Skip to Content
Võta meiega ühendust

Kiire ja nutikas mood

Avasta, kuidas SAP lahendused aitavad moefirmadel klientidega suhelda viisidel, mis varem olid võimatud.

Külasta Fashion Collection Hubi
Previous

EKN: jaemüügianalüütika tulevik?

Mitte kuigi kauges tulevikus arvestab jaemüügianalüütika sügavuti kliendiandmetega kogu ettevõtte lõikes. See on nii kõikjaletungiv, et mõjutab otsuseid kõigis funktsioonides.

24%
madalam DSO*

Jaemüüjad, kes annavad oma rahandusosakondadele õigeaegse ja integreeritud ülevaate põhinäitajatest, võivad kiidelda 24% DSO-ga kui teised. Kuidas sinu firma selles osas hakkama saab?

Next

Vaata, mida kliendid ütlevad

Previous

Ühenda turundus ja reklaamitegevus

Jaemüüjad peavad ületama turunduse ja reklaami planeerimise vahelise lõhe, kuid see pole kuigi lihtne ja digikanalid laiendavad lõhet veelgi. Loe Retail Systems Researchi uuringut sellest, millised tegevused aitavad probleemi lahendada.

Ostjate soovid ja jaemüüjate võimekused

Avasta, kuidas püsida alati muutuvate kliendisoovide ja müügitrendidega kursis ning tagada seeläbi oma ettevõtte tulevik. Laadi alla uuring, mis näitab, kuidas arendada uuenduslikke turundusstrateegiaid, mis aitavad muutuvas sektoris tegutseda.

Omnicustomer retail 101

Loe kliendiülesest jaemüügist, mis annab klientidele soovitud intiimse brändisuhte. See pakub isikupärast ja kättesaadavat brändikaasatust nii tootega tutvumisel kui ka erinevate seadmete vahendusel ostmisel.

Next

Väike jaemüügiettevõte? Laienda silmapiiri

SAP Anywhere teeb selle võimalikuks. Ava võrgukauplus vaid mõne minutiga ning müü digitaalsetel turuplatsidel, nt Amazonis ja eBays. Sünkrooni automaatselt laoseisu ja vaata, kuidas kasum kasvab.

Loe jaemüügisektori asjatundjate uusi vaatenurki

Previous

Võta ühendust jaemüügisektori asjatundjatega

Uuri kasulikke allikaid ja vajalikku teavet, mis aitab juurutada ja kasutada SAP for Retaili lahendusi.

Müük ja turundus: 5 viisi kasutada võrgustikke

Mitte üksnes hankemeeskonnad ei võitle ärivõrgustike nimel, et olla ühenduses tänapäeva võrgustatud majandusega...

Next

Jaemüügis kummitab talendikriis

Kuidas vastavad personalijuhid jaemüügisektori enneolematule ja kasvavale tööjõuprobleemile? Oxford Economics uuris selle kindlakstegemiseks sadu juhte ja töötajaid.

Back to top