Skip to Content
Rašykite mums

Smulkiajam ir vidutiniam verslui skirtos analizės funkcijos

Naudojantis smulkiojo verslo analizės ir ataskaitų rengimo programine įranga, skirta MVĮ, atsiveria plačios analizės įžvalgų realiuoju laiku galimybės.

Akimirksniu priimkite geresnius sprendimus ir paverskite naujas galimybes pajamomis naudodami mūsų verslo analizės įrankius, kurių kaina ir funkcijos specialiai pritaikytos MVĮ. Ar prireiktų smulkiajam verslui skirtos verslo analizės ir ataskaitų funkcijų, ar sudėtingesnių „Big Data“ analizės galimybių, galime pasiūlyti programinę įrangą, kuri atitinka jūsų poreikius – tiek veikiančią vietinėje aplinkoje, tiek debesyje. Kurkite interaktyvias ataskaitas, išnaudokite vizualinės ir prognostinės analizės galimybes atlikdami analizes pagal poreikį ir dar daugiau.

Sužinokite apie smulkiojo verslo analizės priemones daugiau 

Sužinokite, ką kalba mūsų klientai

Valdykite verslo įžvalgas

Priimkite argumentuotus sprendimus realiuoju laiku naudodami išplečiamus mūsų verslo analizės sprendimus, skirtus smulkiajam verslui ir vidutinio dydžio įmonėms.

„SAP Crystal“ sprendimai

Šie prieinami smulkiojo verslo analizės ir korporatyvinio intelekto (BI) įrankiai padės priimti geresnius su MVĮ veikla susijusius sprendimus. Kurkite interaktyvias „SAP Crystal“ ataskaitas ir stebėjimo skydus, o naudodami vizualinės analizės priemones įkvėpkite duomenims gyvybės.

SAP BusinessObjects Cloud

Naudokitės visomis verslo analizės galimybėmis – planavimu, prognostine ir „Big Data“ analize ir verslo analitika, pasiekiamomis per vieną „SaaS“ analizės platformą. Peržiūrėkite svarbiausias metrikas kontekste realiuoju laiku, kad įžvalgos būtų dar gilesnės.

„SAP BusinessObjects BI“ „Edge“ leidimas

Naudokitės įžvalgomis, kurių reikia norint nepraleisti naujų galimybių ir atremti iššūkius. Vidutinio dydžio įmonėms skirta mūsų korporatyvinio intelekto (BI) programinė įranga suteikia lanksčius įrankius specialiosioms analizėms, stebėjimo skydus ir vizualizacijas, duomenų integravimo galimybes ir kt. 

SAP HANA „Edge“ leidimas

Akimirksniu gaukite atsakymus į jūsų verslui aktualius klausimus naudodami MVĮ skirtą SAP HANA „Edge“ leidimo išplėstinę versiją. Šis paketas apima prognostinės analizės, dinaminio klasifikavimo ir duomenų integravimo galimybes, kurias užtikrina „in-memory“ technologija. 

„SAP BusinessObjects Lumira“ – komandoms skirta serverio versija

Supaprastinkite duomenų analizę naudodami korporatyvinio intelekto (BI) programinę įrangą, kurios funkcijos ir kaina pritaikyta būtent MVĮ. Naudodami vizualines BĮ priemones galite lengvai kurti puikius interaktyvius žemėlapius, diagramas, infografikus ar kompozicijas, net nesikreipdami pagalbos į IT specialistus.

Prognostinės analizės sprendimai

Mūsų prognostinės analizės programinė įranga, veikianti tiek vietinėje aplinkoje, tiek debesyje, padės stebėti jūsų įmonės transformaciją į skaitmeninį verslą. Naudokite tūkstančius prognostinių duomenų rinkinių ir modelių, kad priimtumėte geresnius sprendimus ir pagerintumėte pelno maržą.

MVĮ analizė:


tendencijos ir iššūkiai

Verslo analizė dar niekada nebuvo tokia galinga ir taip lengvai prieinama MVĮ. Susipažinkite su šia mokomąja serija, kad sužinotumėte apie svarbiausias analizės tendencijas ir iššūkius, su kuriais susiduria smulkusis verslas ir vidutinio dydžio įmonės.

Previous

Kaip išnaudoti „Big Data“ teikiamas galimybes

Kad susidarytų visapusišką rinkos vaizdą, MVĮ turi analizuoti pačių įvairiausių šaltinių duomenis – gautus iš partnerių, socialinių tinklų, operacijų sistemų, daiktų interneto (IoT) ir kitų. Sužinokite, kaip MVĮ sekasi vykdyti šias užduotis. 

Nauji būdai įžvalgas gauti greičiau

Duomenų kiekis ir įvairovė nuolat auga. Taip pat auga ir duomenų naudojimo sparta, kurianti naujus vartotojų lūkesčius. Ar MVĮ pasiruošusios juos patenkinti? Šiame infografike supažindinama su galimomis kliūtimis, iššūkiais ir sprendimais.

Prognostinė analizė = išmanesni sprendimai

Nauji tyrimai rodo, kad prognostinė analizė gali reikšmingai padidinti verslo našumą ir pagreitinti sprendimų priėmimą. Sužinokite, kaip naudodamos šiuos paprastus ir prieinamus įrankius smulkiojo verslo ir vidutinės įmonės šiuos pranašumus įgyvendinti praktiškai. 

Next

Rasti SAP partnerį

SAP partneriai vaidina pagrindinį vaidmenį padedant visų dydžių ir visuose pramonės sektoriuose veikiančioms organizacijoms transformuotis ir valdyti savo įmones. Jie gali padėti nusipirkti, suformuoti, įdiegti, prižiūrėti ir palaikyti geriausiai jūsų unikalius poreikius atitinkantį SAP sprendimą. Raskite patikimą profesionalą, su kuriuo bendradarbiautumėte jau šiandien.

Back to top