Skip to Content

Uus SAP-i kogukond

  • Sisselogimiseks klõpsa avataril (profiilipildil)
  • Registreeri ja loo oma profiil (uutele kasutajatele)
  • Kirjuta ajaveebipostitus
  • Esita küsimus
  • Otsi ja jälgi silte
Alustamine

Kogukonna ajaveebid

Uurige meie ajaveebide loendit, kust leiate innovatiivseid mõtlejaid, ekspertarvamusi ja lennukaid ideid – ja hakake siis kohe vestlema

Küsimused ja vastused

Jaotis SAP-i vastused on põhjalik teadmiste allikas kõigile, kellel on vastamata küsimusi.

Meist

Previous

Käitumisreeglid

Kõik olulised reeglid selle kohta, mida SAP-i kogukonnas teha ja mida mitte teha. Nende järgimine aitab teil ja teistel SAP-i kogukonda parimal viisil kasutada.

Maine ülevaade

SAP-i kogukonnal on väljakujunenud mängupärastatud mainekujundusprogramm, mis toetab panustamist kvaliteediarendusse ja tutvustab oskusteavet.

Kogukonna tugi

Teave neile, kes otsivad SAP-i kogukonnas liikudes abi. Siit leiate infot saadaolevate toevõimaluste ja -kanalite kohta.

Next
Previous

Registreerimine ja profiili haldamine

Juhised SAP-i kogukonna liikmeks registreerimise, konto loomise ja profiili haldamise kohta, sh näpunäited profiili täiustamise kohta.

SAP-i mentorid

Teave SAP-i mentorite programmi kohta – SAP-i ökosüsteemi mõjukaimate kogukonnaliikmete ülemaailmne edendamisprogramm. Need blogijad, konsultandid ja aktiivsed kogukonnaliikmed hoiavad SAP-i pildil.

Kohvinurk

SAP-i kogukonna kohvinurk on ametlik ruum oma mõtete jagamiseks ja arutlemiseks. Liituge meiega!

Next

Kuu kogukonnaliige

Igal kuul tunnustatakse ühte SAP-i kogukonna liiget kaaslastega teadmiste jagamise, abivalmiduse ja kogukonna tegevusse panustamise eest. Kas sina võiksid olla järgmine?

Back to top