות העומדות בפני הלקוח שלך. אבל היא גם מציעה יתרונות ספציפיים לכל אחת מהצוותים שלך.

placeholder
מהו CRM של מכירות?

מכירות CRM מציבות הזדמנות בכף היד שלך. הדוח שלך יכול ליצור חיבורים מוצלחים, לבצע אוטומציה של יצירת ליד, להתאים אישית פיצ'רים, לתת הצעות מחיר מדויקות, להקיש לצבר CRM, לשתף פעולה, ליצור דוחות ...

placeholder
מהו שיווק CRM?

שיווק CRM הופך את ה-CRM לבלתי ניתן לחיזוי - צפוי. זה עוזר לך ללמוד את הלייקים והצרכים של כל לקוח כדי שתוכל להפתיע אותם עם חוויות ייחודיות. ובזמן שאתם משמיעים, האוטומציה השיווקית נמצאת מאחורי הקלעים, ומשלמת לך משימות.

placeholder
מהו שירות CRM?

לקוחות מצפים ליותר – ושירות CRM מספק עוד. צור רגעי שירות מושלמים שבונים נאמנות. בצע אוטומציה לתהליכים ידניים כדי להפחית שגיאות שירות שדה ולחסוך זמן. השתמש בצ'אטבוטים של שירות כדי לענות על שאלות נפוצות של לקוחות – ועוד.

placeholder
מה זה E-Commerce CRM?

E-Commerce CRM הוא סט של כלי CRM שמספקים חוויית מסחר בכל הערוצים – בכל הקניות והמכירות בנייד, באינטרנט ובמורחקים. הכר לקוחות בערוצים שונים והעניק אהבה מיוחדת ללקוחות בעלי ערך גבוה.

placeholder

גלה פתרונות
CRM

התקדמו מעבר לתוכנת CRM המסורתית כדי להניע מעורבות לקוחות.

עוד בסדרה זו

עלון חדשות של SAP Insights

placeholder
הירשם כמנוי היום

קבל תובנות מרכזיות על-ידי הרשמה כמנוי לעלון החדשות שלנו.

קריאה נוספת

חזור למעלה