Skip to Content
Võta meiega ühendust

Paku tarbekaupu, mida ostjad ihalevad

Kohanda kõigi tegevuste kõik aspektid järgmise põlvkonna tarbijate vajadustega alates tootearendusest kuni jaemüügini, kasutades SAP lahendusi pakendatud tarbekaupade (CPG) sektorile. Meie tarkvara aitab sul ennustada, planeerida ja hallata nõudlust innovaatiliste tarbekaupade järele ning ületada ka kõige peenemate ostjate ootusi.

Saa ülevaade SAP for Consumer Productsist
Previous

Tarbijateabe muutmine kasulikuks infoks

Mis takistab tarbekaupade organisatsioonidel viia nõudluspõhist infot veelgi kõrgemale tasandile? See video näitab, kuidas tarbekaupade organisatsioonid saavad teha teoks selle, mida varem peeti liiga keerukaks või kulukaks.

14%
vähem päevi laos*

Tarbekaupade ettevõtted, mis prognoosivad erinevaid laoühikute kombinatsioone ja asukohti, saavutavad 14% madalama laopäevade arvu kui need, kes seda ei tee. Kuidas sinu ettevõte võrdluses paistab?

Next

Tarbekaubad: uue majanduse jaoks ümber kujundatud

Kestva kaasatuse ja lojaalsuse tekitamiseks digiajastul vajavad tarbekaupade organisatsioonid võimekust luua ja kasvatada „elusaid“ brände. Nad peavad sujuvalt ja igal ajahetkel pakkuma miljoneid äärmiselt isikupäraseid kogemusi ning pakkuma seda, mida, kuidas ja millal tarbijad soovivad. Uuri tarbekaupade sektori digitaalset muundumist ja seda, kuidas SAP aitab sul oma ettevõtet ja ärimudeleid muuta, et uues majanduses edukas olla.
Previous

Tarbijapõhine digimajandus

Tarbijad on kuningad, nüüd veelgi rohkem kui iial varem. Avasta viis pöördelist tehnoloogiatrendi ja saa teada, kuidas kasutada neid ärimudelite, protsesside ja töökoha muutmiseks, et vastata tänapäeva tulemus- ja kogemuskesksete tarbijate soovidele.

Tarbijapõhine digiettevõtlus

Liigu ostukärust südamesse. Tarbijad ei otsi enam tooteid, vaid inspiratsiooni, juhendamist ja valgustust, et saada rõõmu, mugavust, kindlustunnet ja kontrolli. Vaata, kuidas CPG sektor muutub.

Next
Previous

Küsitlus: hinda oma digitaalset valmidust

Kas oled valmis rahuldama digitarbija nõudmisi? Tee kindlaks, vastates lühiküsimustikule, mis hõlmab kõike alates hangetest ja müügist kuni turunduse ja tootmiseni. Lisaks saad kohandatud aruande, mis hindab sinu digitaalset valmidust.

IoT ja digitaalne muundumine

Vaid vähestel tehnoloogiatel on suurem potentsiaal klientide kaasatust muuta, kui see on asjade internetil (IoT). Loe IDC aruannet ja saa teada, kuidas IoT teeb revolutsiooni tarbekaupade, jaemüügi, tervishoiu ja diskreetse tootmise sektorites.

Next

Vaata, mida kliendid ütlevad

Previous

Valmista nõutavaid tooteid, kiiremini

Kiirenda turuletoomise aega toodetega, mida tarbijad tahavad – siis ja nii, nagu nad neid tahavad. Tee kindlaks, kuidas SAP tarbekaupade lahendused aitavad sul kiiremini reageerida dünaamilisele nõudlusele, optimeerides samas reklaami- ja brändihalduse investeeringuid.

Tarbijateabe muutmine kasulikuks infoks

Mis takistab tarbekaupade organisatsioonidel viia nõudluspõhist infot veelgi kõrgemale tasandile? See video näitab, kuidas tarbekaupade organisatsioonid saavad innovaatiliste analüüsilahenduste abil teha teoks selle, mida varem peeti liiga keerukaks või kulukaks.

Next

Loe tarbekaupade sektori asjatundjate uusi vaatenurki

Previous
 
International Data Corporationi hinnangul hakkab kolmandikku 20-st suurima turuosaga ettevõttest enamikes sektorites 2018. a „oluliselt häirima“ uute ja taaskerkinud konkurentide tulek.
Asjade internet (IoT) saavutab 2020. aastaks hinnanguliselt 50 miljardit ühendatud seadme verstaposti ning muudab selle käigus senist elukorraldust.
 
Üks tarbekaupu tootvate ja digimajanduses õilmitsevate ettevõtete näitajaid on võimekus pakkuda „hetkes elamise“ tarbijakogemusi.
Next
Previous

Jälgi Twitteris SAP-i CP-sektorit

Jälgi värskemaid uudiseid, teavet ja CPG tootearenduse, tootmise, tarneahela, turunduse jm tarkvara teateid.

Liitu SAP tarbekaupade LinkedIni grupiga

Liitu meie LinkedIni võrgustikuga ja teiste CPG sektori professionaalidega, et saada uut teavet ja võimalusi.

 

Külasta meie tarbekaupade kogukonda

Liitu vestlusega meie CPG sektori sotsiaalvõrgustikus. Loe asjatundjate arvamusi ja vaatenurki ja osale SAP võrgufoorumites.

Next
Back to top