Skip to Content
Võta meiega ühendust

Tippklassi SAP koolitus, aktiveerimine ja sertimine

Toetage oma SAP lõppkasutajaid arendajatest turundajateni – meie SAP koolituskursuste ja sertimisprogrammide komplekti abil. Looge põhjalik koolitusplaan, valige klassiruumi-, mobiilsete või veebikursuste seast sobivaim – ja süvendage seeläbi oma asutuses tehnoloogiateadmisi. Meie tarkvarakoolitus hõlmab lahendusi SAP S/4HANA, SAP HANA, SAP SuccessFactors, SAP BusinessObjects ja muud. 

Tõstke teadmiste taset – SAP Education

Keegi ei tunne SAP-d paremini kui SAP ise. Ja kellelgi teisel pole süsteeme ega juhendamiskogemusi, mis aitaks teil nii tõhusalt õppida. Ükskõik kus maailma otsas te olete – SAP Education pakub ajakohaseimat ja täpseimat saadaolevat SAP koolitust.
 

openSAP veebikursused

openSAP-ga õpite SAP uuendusi tundma just sellel ajal, kohas ja viisil, mis teile sobib – tasuta. See ettevõtete avatud veebikursustele mõeldud innovatiivne platvorm pakub paindlikku, lõbusat ja kaasavat õpikeskkonda mängupärastamise kaudu – hea algus SAP koolitustele.
Previous

Uut sellel kuul

25
25. jaanuar – 2. märts 2017
25
25. jaanuar – 2. märts 2017

Tulevased kursused

1
1. veebruar – 23. märts 2017
7
7. veebruar – 29. märts 2017
14
14. veebruar – 15. märts 2017
22
22. veebruar – 23. märts 2017
Next

SAP Learning Hub

Kiire pilveteenusepõhine juurdepääs mitmekülgsele SAP õppesisule ja veebiklassiruumidele – teenusega SAP Learning Hub. Lisage SAP Live Access koolitustele suunamiseks, klientide kaasamise ettevalmistamiseks või lihtsalt reaalajas ja täielikult konfigureeritud SAP koolitussüsteemide katsetamiseks.

Partnerlussuhted ülikoolidega

Programm SAP University Alliances tutvustab õppuritele uusimaid SAP äritehnoloogiaid ja võimaldab neil astuda 21. sajandi tööjõu ridadesse. Programmis osaleb üle 3100 ülikooli 106 riigist. 

SAP Educationi digitaliseerimisvõrgustik

SAP Educationi digitaliseerimisvõrgustik aitab teil omandada oskusi visiooni koostamiseks oma digitaalsele ettevõttele, välja töötada uuendamisstrateegia ja käivitada edukalt ettevõtte digitaliseerimise.

Väärtuse kasvatamine õppimise kaudu

Tagage oma tehnoloogiakoolituse algatuste edu – SAP Educationi õppelahenduste ja konsultatsiooniteenuste abil.

SAP Learning Hub

Pilveteenuses saate õppida igal ajal! SAP Learning Hubi interaktiivsed klassiruumid ja lai valik õppesisu muudavad selle ideaalseks SAP tundmaõppimise viisiks. 

SAP Enable Now

Looge ja juurutage hõlpsalt kontekstitundlik kasutajaspikker, toimingudokumentatsioon, koolituste simulatsioone, testskripte ja e-õppematerjale.

SAP User Experience Management by KNOA

SAP kasutuskogemuse haldustarkvara pakub kasulikku teavet tarkvara ja seda kasutavate inimeste töö tõhustamise kohta.

SAP Assessment Management by Questionmark

Meie testiloome- ja talendihindamistööriista abil saate koostada ja pakkuda küsitlusi, nuputamisülesandeid, teste ja eksamilehti ning teha hõlpsalt tulemustest kokkuvõtteid.

SAP SuccessFactors Learning

Pakkuge, hallake ja hinnake ettevõtte koolitust pilveteenuse kaudu. Meie uue põlvkonna õppehaldussüsteem muudab selle hõlpsaks, intuitiivseks ja mobiilseks. 

SAP Enterprise Learning

Haldustarkvara SAP Enterprise Learning abil saate suurendada tulemuslikkust. Pakkuge koolitust, mis vastab ettevõtte strateegiale – mis tahes keskkonnas.

SAP Knowledge Acceleration

Aidake oma töötajatel SAP kasutamine kiiremini selgeks õppida meie kohandatava ettevõtete tarkvarakoolituse rakendusega SAP Knowledge Acceleration.

SAP Productivity Pak by ANCILE

SAP tulemuslikkuse suurendamist toetav tarkvara võimaldab välja töötada kõrgetasemelise lõppkasutajate koolituse oskuste täiendamiseks ja seeläbi ettevõtte lahenduste väärtuse suurendamiseks. 

Koolituse konsultatsiooniteenused

SAP Educationi konsultatsiooniteenuste abil jõuate kiiremini oma tarkvarakoolituse eesmärkideni. Meie eksperdid hindavad teie koolitusvajadusi, loovad strateegilise koolitusplaani, pakuvad vahetut abi ja muud. 

Saavutage konkurentsieelis


SAP sertimise abil

Miks SAP sertimine?

Meie koolitusserdid on ülemaailmselt tunnustatud ning näitavad, et olete täiustanud oma teadmisi valitud valdkonnas hoolsa õppimise ja praktiliste kogemuste kaudu. Pakume sertimisprogramme huvipakkuva valdkonna ja oskuste taseme järgi – nii SAP partneritele, klientidele kui ka lõppkasutajatele.
Ükskõik, kas soovite lihvida oma SAP kasutusoskusi või täiendada teadmisi – igaühe jaoks on olemas õige sertimisvõimalus. Sirvige SAP sertimisvõimalusi allpool lahenduste järgi. 

UUS: sertige oma SAP Ariba P2P teadmised

Nüüd on SAP Educationi kaudu saadaval meie esimene SAP Ariba P2P sertimiseksam rakendusekonsultantidele. Eksamil kontrollitakse, kas kandidaat omab põhiteadmisi Ariba hankelahenduse kohta ja antakse algtaseme kvalifikatsioon, mis võimaldab konsultantidel tutvuda lahenduse SAP Ariba Procure to Pay põhifunktsioonidega.
Anname SAP sertimise abil hoogu teie teadmiste täiendamisele. Altpoolt leiate kogu teabe alustamiseks – sertimistasemetest ja põhivaldkondadest eksamiks valmistumise ja KKK-ni.
Previous

SAP sertimise lisateave

Eksamiks valmistumine

Next
SAP kogukonnakaaslastelt ja ekspertidelt saate värskeimaid uudiseid ja ülevaateid SAP sertimise kohta.
Kas soovite liituda aruteludega või esitada küsimuse?  Vaadake, kuidas saate seda teha, lugedes SAP kogukonna kiiralustusjuhendit..
Previous
Ajaveebid
Küsimused
Next

Vaadake, mida meie kliendid räägivad...

Tutvuge SAP koolituse ja sertimise olulisemate teemadega

Previous
Ajaveebid
Küsimused
Next
Back to top