Skip to Content
Võta meiega ühendust

Finantsteenused: SAP pangandustarkvaraga kasvatate marginaale

SAP pangandus- ja finantsteenuste valdkonna tarkvara annab teile paindlikkuse, mida vajate muutuvate kliendiootuste, demograafia ja nõudlusega sammu pidamiseks. Oma klassi parimate pangasüsteemide ja tehnoloogia abil suurendate kõigi kanalite kasumimarginaale ja tulete hõlpsalt toime selliste väljakutsetega nagu kõrgemad kapitalinõuded, rangemad eeskirjad ja digitaalpanganduse muutused.

Kuidas mobiilsus on muutmas jaepangandust
Previous

Digitaliseerimise mõju finantsteenustele

Digitaliseerimise mõju: selles kaheosalises videosarjas räägib SAP finantsteenuste valdkonna globaalne üldjuht Rob Hetherington tehnoloogia mõjust finantsteenuste valdkonnale.

Kui kliendikeskne on teie pank?

Tervikliku kliendikogemuse pakkumine pole lihtne. Finantsasutused, mis ei suuda koordineerida ega isikupärastada klienditoiminguid kõigi kanalite üleselt, riskivad kaotada kliente teistele pankadele. Kas soovite võrrelda end teistega?

Next

     

Saage tulevikupangaks, juba täna

Kuna digitaaltehnoloogiad muudavad jae- ja kommertsteenuste pakkumist klientidele – ja ka pakkujaid –, näeb tulevikupank tänasest pangast väga erinev välja. Kuidas saaks finantsteenuste valdkond selleks fundamentaalseks nihkeks valmistuda? Need ressursid aitavad teil oma ettevõtet ja ärimudeleid ümber kujundada, et saaksite uues keskkonnas jätkusuutlikult edukas olla.

Previous

Tulevikukindel digitaalne pank

Kuidas reageerivad pangad valdkonna digitaalsele segadusele? Milliseid ärimudeleid nad kasutavad? Ja kuidas nad suhtuvad finantstehnoloogiatesse? Nendele küsimustele leiate vastused sellest e-raamatust, mis põhineb 250 panga rohkem kui 500 juhi seas korraldatud IDC küsitlusel.

Digitaliseerimise mõju finantsteenustele

Digitaliseerimise mõju: selles kaheosalises videosarjas räägib SAP finantsteenuste valdkonna globaalne üldjuht Rob Hetherington tehnoloogia mõjust finantsteenuste valdkonnale.
Next
Previous

Viis võimalust muutuda digitaalseks ja sellest võita

Uus tehnoloogia muudab klientide pangakäitumist ja esitab tõsise väljakutse panganduse traditsioonilisele rollile. Vaadake, millised on digitaalse panga viis tunnust ning kuidas saaksite neid omaks võttes haarata digitaalse ajastu võimalustest.

Kujuteldav tulevikupank

Uurige, kuidas mõni meie globaalsetest pangandusklientidest areneb, et vastata digitaalse ajastu tarbijate ootustele – võttes omaks kõik-digitaalseks-lähenemise ja tagades sujuva kasutuskogemuse ees-, kesk- ja tagasüsteemide üleselt.
Next

Vaadake, mida meie kliendid räägivad...

Previous

Gartner paigutab SAP jälle liidrikohale

Juba üheksandat aastat järjest paigutas Gartner SAP ülemaailmse jaepanganduse turu-uuringute analüüsis Magic Quadrant esikohale. SAP nimetati turuliidriks kõigis kategooriates.

Digitaliseerimine panganduses

Panganduse äriüksuse juht Falk Rieker räägib väljakutsetest, mis tänapäeva digitaalmajanduses pankade ees seisavad, ja mida tuleks teha konkurentsivõime säilitamiseks.

Next

   

Previous

Uued lähenemisviisid panganduse digitaliseerimisele

Vaadake digitaliseerimise õnnestumise tagamise põhistrateegiatega seonduva IDC ülemaailmse pangandusuuringu põhitulemusi.

EIU: kuidas mõjutab digitaaltehnoloogia IT-d?

Economist Intelligence Unit küsitles finantsasutuste tippjuhte digitaaltehnoloogia ja selle mõju kohta nende majandusharule. Nende vastused ja EIU kokkuvõtted annavad ülevaate sellest, kuidas IT juhib valdkonna digitaliseerimisprotsesse.

Next

Värsked vaatenurgad pangandusekspertidelt

Previous

Kas plokiahelapõhine tehnoloogia toob kaasa pangandusrevolutsiooni?

Viimase kümne aasta jooksul on tänu digitaalmajanduse tohutule mõjule kõigis ärivaldkondades toimunud tehnoloogiline revolutsioon. Digitaliseerimise mõju tulemusena on märkimisväärselt muutunud ärimudelid, hinnakujundus ja tarbijate käitumine.

Industry 4.0 – finantsteenuste laiendamise väljakutsete lahendamine  

Finantsteenuste laiendamine on oluline ülemaailmne väljakutse. Uued algatused, mis keskenduvad pangateenuste – mobiiltehnoloogia ja deebetkaartide või mobiilse rahakoti (mWallet) – viimisele nendeni, kes seni neid ei kasutanud, on hea algus. Kuid on aeg teha enamat.

Digitaliseerimine: ärge laske end eksitada säravast eessüsteemist

Hästi juurutatud digitaalsed funktsioonid kaotavad tehingute tegemisel inimsekkumise vajaduse, põhinevad reaalajas teabel ja aitavad vähendada riske. Kuid milline mõju on sellel klientide ja kliendihaldurite vahelisele suhtlusele?  

Next

SAP Digital Business Services aitab kujundada uusi äritegevuse viise

Ettevõtete tegevus muutub kõikjal järjest enam digitaliseerituks – kuid see ei lähe alati hõlpsalt. SAP Digital Business Services juhendab teid samm-sammult sellel üleminekuteel – alates strateegiast kuni tehnoloogia juurutamiseni ja sealt edasi.

Meie ekspertide holistlik lähenemine aitab tuvastada ja juurutada uusi protsesse ja võimalusi, tagades igapäevatoimingute sujuva jätkumise. Töötame selle nimel, et teie SAP tarkvara toodaks pidevalt ületamatut ärilist väärtust, kui peate kohanema digitaalmajanduse muutuvate nõuetega. 

Osalege SAP koolitustel ja õppes

Täiendage teadmisi SAP tarkvara kohta, õppige uusi oskusi ja panustage oma ettevõttesse suurema asjatundlikkusega. Meie tarkvarakoolituse ja kursuste ning sertifitseerimise täispakett aitab teil SAP lahendustest enim kasu saada.

Back to top