Mine otse sisu juurde
Võta meiega ühendust
Vestle kohe Vestle võrguühenduseta
Saa reaalajas abi ja vestle SAP esindajaga.
Võta meiega ühendust
Saada kommentaarid, küsimused või tagasiside e-postiga.

SAP Tarkvaraarendus

SAP on tänase tehnoloogiarevolutsiooni keskmes. Ettevõtete rakendustarkvara turuliider SAP aitab organisatsioonidel võidelda keerukuse kahjulikkusega, luua uuendusteks ja kasvuks uusi võimalusi ning edestada konkurente.

Külasta meie ettevõtte saiti ning uuri uudiseid, investorite ja analüütikute infot, karjäärivõimalusi, SAP ajalugu ja palju muud.

Külasta meie ettevõtte ülemaailmset saiti

Saadaval: Inglise keeles | Saksa keeles

Teave SAP Balticsi kohta

Üks, tugev Põhja- ja Baltimaade regioon. Meie asjatundjad juurutavad lahendusi erinevat tüüpi ettevõtetes sõltumata suurusest. Kliendid saavad kasutada eeliseid, mida pakub konkreetsete valdkonnakohaste nõuete täitmise võime kui ka lahenduste pakutav tipptasemel kompetents. Tänu sellele on SAP Baltics säästlik ja sobiv lahendus regiooni kõigi valdkondade ja ettevõtete jaoks.

Tagasi

Teave SAP Balticsi kohta

Klientide tunnistused

SAP üritused

Edasi

* Kõik rakendustulemused on esitatud info jagamise eesmärgil ning kuigi näited põhinevad SAP klientide reaalsetel kogemustel, ei esinda need SAP ja/või tema partnerite kohustusi või tagatisi. Tegelik hinnakiri, kulutused ja rakendustulemused võivad olla erinevad ning põhinevad kliendi nõudmistel ja vajadustel. SAP toodete ja teenuste ainsad garantiid on need, mida kirjeldatakse toodetega ja teenustega kaasasolevates selgesõnalistes garantiitingimustes. Käesolevat kirjutist ei saa tõlgendada kui lisagarantiid.

Tagasi algusse