Mine otse sisu juurde
Võta meiega ühendust
Vestle kohe Vestle võrguühenduseta
Saa reaalajas abi ja vestle SAP esindajaga.
Võta meiega ühendust
Saada kommentaarid, küsimused või tagasiside e-postiga.

SAP tugiteenused

SAP tugiteenuste abil hoiate oma süsteemid töös tippjõudlusega ja saate oma uuest ja olemasolevast SAP tarkvarast rohkem kasu. Pakume mitmesuguseid tugiteenuseid – pikaajalisi lepinguid, kohapealseid abimeeskondi, kaugtehnoloogia tuge, iseteenindusportaali ja muud. Meie eksperdid aitavad teid kõiges – SAP juurutamisest ja hooldusest süsteemide täiustamise ja uuendamisstrateegiateni. 
Tagasi

SAP Preferred Care

SAP Preferred Care pakub isiklikul tasandil tehnoloogiatuge. Selle lepingu raames aitab kliendihaldur koostöös teiega tõsta asutusesisest tooteteadlikkust, täiustada probleemide lahendamise protsesse ja hoida teie süsteemid töös tippjõudlusega. 

SAP Enterprise Support

Olenemata viisist, kuidas te oma IT-taristu juurutate – asutusesisese, pilveteenuse või hübriidstsenaariumina –, pakub SAP Enterprise Support proaktiivset kaugtuge esimesest päevast alates. See leping hõlmab kogu lahenduse elutsüklit.

Edasi
Külastage SAP Support Portalit ja SAP ONE Support Launchpadi – seal saavad SAP kliendid ja partnerid sirvida meie teabebaasi, leida lahendusi probleemidele, teatada juhtumitest ja teha muudki.

Otsi lahendusi

Leidke meie teabebaasist lahendused oma SAP toodetega seotud probleemidele. 

Klienditugi

Kui te ei leia oma probleemile veebis lahendust, teatage juhtumist tootetoele. 

Laadi tarkvara alla

Külastage SAP tarkvara allalaadimiskeskust – peamist kohta SAP tarkvara allalaadimiseks ja tellimiseks. 

Halda kasutajaid

Kas olete administraator? Meie iseteenindustööriista abil saate hallata s-kasutajate juurdepääsu ettevõtte rakendustele. 
image
Pääsete juurde uusimale installimise, versiooniuuenduste, toodete saadavuse

SAP Digital Business Services

Digitaliseerimine toimub kõikjal – ettevõtted peavad selle uue turureaalsusega kohanema või riskivad mahajäämisega. Vaadake, kuidas SAP Digital Business Services toetab teie üleminekuprotsessi kõiki etappe – strateegiast tehnoloogia juurutamiseni ja sealt edasigi.  

SAP Solution Manager

SAP Solution Manageriga haldate hõlpsalt oma SAP ja muid rakendusi kogu nende elutsükli jooksul. SAP Enterprise Supporti lepingul põhinev rakendus hõlmab kõiki protsesse, tööriistu ja teenuseid, mida vajate oma IT-taristu toetamiseks praegu ja edaspidi. Uusim väljalase 7.2 aitab teil suurendada ka SAP S/4HANA pakutava digitaliseerimise väärtust. 

Tagasi algusse