SAP Crystal Solutions

Rozwiązania SAP Crystal Solutions: BI dla małych firm

Szybsze podejmowanie decyzji w oparciu o wiarygodne i aktualne informacje. Rozwiązania SAP Crystal Solutions to ekonomiczne narzędzia business intelligence (BI) dla małych firm. Oferują interaktywne raporty, panele menedżerskie, wizualizację oraz odkrywanie danych – to kluczowe informacje zawsze wtedy, kiedy są potrzebne.

  • Tweet this Share on Facebook Share on LinkedIn Share on Google+ Email

Fork in the road

Decyzje oparte na faktach

Jak transformować dane korporacyjne, ad-hoc oraz dane z zewnętrznych źródeł, żeby błyskawicznie uzyskać informacje? Rozwiązania SAP Crystal Solutions dostarczają personalizowane raporty, szczegółowe panele oraz interaktywne dane – szybko i bezpiecznie.

Person looking at a map

Osiągnij sukces dzięki BI Essentials

Myślisz, że business intelligence (BI) jest tylko dla dużych firm? Pomyśl jeszcze raz. Poznaj najnowsze rozwiązania SAP Crystal i odkryj, że dostęp do informacji oraz narzędzia do raportowania dla mniejszych firm nie muszą być skomplikowane lub drogie.

People climbing a mountain

Wyzwania BI stojące przed mniejszymi firmami

Poznaj wyzwania małych i średnich firm w trakcie wdrażania i pracy z rozwiązaniami BI. Dowiedz się, w jaki sposób odpowiednio dobrana technologia i podejście BI mogą pomóc przezwyciężyć te wyzwania z niezwykłym sukcesem.

Możemy pomóc.

Chcesz dowiedzieć się więcej o rozwiązaniach SAP Crystal Solutions?

Rozwiązania SAP Crystal Solutions

  • Tworzenie i wykorzystanie raportów
  • Informacje z praktycznie dowolnego źródła danych mogą zostać przekształcone w wyrafinowany, interaktywny raport – przy użyciu naszego oprogramowania do projektowania raportów.

  • Tworzenie paneli menedżerskich
  • Łatwe tworzenie interaktywnych paneli i prezentacji – kompleksowy obraz biznesu.

  • Zarządzanie i współdzielenie
  • Skalowanie istniejących rozwiązań SAP Crystal Solutions pozwala na zarządzanie i współdzielenie raportów oraz paneli w skali całej organizacji.

Informacje prasowe SAP