Skip to Content
Võta meiega ühendust

Uuri SAP portfooliot

Tipptehnoloogiline äritarkvara ei pea olema keeruline. SAP-s usume lihtsusesse ja nutikusse. See on üks põhjustest, miks oleme ettevõtete rakenduste turuliidri positsioonil.

Tutvu meie tegevusalade, tööstusharude või tootekategooria portfooliotega.

Previous

Lahendused tegevusala järgi

Uuri lahenduste portfoolioid vastavalt sinu tegevusalale – kaubandusest finantsini ja müügist hoolduseni.

Lahendused tööstusharu järgi

Otsi tööstusharupõhist tarkvara, parimaid toimimisviise ja sihtmärgistamist, mis on kohandatud sinu individuaalsetele tegevustele ja vajadustele.

Toodete kategooriad

Otsi õigeid tooteid ja tuge, mis sobivad sinu ettevõtte vajadustega ja maksimeeriksid investeeringu tasuvust.

Esiletoodud lahendused

Otsi uusimaid tehnoloogiaid mälupõhistest mobiilseteni, mis aitavad su ettevõttel uueneda, kasvada ja paremini toimida. 

Next

Lahendused tegevusala järgi

Otsid viise oma osakonna paremaks juhtimiseks? Uuri lahenduste portfoolioid vastavalt sinu tegevusalale – varahaldamisest ja rahandusest kuni turunduse ja tootmiseni – ning leia oma individuaalsete igapäevavajadustega sobiv tarkvara.

Lahendused tööstusharu järgi

Mis eristab parimaid ettevõtteid keskpärastest? Tihti on selleks tööstusharupõhine tarkvara. Kasuta SAP parimaid toimimisviise, protsesse ja sihtmärgistamist, mis on eelseadistatud sinu tööstusharule, et pakkuda äriklientidele sobivat funktsionaalsust – sobival ajal ja sobivas kohas. 

Toodete kategooriad

Sul juba on SAP toode?  Otsi endale toode – alates analüütikast ja ERP-st ning lõpetades tehnoloogiaplatvormiga – ning saa kogu info ja vahendid, mis aitavad sul juhtida ja optimeerida SAP tarkvara.

Platvormi- ja tehnoloogialahendused

Juhi oma äri tööd ja edu SAP platvormilahenduste ja tehnoloogia abil. Määratle uued võimalused, optimeerides reaalajas reageerimist, andes tegutsemiseks õigesegselt teavet ning vallandades innovatsiooni, et muuta seda, kuidas ettevõte loob, tegutseb ja ühendub.

Esiletoodud lahendused

Soovid katkematut innovatsiooni? Kasuta ärirakendusi, mis hõlmavad uusimaid (näiteks mobiilseid, mälupõhiseid, pilvepõhiseid ja muid) tehnoloogilisi saavutusi. Uuri meie esiletoodud lahendusi ja vaata, kuidas hoiame oma ettevõtte esirinnas.

SAP hooldus ja tugi

Veendu, et su SAP lahendused vastavad sinu ettevõtte nõudmistele lihtsalt ja sujuvalt, kasutades selleks SAP hooldus- ja tugiteenust. Meie enam kui 30 000 konsultandil on ületamatud tooteteadmised, tehnoloogiline pädevus ja kogemus 25 erinevas tööstusharus. Kas soovid kiirendada rakendamist, kolida pilve, kohandada oma lahendust, optimeerida IT-d või teha midagi täiesti muud – SAP hooldus- ja tugimeeskond on valmis sind selles aitama.

Back to top