Skip to Content
Skontaktuj się z nami

Konferencje i seminaria

SAP Executive Forum - Digital Business

23-24 maja 2017 r., Warszawa

Poznaj najnowocześniejsze trendy IT oraz ich praktyczną aplikację do rozwiązywania określonych typów problemów biznesowych.

Polecane wydarzenia

Cyfrowy HR

24 lutego weź udział w webinarze i poznaj odpowiedzi na następujące pytania: Jak HR może odnaleźć się w cyfrowym świecie? Jakie narzędzia i procesy powinny wyjść jak najszybciej z ery analogowo-papierowej?

Dołącz do nas na konferencji SAP Ariba Live w Las Vegas, 20–22.03.2017

Konferencja SAP Ariba Live oferuje kontakt z technologiami, talentami i pomysłami odmieniającymi oblicze procesów zakupowych i sprzedażowych w firmach na całym świecie. Pokażemy, jakie możliwości prognozowania zapotrzebowania klientów i rynku oraz odpowiadania na nie oferuje transformacja cyfrowa.

Konferencje SAP Forum: Discover Simple

Chcesz sprawić, by kosztowne i złożone systemy odeszły w niepamięć? Weź udział w wydarzeniu z cyklu SAP Forum i dowiedz się, jak SAP może pomóc Twojej firmie uprościć zarządzanie, procesy i technologie. Poznaj przełomowe innowacje technologiczne i odkryj, jak dzięki prostocie możesz odmienić sposób funkcjonowania firmy.

Znajdź wydarzenie SAPinsider, które Cię zainteresuje

Uzyskaj strategiczne i sprawdzone porady specjalistów ds. oprogramowania SAP podczas najbliższego wydarzenia SAPinsider. Omawiane tematy obejmują obszary od kadr i finansów po GRC i business intelligence.

Przeglądaj wydarzenia SAP

Wykorzystaj szansę na nawiązanie kontaktów ze specjalistami w branży i doskonalenie swoich umiejętności. Otwórz stronę naszej wyszukiwarki wydarzeń i zobacz, jakie webinaria i konferencje planujemy na najbliższe sześć miesięcy oraz dowiedz się, jaka była tematyka poprzednich spotkań.

Nieskończone możliwości w świecie wirtualnym

Zobacz interesujące Cię nagrania najważniejszych przemówień, wykładów i wystąpień dotyczących strategii lub metodyki pochodzące z konferencji SAP TechEd.
Back to top