Skip to Content
Skontaktuj się z nami

Światowej klasy kursy, aktywizacja i certyfikacja SAP

Zwiększ potencjał użytkowników rozwiązań SAP ze swojej firmy — od programistów po sprzedawców — dzięki pakietowi kursów szkoleniowych i programów certyfikacyjnych SAP. Opracuj kompleksowy harmonogram szkoleń i zaoferuj użytkownikom końcowym kursy na żywo, online i mobilne, by maksymalnie zwiększyć biegłość w używaniu oprogramowania oraz technologii SAP w całej organizacji. Nasze szkolenia z oprogramowania obejmują rozwiązania SAP S/4HANA, SAP HANA, SAP SuccessFactors, SAP BusinessObjects i wiele innych. 

Rodzaje szkoleń

Previous

Szkolenie otwarte

Są to szkolenia z katalogu szkoleń SAP, prowadzone z wykorzystaniem materiałów szkoleniowych SAP (przetłumaczonych lub oryginalnych) i systemu szkoleniowego SAP. Kursy prowadzone są w Centrum Szkoleniowym SAP i dostępne są dla uczestników z różnych firm wg. harmonogramu publikowanego na naszej stronie.

Szkolenia dedykowane

Są to kursy prowadzone dla jednej firmy. Treść może być identyczna jak w szkoleniu standardowym lub zmodyfikowana poprzez pominięcie uzgodnionych treści i/lub dodanie nowych.

Nietradycyjne formy nauki

Jest to taki rodzaj szkoleń, do których uczestnik ma dostęp 24h/dobę, z dowolnego miejsca, w którym się znajduje. Korzystając z tej formy nauki, uczestnicy nie tracą czasu na dojazdy oraz unikają kosztów z tym związanych.
Next

Ukończ szkolenie SAP Education

Nikt nie zna SAP tak dobrze jak SAP. Nikt inny nie dysponuje też takim doświadczeniem szkoleniowym ani systemami pozwalającymi szybko przyswoić niezbędną wiedzę. Nieważne, w którym rejonie świata przebywasz — w ofercie SAP Education znajdziesz najbardziej aktualne i rzetelne szkolenia dotyczące rozwiązań SAP.
 

Kursy online openSAP

Poznawaj innowacje SAP — gdzie, kiedy i jak tylko chcesz — korzystając bezpłatnie z platformy openSAP. Ta innowacyjna platforma otwartych kursów online (MOOC) dla przedsiębiorstw, wykorzystująca elementy grywalizacji, umożliwia zdobywanie wiedzy o różnych rozwiązaniach SAP w elastyczny, przyjemny i ciekawy sposób.
Previous

Aktualne szkolenia

25
od 25 października do 7 grudnia 2016 r.
26
8
od 8 listopada 2016 r. do 18 stycznia 2017 r.

Nadchodzące szkolenia

14
od 14 listopada do 20 grudnia 2016 r.
15
od 15 listopada do 14 grudnia 2016 r.
Next

SAP Learning Hub

Zdobądź bezpośredni dostęp do szerokiej gamy zasobów szkoleniowych i wykładów SAP w chmurze — za pomocą SAP Learning Hub. Z kolei rozwiązanie SAP Live Access pozwoli Ci wykonywać ćwiczenia, przygotowywać się do pozyskiwania klientów lub po prostu poeksperymentować z rzeczywistymi, w pełni skonfigurowanymi systemami szkoleniowymi SAP.

Uniwersytety partnerskie

Program SAP University Alliances wprowadza studentów w najnowsze technologie biznesowe SAP — a tym samym pomaga im się odnaleźć na współczesnym rynku pracy. W programie uczestniczy ponad 3100 szkół wyższych w 106 krajach. 

SAP Education Network for Digital Transformation

Program SAP Education Network for Digital Transformation ułatwia zdobycie umiejętności tworzenia wizji rozwoju przedsiębiorstwa cyfrowego, nadawania priorytetu strategii innowacji oraz skutecznego realizowania transformacji cyfrowej.

Budowanie wartości dzięki edukacji

Zadbaj o pomyślną realizację planów dotyczących szkoleń z technologii — dzięki rozwiązaniom szkoleniowym i usługom konsultingowym SAP Education.

SAP Learning Hub

Ucz się w chmurze w dowolnym czasie. Interaktywne pokoje nauki i szeroka gama materiałów szkoleniowych dostępne w witrynie SAP Learning Hub sprawiają, że to doskonały sposób na poznanie rozwiązań SAP. 

SAP Workforce Performance Builder

Z łatwością twórz i wdrażaj uwzględniającą kontekst funkcję pomocy użytkownikom, dokumentację transakcji, symulacje szkoleniowe, skrypty testowe i materiały do kursów internetowych.

SAP User Experience Management firmy KNOA

Oprogramowanie firmy SAP do zarządzania wrażeniami użytkownika zapewnia dostęp do przydatnych informacji o tym, jak zwiększyć wydajność oprogramowania i korzystających z niego osób.

SAP Assessment Management firmy Questionmark

Twórz i przeprowadzaj ankiety, quizy, testy oraz ważne egzaminy i z łatwością prezentuj wyniki — dzięki naszemu narzędziu do tworzenia testów i oceny umiejętności.

SAP SuccessFactors Learning

Organizuj szkolenia firmowe, zarządzaj nimi i oceniaj wyniki z poziomu chmury. Learning Management System, nasz system nowej generacji, umożliwia łatwą, intuicyjną i mobilną realizację tych czynności. 

SAP Enterprise Learning

Zwiększ produktywność dzięki oprogramowaniu do zarządzania szkoleniami SAP Enterprise Learning. Prowadź szkolenia zgodne ze strategią firmy w dowolnym otoczeniu.

SAP Communication Center firmy ANCILE

Przyspiesz wdrożenie oprogramowania dzięki usprawnionej komunikacji wewnętrznej — korzystając z rozwiązania SAP Communication Center firmy ANCILE.

Usługi konsultingowe w zakresie edukacji

Szybciej osiągaj cele związane ze zdobywaniem wiedzy o oprogramowaniu — dzięki usługom konsultingowym SAP Education. Nasi eksperci ocenią Twoje potrzeby edukacyjne, opracują strategiczny plan szkolenia, zapewnią bezpośrednią pomoc i udzielą wsparcia na wielu innych płaszczyznach. 

Zyskaj przewagę nad konkurencją dzięki


certyfikacji SAP

Dlaczego certyfikacja SAP?

Ponieważ nasze certyfikaty szkoleniowe są uznawane na całym świecie i udowadniają, że osoba, która się nimi legitymuje, szlifowała swoje umiejętności poprzez skrupulatną naukę i zdobywanie doświadczenia praktycznego z wybranej dziedziny. Oferujemy programy certyfikacyjne w różnych obszarach i na wielu poziomach zaawansowania — dla partnerów SAP, klientów oraz użytkowników końcowych.
Czy chcesz podszlifować umiejętności związane z rozwiązaniami SAP, czy też poszerzyć swoją wiedzę, wśród opcji certyfikacji z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Przejrzyj poniżej certyfikacje wg rozwiązania. 

NOWOŚĆ: uzyskaj certyfikat specjalizacji w zakresie oprogramowania SAP Ariba P2P

Dział SAP Education po raz pierwszy oferuje egzamin certyfikacyjny w zakresie oprogramowania SAP Ariba P2P dla konsultantów ds. aplikacji. Egzamin sprawdza podstawową wiedzę kandydatów w zakresie rozwiązania Ariba Procurement i jest zalecany jako kwalifikacja podstawowa umożliwiająca konsultantom zaznajomienie się z podstawami oprogramowania SAP Ariba Procure to Pay.
Możemy Ci pomóc płynnie rozpocząć wybrany program certyfikacji SAP. Poniżej znajdziesz wszelkie niezbędne informacje — od poziomów certyfikacji i obszarów, których dotyczą, po sposoby przygotowania się do egzaminów i często zadawane pytania.
Previous

Więcej o certyfikacji SAP

Przygotowanie do egzaminu

Next
Kontaktuj się z innymi użytkownikami oraz ekspertami z firmy SAP, aby uzyskać najnowsze informacje na temat certyfikacji SAP.
Chcesz wziąć udział w dyskusji lub zadać pytanie? By dowiedzieć się, jak to zrobić, zapoznaj się z szybkim przewodnikiem po sieci SAP Community.

Zobacz, co mówią nasi klienci...

Przeglądaj najbardziej aktualne tematy dotyczące szkoleń i certyfikacji SAP

Previous
Blogi
Pytania
Next
Back to top