Skip to Content
Võta meiega ühendust

Väike- ja keskmise suurusega ettevõtete äritarkvara

Kasvage soovitud suunas – SAP väike- ja keskmise suurusega ettevõtetele mõeldud lahenduste abil

SAP SME tarkvara toetab teie väike- või keskmise suurusega ettevõtte kõiki aspekte – kohapealse või pilvepõhise versioonina. Meie skaleeritav ärijuhtimistarkvara hõlmab ERP-d, personalihaldust, e-kaubandust, analüütikat, aruandlust ja muud. Nagu üle 250 000 SME kliendi on avastanud – SAP-st ei kasva kunagi välja, ükskõik kuhu ettevõte ka areneks.

Avastage oma ärivajadustele vastavaid SAP tooteid ja oskusteavet

Äri- ja finantsasjade haldus

Kasutage väike- ja keskmise suurusega ettevõtetele mõeldud tipptasemel ERP ja kuluhalduse tarkvara eeliseid. Ühtlustage finantsasjad, kuluaruandlus, personalihaldus, hanked ja muu. 

Kliendihaldus

Lähenege klientidele süsteemselt ja mõistetavalt kõigi kanalite kaudu. Täiustage müügi-, turundus- ja klienditeenindustoiminguid – ning siduge omavahel kaupluse- ja e-kaubanduse protsessid. 

Inimeste haldus ja jõustamine

Toetage oma kasvavat ettevõtet personalihalduse tarkvaraga, mille abil värvata ja arendada talente, automatiseerida tööjõuprotsesse, luua tööjõustrateegiaid, hallata tööreise ja muud. 

Äritegevuse perspektiivide haldus

SAP analüütika-, äriinfo- (BI) ja aruandlustööriistad aitavad teil saada vajaliku ülevaate teadlike otsuste tegemiseks ja oma väike- või keskmise suurusega ettevõtte tõhusamaks juhtimiseks. 

Vaadake, mida meie kliendid räägivad

Leia SAP Partner

SAP Partnerid mängivad põhirolli igas suuruses ja iga sektori organisatsioonide abistamisel, et ettevõtet muuta ja juhtida. Nad aitavad ehitada, rajada, rakendada, hooldada ja toetada SAP lahendust, mis sinu vajadustele kõige paremini vastab. Leia juba täna usaldusväärne professionaal, kellega koostööd teha.

Tutvuge väike- ja keskmise suurusega ettevõtete olulisemate teemadega

Previous

SME arvamusliidrite ajaveebid

SME netisaated

Next
Back to top