Ders #1: Eğitim maliyetleri nasıl düşürülür Çalışanlarınızı SAP Learning Hub'daki bulut temelli eğitim programlarına yönlendirin Daha Fazlasını Öğrenin
Businesswomen talking in office

Kurs & Eğitim Alanında Öne Çıkanlar

SAPPHIRE NOW Orlando: Konferans Tekrarlarını İzleyin

En iyi SAPPHIRE NOW'u izleyin ve SAP yatırımınızı maksimize etmeyi öğrenin. Ana mesajları görün, popüler konulara dair oturumları dinleyin ve işinizde karmaşıklığı aşmanın yollarını keşfedin.

Tekrarları şimdi izleyin ›
SAPPHIRE NOW Orlando 2014: Daha odaklı, daha pratik

SAPPHIRE NOW'da bu sene endüstri, iş çözümleri ve teknoloji konularında üç ayrı kampüs sizi ağırlamak için hazır. İhtiyacınız olana erişim bu kadar pratik olmamıştı!

Daha fazla bilgi ve kayıt ›
SAP Eğitim Hakkındaki SAP TechEd 2013 Blog and Videolarını Takip Edin

SAP TechEd 2013'ten gündemle ilgili videolar ve blogların hepsi bir noktada. SAP Eğitim'in düzenli olarak oluşturduğu içerikleri takip etmek için sık sık ziyaret edin.

SAP TechEd kütüphanesine göz atın ›
SAP Workforce Performance Builder ile Maksimum Verim

SAP Workforce Performance Builder – ile SAP kullanıcılarınızı etkin ve hızlı bir şekilde eğitebilir ve hem destek hem de eğitim masraflarını düşürebilirsiniz.

Çözüm özetini okuyun ›
Virtual Live Classrooms Sayesinde Seyahat Etmeden Öğrenin

Online sınıflar sayesinde standart eğitim programımızdaki kurslara katılabilir, istediğiniz mekandan bağlanarak eğitmen eşliğinde bilgiye ulaşabilirsiniz.

6 dakikalık videoyu izleyin ›
IDG Video: Daha Azıyla Daha Fazlasını Gerçekleştirin

Son kullanıcılarınızın düşük maliyetle, 40 dilde mevcut olan eğitim araçları ile nasıl etkin bir şekilde organizasyonunuza katkı sağlayacağını keşfedin.

4 dakikalık videoyu izleyin ›
  • Tweet this Share on Facebook Share on LinkedIn Share on Google+ Email