Mine otse sisu juurde
Croatia, Zadar, Kitesurfer jumping in front of wind turbine

SAP MAJANDUSTARKVARA LAHENDUSED

Meie ettevõte

SAP muudab inimeste elusid paremaks koos oma heade klientide, partnerite ja töötajate ülemaailmse võrgustikuga. 

Ettevõtte üldteave

SAP uuendused aitavad tuhandetel klientidel kõikjal maailmas töötada efektiivsemalt ja kasutada äriteavet tulemuslikumalt. Tutvu meie juhtimise, ajaloo, jätkusuutlikkuse, mitmekesisuse, KKK ja muuga.

Investorsuhted

SAP investorsuhete lehelt saad lugeda lähemalt meie finantstulemuste kohta, sirvida kvartali- ja aastaaruandeid ning jälgida meie finantsuudiseid.

SAP Trust Center

Sinu äri põhineb usaldusel ja sama ootad ka oma tarkvarateenuste pakkujalt. Juhtiva tarkvarateenuseid ja pilvlahendusi pakkuva ettevõttena oleme pühendunud oma klientide usalduse võitmisele ja säilitamisele.

Uudised ja press

SAP News Center lehelt leiad meie värskeimad uudised ja ametliku teabe. Lisaks pressiteadetele saad lugeda põhjalikke artikleid uuemate äri- ja tehnoloogiatrendide kohta, SAP ekspertide ja arvamusliidrite blogisid ning palju muud.

Töökohad

Meie, enam kui 102 400 SAP töötajat saame igapäevaselt töötada keskkonnas, mis toetab vaba ja avatud mõtlemist. Innovaatilised koolitused, kogemustega mentorid, loomingulised kolleegid ning muidugi töö- ja vaba aja tasakaal aitab meil oma töös paremaid tulemusi saavutada ja igapäevast tegevust nautida.

Klientide kaasamine

Uuri, kuidas meie kliendid kõikjal maailmas kasutavad SAP tarkvara, et saada nutikamateks ettevõteteks. Sinagi saad aidata kujundada SAP tarkvara ja tehnoloogiate tulevikku, osaledes meie klientide kaasamise programmides ja kasutajarühmades.

Sündmused

Siit lehelt leiad eelseisvad veebiseminarid ja konverentsid, samuti salvestused ja täpsemat infot sündmuste kohta, kus Sa ei saanud osaleda. Hea võimalus kohtuda valdkonna asjatundjatega ja täiendada oma teadmisi.

Info SAP-i tegevuse kohta Baltimaades

Oleme jätkusuutlik ja sobiv äritarkvara pakkuja kõigi Balti regiooni ettevõtete, organisatsioonide ja tegevusvaldkondade jaoks.  Meie lai ja ülemaailmne kogemuspagas annab tunnistust, et suudame juurutada mitmesuguseid lahendusi erinevat tüüpi ettevõtetele sõltumata nende suurusest. Saame oma klientidele pakkuda tipptasemel kompetentsi ja mitmesuguseid eeliseid just nende tegevusvaldkonna põhiste vajaduste täitmisel.

Tagasi algusse