Skip to Content
Võta meiega ühendust

Keskendu klientidele meie kindlustussektori tarkvara abil

Rahulda tänapäeva hüperühendatud kliente kõigis kanalites, sh mobiilis, kasutades SAP kindlustussektori tarkvara. Meie lahendused kasutavad uusimat tehnoloogiat, et saaksid optimeerida nõuete haldust, lihtsustada poliiside haldamist ja ennetada riske ja probleeme seadusandlusega. Kiirenda tootearendust ja kasuta uusimat kindlustuse kliendihaldust, et suurendada müüki ja parandada turundust.

Loe lisaks meie kindlustustarkvara kohta
Previous

SAP nõuete haldamine

Vaata, kuidas see paindlik lahendus võimaldab sul hallata nõudeid, kohandada ülesandeid ja tulla toime ressursimuutustega, vähendades samas riski ja hoides kliendirahulolu.

Kui kliendikeskne sa oled?

11%* finantsteenuste pakkujatel on klientidest 360° ülevaade ning nad suudavad pakkuda ühtlast kanaliteülest kogemust kõigi toodete osas. Kuidas sinu ettevõte teistega võrreldes on?

Next

Vaata, mida kliendid ütlevad

Previous

Kindlustus kliendiläheduse ajastul

Uuri, kuidas maailma elu- ja varakindlustajad kasutavad digitehnoloogiaid, nt rünkandmete analüüsi ja asjade internetti, ja liiguvad tarbijakesksema lähenemise suunas. Üksikasjad leiad sellest Economist Intelligence Uniti (EIU) aruandest.

Riski-finantsala koostöö

Edumeelsed kindlustusfirmad püüdlevad suurema koostöö poole finantsasutustega. Uuri, kuidas nad sellele üle lähevad, sellest IDC Financial Insightsi aruandest, mis vaatles maailma kindlustus- ja finantsala juhte. 

Next

Loe kindlustussektori asjatundjate uusi vaatenurki

Previous

Kindlustuse tulevik: Võida konkurente tehnoloogia abil

Kindlustussektor muutub kiirelt. Muutuv turg ja sellest tulenevad väljakutsed sunnivad paljusid firmasid otsima lahendusi – kas ka sinul on mõni neist probleemidest?

Kindlustus, finantstehnoloogia sabassörkija, hakkab viimaks muutuma

Eesolev aasta ei too kindlustussektoris ilmselt suuri muudatusi, ehkki optimistlikud asjatundjad väidavad, et näevad mõningate kindlustusandjate puhul finantstehnoloogilisi katsetusi. Capgemini asjatundjad on siiski skeptilised.

Kindlustajad: konsolideeri riskid ja finantsid, et tõsta kasumlikkust

Kindlustusettevõtted seisavad tänapäeval silmitsi paljude väljakutsetega, sh klientide suurem hinnatundlikkus ja suurem konkurentsisurve.

Next
Previous

Valmistu mobiilisete poliisiomanike tulekuks

Avasta, kuidas mobiilitehnoloogiad loovad uusi seoseid kindlustajate ja poliisiomanike vahel. See infograafik näitab, kuidas mobiilirakendused ja andmed annavad kindlustusettevõtetele võimaluse pakkuda nõudluspõhist isikustatud teenust, mis aitab vähendada riske ja kahjumit.

Digitaalne kindlustus muudab elusid: Kirtlandi lugu

Uuri, miks Kirtland eeldab, et kindlustaja on lihtne, ühendatud ja tõhus.

Next
Back to top