Skip to Content
Võta meiega ühendust

SAP Digital Business Services

SAP Digital Business Services

Astuge digitaliseerimisajastusse ja edenege oma ärivaldkonnas. Meie teenuselepingud ja -paketid juhendavad teid kogu digitaliseerimisprotsessi vältel – strateegia loomisest SAP juurutamise, optimeerimise ja hoolduseni. Olenemata teie IT-eesmärkidest, aitame tagada SAP investeeringute jätkuva ületamatu kasumlikkuse. Kasutage meie holistlike teenuse- ja tugiteenuselepingute, ekspertide konsultatsiooniteenuste, tõestatud parimate tavade, põhjalike valdkondlike ja tehniliste teadmiste ja muuga seonduvaid eeliseid.
 

Hõlbustage oma äriprotsesse digitaalmajanduses

Pakkuge oma töötajatele ja klientidele seda, mida nad vajavad – õigel ajal ja kiiresti. Oma ülemaailmse hooldus- ja tugivõrgustiku kaudu juhendame ettevõtteid kõigil digitaliseerimisprotsessi etappidel: uus ärimudel pakub ühe lepingu raames ühte lihtsustatud teenuseportfelli ühelt globaalselt ettevõttelt.

Teeme digitaliseerimise võimalikuks

Digitaalmajandusel on tohutu mõju meie klientidele ja sellele, mida nad meilt eeldavad – vähem tooteid ja rohkem teenuseid. Seetõttu on meie missioon uues turureaalsuses olla nn teenusepärastamise juhtrollis ja aidata klientidel jõuda eesmärkideni nende endi seatud tingimustel.
 

Üleminek platvormile SAP S/4HANA

Pole oluline, kas olete algaja ettevõtja või migreerite olemasolevat taristut, SAP ja meie partnerid aitavad teil edukalt platvormile SAP S/4HANA üle minna. Meie väärtuse tagamise paketid toetavad kogu protsessi, sõltumata alguspunktist. Saate kiiresti digitaliseerida oma põhilised äriprotsessid – hanked, tootmise, müügi ja põhivarahalduse. 

Vaadake, mida meie kliendid räägivad

Back to top