KOBİ'ler: Büyük ölçekli rakiplerinizi saf dışı bırakın

KOBİ yazılımlarımız sayesinde performansı ve kârı en üst düzeye çıkarın

Küçük ve orta ölçekli işletmeler (KOBİ'ler) ile yan kuruluşlarına yönelik, uygun maliyetli, yazılım paketleri portföyümüz sayesinde şirketinizin boyutunu avantaja dönüştürün. İş yönetimi, iş zekası ve mobil çözümlerimiz, tam da büyüyen şirketinize uygun fiyatlar karşılığında mevcut altyapınızda birlikte çalışmak üzere tasarlanmıştır.

Potansiyel avantajlar?

  • Maliyeti ve riski azaltan, sorunsuz ve otomatikleştirilmiş iş süreçleri
  • Daha iyi nakit akışı, marjlar ve finansal yönetim
  • Büyümeyi hızlandıran ve pazar payını artıran daha hızlı, daha fazla bilgiye dayanan karar alma süreci
  • Gerçek zamanlı kavrama ve kritik süreçlere daha basit ve güvenli mobil erişim
Küçük ve orta ölçekli işletmelere yönelik SAP yazılımları hakkında daha fazla bilgi edinin
  • Tweet this Share on Facebook Share on LinkedIn Share on Google+ Email
KOBİ çözümlerimizi keşfedin

SAP çözümlerinin küçük ve orta ölçekli işletmeleri nasıl desteklediklerini ve başarılı olmanıza nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenin.

Dünyanın uydudan görünümü

KOBİ'ler Global Düşünüyor ve Global Çalışıyor

Küçük ve orta ölçekli şirketler global iş dünyasının yüzünü nasıl değiştiriyor ve daha büyük firmalar da dahil olmak üzere rakipleriyle nasıl rekabet ediyorlar? Öğrenmek için bu Oxford Economics araştırma özetini okuyun ve KOBİ'lerin uluslararası ticarette yalnızca küçük oyuncular olduklarına dair önyargılarınızdan kurtulun.

Stokları raflara yerleştiren küçük işletme sahibi

KOBİ'lerin SAP'yi Seçmesinin İlk 10 Nedeni

Küçük ve orta ölçekli işletmelerin (KOBİ'ler) şirketlerini dönüştürmeye yardımcı olması için SAP'yi seçmelerinin, pazar liderliği ve en yeni teknolojilerden hızlı yatırım getirisi ve sektör uzmanlığına kadar birçok nedeni vardır. İlk on nedeni ayrıntılı ve verilere dayalı infografik yardımıyla keşfedin.

SAP uzmanları ve KOBİ müşterileri arasındaki iş ortaklığını temsil eden gökdelenler

Yerel İş Ortağı ile Çalışın

Dünya çapında KOBİ müşterilerimizin %80'inine uzman yerel kaynaklar olarak hizmet veren binlerce iş ortağımız var. İş ortaklarımız BT yatırımınızdan en yüksek değeri elde etmenizi sağlamak amacıyla SAP çözümünüzü seçmenize, dağıtmanıza, genişletmenize ve çözümü hizmete sunmanıza yardımcı olabilirler.

Dizüstü bilgisayar kullanan iş kadını

Oxford Economics Anket Sonuçları

Global şirketlerin yöneticileri tarafından cevaplanan bu ankette KOBİ'lerin ekonomik dalgalanmalara nasıl tepki verdiklerini ve tepkilerini nasıl mükemmel duruma getirdiklerini keşfedin.