Skip to Content
Võta meiega ühendust

Püüdke igat hetke meie digitaalturunduse lahenduste abil

Suurendage klientide kaasatust müügitsükli igas etapis – SAP uue ja innovatiivse turundustarkvara abil. Meie pilve- ja asutusesisesed lahendused toetavad kõike, alates sotsiaalsest, meili- ja sisuturundusest kuni turunduse automatiseerimise ja täiustatud analüütikani. Mõistke iga kliendi soove erinevatel ajahetkedel ja pakkuge dünaamiliselt isikupärast ning asjakohast lähenemist kõigi kanalite kaudu.

Loe lahenduse lühitutvustust

Videosari:


tutvuge SAP turunduse pilveteenusega

Previous

Tasuta prooviversioon: SAP S/4HANA Marketing Cloud

Proovige teenust SAP S/4HANA Marketing Cloud – 30 päeva tasuta. Uued digitaalturunduse funktsioonid, mille abil on hõlpsam saada põhjalikumaid ülevaateid, kaasata kliente, edendada kaubamärgilojaalsust ja luua edukaid kampaaniaid.

Võrrelge oma isikupärastamisstrateegiat

Kuidas paistab teie ettevõtte turunduse isikupärastamine konkurentidega võrreldes? Vastake neljale lihtsale küsimusele ja saage teada – ning leidke kohandatud soovitusi konkurentidest ette jõudmiseks.

Next

Vaadake, mida meie kliendid räägivad...

Kas suudate pakkuda isikupärast kogemust?

Meie veebianalüüsi abil saate hinnata oma klientide kaasamise tegevuste tõhusust kõigis etappides. Laadige alla oma tulemuste aruanne koos soovitustega ja jagage seda oma meeskonnaga.

Previous

Kontekstuaalne turundus

Forresteri uue uuringu järgi ei lange tarbijate ootused isiklikule lähenemisele ja turundajate pakutav kokku. Vaadake, kuidas andmehaldus, reaalajas kliendiülevaated ja tarkvara integreerimine aitavad seda lõhet vähendada.

Kontekstuaalse turunduse väljakutsed 

Kontekstuaalne turundus lubab tagada kliendikäitumise sügavama mõistmise ja asjakohasemad sõnumid, kuid see hõlmab ka uusi väljakutseid ja riske. EIU aruanne uurib selliste turunduskampaaniate plaanimisel ja käivitamisel ilmneda võivaid takistusi. 

Turunduse ressursihalduse liider

Teist aastat järjest on Gartneri analüütikud paigutanud SAP turunduse ressursihalduse (MRM) liidrite sekka (Leader's Quadrant). Hinnang põhineb SAP mitmekülgsetel turunduslahendustel, kasvul, turuolukorral ja visioonil. Täpsema teabe leiate aruandest.

Next

Parimad tavad: ootuste ületamine

Kui hästi tagavad praegused turundusplatvormi tehnoloogiad ladusa isikupärastatud kasutuskogemuse, mida tarbijad on harjunud saama? Leidke vastus uuest CMO uuringuaruandest.

Digitaalturundus väikeettevõtte jaoks? Lihtne.

Rakenduse SAP Anywhere abil loote isikupärastatud kampaaniaid, mis panevad kliente tagasi tulema. Vaadake, kuidas see väikeettevõtte tarkvarakomplekt aitab kaasata kliente ja müüa jaekaupluse, e-poe veebisaidi ja digiturgude kaudu.

Värsked vaatenurgad turundusekspertidelt

Previous

Klientide kaasamise ja kaubanduse tulevik

Olge kursis uusimate turundustrendidega, tutvuge nutikate elulähedaste kampaaniatega ja heitke pilk klientide kaasamise ja kaubanduse
tulevikku.

SAP Hybris Marketingi kogukond: ühinege vestlusega

Kas teil on küsimusi meie SAP Hybris Marketingi lahenduste kohta? Nendest videotest, ajaveebipostitustest, tooteülevaadetest ja muudest kogukonnaressurssidest leiate vastused.

Ärge jääge arutu turundusstrateegia lõksu

Täiuslik näide turundusalasest jaburusest? Isikupäratu hulgipakkumise säilitamine jätkuvas realiseerimise ootuses.

Next

SAP Digital Business Services aitab kujundada uusi äritegevuse viise

Ettevõtete tegevus muutub kõikjal järjest enam digitaliseerituks – kuid see ei lähe alati hõlpsalt. SAP Digital Business Services juhendab teid samm-sammult sellel üleminekuteel – alates strateegiast kuni tehnoloogia juurutamiseni ja sealt edasi.

Meie ekspertide holistlik lähenemine aitab tuvastada ja juurutada uusi protsesse ja võimalusi, tagades igapäevatoimingute sujuva jätkumise. Töötame selle nimel, et teie SAP tarkvara toodaks pidevalt ületamatut ärilist väärtust, kui peate kohanema digitaalmajanduse muutuvate nõuetega. 

Osalege SAP koolitustel ja õppes

Täiendage teadmisi SAP tarkvara kohta, õppige uusi oskusi ja panustage oma ettevõttesse suurema asjatundlikkusega. Meie tarkvarakoolituse ja kursuste ning sertifitseerimise täispakett aitab teil SAP lahendustest enim kasu saada.

Mis on digitaalturunduse tarkvara?

Digitaalturunduse tarkvara on mõeldud klientide tähelepanu tõmbamiseks, kaasamiseks ja veenmiseks elektroonikaseadmete – arvutite, tahvelarvutite ja mobiiltelefonide – kaudu. Nii saavad ettevõtted sisuturunduse, meiliturunduse, suhtlusvõrgustike, SEO, veebireklaamide ja muude kanalite kaudu õigel ajal ühendust õigete klientidega. Tarkvara võimaldab kasutajatel luua ja käivitada kanaliteüleseid turunduskampaaniaid, neid reaalajas jälgida ja jooksvalt korrigeerida. 2016. aastal on pea kõigil turundusstrateegiatel vähemalt mõni digitaalne element – ning digitaalturunduse tarkvara aitab teil neid hallata.

Back to top